Son Dakika Haberleri: Mircea Lucescu: Görevimin Başındayım, Ayrılık İddiaları Yalan

Mircea Lucescu: Görevimin Başındayım, Ayrılık İddiaları Yalan

9 gün önce

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, görevden ayrılacağı yönündeki haberleri yalanladı, "Takımın başındayım." dedi.

Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü  Mircea Lucescu, Rumen basınına açıklamalar yaptı. Deneyimli teknik adam, yoğun tepkilerin aksine görevinin başında olduğunu dile getirdi.

"GÖREVDEN ALINACAĞIM İDDİALARI GERÇEK DEĞİL"

Romanya ile 10 veya 14 Kasım tarihlerinde hazırlık maçı yapacaklarını ifade eden  Lucescu, görevden alınacağı iddialarının da gerçeği yansıtmadığını dile getirdi. Tecrübeli teknik adam, "Răzvan Burleanu ( Romanya  Futbol Federasyonu Başkanı) ile görüştük.  Romanya ile ya 10 ya da 14 Kasım'da Craiova ile hazırlık maçı yapacağız. Güzel bir maç olacak çünkü iki takım da yeni bir yapılanma içinde" diye konuştu.

TÜRKİYE SON MAÇI KAZANMIŞTI

Görevden alınacağı iddialarına yanıt veren  Lucescu, TFF ile bu iddialar hakkında görüştüklerini ve söylentilerin gerçek dışı olduğunu belirtti.  Romanya ve  Türkiye son olarak 2013  Eylül ayında, 2014 Dünya Kupası Elemeleri'nde karşı karşıya geldi. Ay-yıldızlılar bu maçı 2-0 kazandı.


Barcelona Kulübü: Bağımsızlık Savaşında Biz Yokuz, La Liga'da Oynamak İstiyoruz Yılda 43 Milyon TL Kazanan Efsane Futbolcu, Plastik Kaşıkla Yer Sofrasına Oturdu
Antalyasporlu Taraftarlar, Yıllık 7 Milyon Euro Kazanan Nasri'yi Islıkladı Aykut Kocaman, Futbolculara Kahvaltıda Az Pişmiş Kanlı Biftek Yedirecek