Son Dakika Haberleri: Nazlı Hamarat 5 Günlük Bebeğiyle Cilt Bakımına Gitti

Nazlı Hamarat 5 Günlük Bebeğiyle Cilt Bakımına Gitti

9 gün önce

TV 8'de yayınlanan 'İşte Benim Stilim' adlı yarışmayla ünlenen Nazlı Hamarat, 5 günlük bebeğiyle Nişantaşı'ndaki bir güzellik merkezine gitti.

Nazlı Hamarat, 5 günlük oğlu İlter Noyan ile Nişantaşı'nda görüntülendi. Hamile olduğunu kısa bir süre önce sosyal medya hesabından duyuran Hamarat'ın dünyaya yeni gelen bebeğiyle dışarı çıkması tepkilere neden oldu.

5 GÜNLÜK BEBEKLE BAKIMA GİTTİ

Oğlu İlter'le dışarı çıktığını Instagram hesabından duyuran Nazlı Hamarat, "Dun ilter Noyan'ın bugün de benim doktor kontrollerimiz vardi 40'ı çıkmadığı yazanlar için yazıyorum bunu." dedi. Nişantaşı'na gelmişken güzellik merkezine giden Hamarat, "Doğum sonrası biraz güzelleştik" dedi.

"BEBEĞİMİN BABASI BİR HATAYDI"

hamarat bebeğinin babası bir süre sakladıktan sonra bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Aydın Gaffar olduğunu söyledi. "Babasını öğrendiğinizde üzülürsünüz diye korkuyorum. O bir hataydı ama bir meleği bu yüzden cezalandırmak istemedim" dedi.

Nazlı Hamarat "Bir Hataydı" Deyip Bebeğinin Babasını Duyurdu
Kafe Açmaya Hazırlanan Şeyma Subaşı, Ustalarla Birebir Görüştü Seçmen Bilgisi Sorgulamada "Sahte Site" Uyarısı

Ali Özbir'den Kendisini Eşi Esra Erol'la Yakıştırmayan Takipçisine Sert Yanıt Muhalefetin Anketçisi, Son Araştırma Sonucunu Paylaştı! İnce, İkinci Turda Kazanıyor