Son Dakika Haberleri: Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Yeni Yılda 199 Bin Fidan Dağıttık"

Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Yeni Yılda 199 Bin Fidan Dağıttık"

7 yıl önce

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu, "Yeni yıla fidan keserek, değil fidan dikerek girelim" sloganıyla başlatılan boylu fidan dağıtımı kampanyasında toplam 199 bin boylu fidan dağıtıldığını belirtti.

Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu:
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Yeni yıla fidan keserek, değil fidan dikerek girelim" sloganıyla başlatılan boylu fidan dağıtımı kampanyasında toplam 199 bin boylu fidan dağıtıldığını belirtti.

Eroğlu, Twitter'a yazdığı mesajda, bu yıl bir ilke imza atılarak başlatılan kampanyada toplam 199 bin boylu fidanın vatandaşlara dağıtıldığını bildirdi. Yeni yılın ilk günü itibariyle Türkiye genelinde ormanlardan yasa dışı yollarla yılbaşı çamı temin etme suçu yaşanmadığına dikkat çeken Eroğlu, mesajında şunları ifade etti:

"Vatandaşlarımızın yılbaşı çamını yasal yollarla temininde bütün orman teşkilatımızın telkin ve uyarılarının yanı sıra yazılı ve görsel basının uyarıları ve vatandaşlarımızdaki çevre şuuru ile orman sevgisinin etkili olduğunu düşünmekteyiz. Teşekkürler." - AnkaraFuhuş Çetesi Zanlısının Kazandığı Parayla Kurban Kestiği Ortaya Çıktı Türkiye'nin Elektrikli Yerli Otomobili TM 480 Görücüye Çıktı

Son Dakika! Adalet Bakanı'ndan Af Açıklaması: Tüm Paydaşlarla Çalışmalarımız Devam Ediyor, Hassasiyetimiz Toplumun Hassasiyetiyle Aynı