Son Dakika Haberleri: Mimar Adaylarına Halep Tanıtıldı

Mimar Adaylarına Halep Tanıtıldı

3 gün önce

Mimar adaylarına Halep tanıtıldıGAZİANTEP - Gaziantep'te mimar adayı üniversite öğrencilerine Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim görevlisi Mahmut Zeyn El Abidin tarafından "Halep Dün, Bugün ve Yarın" konulu konferans verildi.

Mimar adaylarına Halep tanıtıldı

GAZİANTEP - Gaziantep'te mimar adayı üniversite öğrencilerine Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim görevlisi Mahmut Zeyn El Abidin tarafından "Halep Dün, Bugün ve Yarın" konulu konferans verildi.
Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin destek verdiği Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim görevlisi Mahmut Zeyn El Abidin'in "Halep Dün, Bugün ve Yarın" konulu konferans ve sergi programı Gaziantep Sanat Merkez'inde gerçekleşti. Gaziantep Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencilerinin yanı sıra akademisyenlerin katıldığı konferansta Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim görevlisi Mahmut Zeyn El Abidin, Suriye'nin Halep kentinin mühendistik ve tarihsel özelliklerini anlattı. Kentteki tarihi eserlerin üzerinde savaşın etkilerinden de bahseden Abidin, resimler ve çizimlerle de anlatımını destekledi.Türkiye'yi Eleştiren Arap Birliği Genel Sekreteri'ne Çavuşoğlu'ndan Tokat Gibi Yanıt Terör Örgütü YPG'yi Korku Sardı! Türkiye'nin Karşısındaki Kamışlı Kentini Boşaltıyorlar

Son Dakika! Suriye Ordusu, Afrin'e Girmeye Hazırlanıyor