"Nereye Gidiyorsun"a Sürpriz Remix - Son Dakika

"Nereye Gidiyorsun"a Sürpriz Remix

22.05.2018 08:42

Sonat Bağcan'ın 1990'lı yıllara damgasını vuran; sözü ve müziği babası Savaş Bağcan'a ait "Nereye Gidiyorsun" parçası yıllar sonra sürpriz bir remix ile yeniden dinleyiciyle buluşuyor.

Yepyeni düzenleme; Orkun Tunç'un kurmuş olduğu ve aralarında Doruk Öztürkcan, Erdem Helvacıoğlu gibi önemli müzisyenlerin yer aldığı Armageddon Turk prodüksiyon ekibine ait...

ARMAGEDDON TURK İMZASI

Armageddon Turk; Britney Spears, Inna, Pink, Ciara, Kelis, Jennifer Paige, Selena Gomez, Pet Shop Boys gibi dünyaca ünlü isimlere yaptığı remixlerin yanısıra ülkemizde de Teoman, Tarkan, Nazan Öncel, Mirkelam, Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Gülden Karaböcek gibi isimlere yaptıkları remix ve düzenleme çalışmaları ile tanınıyor.

YENİ DÜZENLEMEYE YENİ KLİP

Nereye Gidiyorsun'a yapılan yepyeni düzenlemenin yanında bir de yeni klip geldi. Cem Hamdi Kaya yönetmenliğinde Ankara'nın efsane mekanlarından Siyah Beyaz'da çekilen şarkının yepyeni klibi 1995'teki orijinal görüntülerle başlıyor ve sonrasında günümüze uzanıyor. Klipte kendisinden alınan özel izinle İtalyan sanatçı Sanatçı Daniele'nin Sigalot'nın eserleri de yer alıyor.

 Nereye Gidiyorsun a Sürpriz Remix

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Nereye Gidiyorsun'a Sürpriz Remix - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Elon Musk, Bill Gates'i geçerek en zengin ikinci insan oldu Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Son Dakika: AK Parti Sözcüsü Çelik, Arınç'ın istifasıyla ilgili konuştu: Görüşlerinin doğru olmadığı yönünde mutabakat var Manchester City, Lionel Messi'yle 10 yıllık sözleşme imzalamayı planlıyor İmamoğlu'ndan Bahçeli'nin eleştirilerine yanıt: Benim yapmak istediğim, vatandaşı doğru bilgilendirmek Beckham, Manchester United ve PSG'yi geride bıraktı! Kazanacağı ücret dudak uçuklatacak Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Bülent Arınç'ın istifasına AK Parti ve MHP'den ilk tepki: En büyük hizmetin "istifa" haline gelmesi çok büyük acı