Muş'ta "Umut ve Gönül Elçileri Gençlik Yuvası" Projesi - Son Dakika

Muş'ta "Umut ve Gönül Elçileri Gençlik Yuvası" Projesi

11.09.2013 18:00
Muş'ta

Vali Yardımcısı Fatih Demir, Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlik Projeleri Destek Programları kapsamında, "Umut ve Gönül Elçileri Gençlik Yuvası" projesine katılan çocuklarla bir araya geldi.

Vali Yardımcısı Fatih Demir, Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlik Projeleri Destek Programları kapsamında, "Umut ve Gönül Elçileri Gençlik Yuvası" projesine katılan çocuklarla bir araya geldi.

Demir, Umut ve Gönül Elçileri Derneği'nin, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından uygun görülen proje çalışmalarını inceledi.

Ardından projeye katılan çocuklarla bir araya gelen Demir, tecrübe ve deneyimlerini çocuklarla paylaştı.

İyi bir birey olmaları için çocuklara tavsiyelerde bulunan Demir, şöyle konuştu:

"Gençlik Projeleri Destek Programları 2013 yılı yatırım programı kapsamında, Umut ve Gönül Elçileri Gençlik Yuvası projesine katıldık. Muş'ta bu güzel projelerin hayata geçirilmesinden mutluluk duyuyorum. Dernek yöneticisi ve proje sorumlusu Nimet Ataş'ın, değişik branşlarda görev yapan kişileri çocuklarla buluşturması beni çok sevindirdi. Bugün de projeye katılan ve sokakta çalıştırılan çocuklarımızın da yer aldığı ortamda 'tecrübe, deneyim ve paylaşım' adı altında bir ders verdik. Dersin çok güzel ve verimli geçtiğine inanıyorum."

Dernek yöneticisi Ataş ise bu yıl temmuz ayında uygulamaya başladıkları projenin, önümüzdeki yıl temmuz ayına kadar devam edeceğini belirterek, proje kapsamında 4 bin çocuğa ulaşmayı hedeflediklerini bildirdi. - Muş

Muş'ta Umut ve Gönül Elçileri Gençlik Yuvası Projesi

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Muş'ta 'Umut ve Gönül Elçileri Gençlik Yuvası' Projesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan Eski Cumhurbaşkanı Koçaryan: Türkiye'yi doğrudan savaşa sokmak için uğraştık, başaramadık "Beni kurtarın" feryatları mahalleyi inletti! 4 aylık eşinin boğazını kesen koca polisi arayıp kendini ihbar etti Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü 'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Güzel sörfçü Palmateer, çırılçıplak soyunup dünyanın en büyük dalgalarına meydan okudu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dört ilimizi uyardı: Vakalar artıyor Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fransa'nın başına beladır" sözlerine yanıt "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı