MHP Mersin Milletvekili Şimşek doludan zarar gören mahalleleri ziyaret etti - Son Dakika

MHP Mersin Milletvekili Şimşek doludan zarar gören mahalleleri ziyaret etti

21.01.2021 15:23
MHP Mersin Milletvekili Şimşek doludan zarar gören mahalleleri ziyaret etti, System.String[]

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, geçen hafta dolu nedeniyle ekili tarım arazilerinde zarar oluşan bölgeleri ziyaret etti.

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, geçen hafta dolu nedeniyle ekili tarım arazilerinde zarar oluşan bölgeleri ziyaret etti.

Dolu nedeniyle zarar gören Tarsus'a bağlı Pirömerli, Kaklıktaşı, Tepetaşpınar ve Dorak mahallelerindeki üreticileri ziyaret edip sorunlarını dinleyen Şimşek, dolu nedeniyle hasar oluşan mahallelerde hasar tespit çalışmalarının tamamlandığını belirtti.

Şimşek, çıkan raporları yetkili mercilere ileterek zarar gören üreticilerin zararının temin edileceğini kaydetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel MHP Mersin Milletvekili Şimşek doludan zarar gören mahalleleri ziyaret etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Arda Turan: Bazı şeyler zor ve ne anlatacağım bilmiyorum, hocamız bu yaşında gece gündüz emek veriyor Arda Turan: Bazı şeyler zor ve ne anlatacağım bilmiyorum, hocamız bu yaşında gece gündüz emek veriyor Katliam gibi kaza! Bir aile yok oldu, 3 kişi yaralandı Katliam gibi kaza! Bir aile yok oldu, 3 kişi yaralandı Acun Ilıcalı tarafından kovulduğu söylenen Furkan Dede'nin ayrılık sebebi belli oldu Acun Ilıcalı tarafından kovulduğu söylenen Furkan Dede'nin ayrılık sebebi belli oldu ABD, Türkiye'yi resmen F-35 programından çıkardı ABD, Türkiye'yi resmen F-35 programından çıkardı Emrullah Omay, arkadaşlarıyla birlikte Hercai'nin setini bastı Emrullah Omay, arkadaşlarıyla birlikte Hercai'nin setini bastı Dünyayı hayrete düşüren skandal! Meksika ve Polonya'da sahte BioNTech aşıları bulundu Dünyayı hayrete düşüren skandal! Meksika ve Polonya'da sahte BioNTech aşıları bulundu Yılmaz Vural son saniye zaferiyle havalara uçunca öğrencisi Emrah Başsan, Yılmaz Vural son saniye zaferiyle havalara uçunca öğrencisi Emrah Başsan, "Çok komik adam" yorumunu yaptı Kağıttan gemilerini yüzdürdüğü çaya düşen 5 yaşındaki Ferman, hayatını kaybetti Kağıttan gemilerini yüzdürdüğü çaya düşen 5 yaşındaki Ferman, hayatını kaybetti