Mersin Baro Başkanı Er, Görevinden İstifa Etti - Son Dakika

Mersin Baro Başkanı Er, Görevinden İstifa Etti

26.04.2018 16:20
Mersin Baro Başkanı Er, Görevinden İstifa Etti, System.String[]

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, Cumhurbaşkanı Seçimi ile yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde aday adayı olmak için görevinden istifa etti.

Mersin Barosu Başkanı Ali Er, Cumhurbaşkanı Seçimi ile yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde aday adayı olmak için görevinden istifa etti.

Er, yazılı açıklamasında, göreve geldikleri tarihten itibaren durmaksızın fedakarca çalıştıklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Seçimi ile yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde aday olmak için görevinden istifa ettiğini bildiren Er, kararın hayırlı olmasını temenni etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mersin Baro Başkanı Er, Görevinden İstifa Etti - Son Dakika


Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Demirtaş ve Kavala sözleri tepki çeken Bülent Arınç'tan yeni açıklama: Cumhurbaşkanı çok ağır konuştu, rencide oldum Türk gemisine baskın emrini AB Akdeniz Deniz Kuvvetleri verdi: Sabaha kadar beklediler