SON DAKİKA VEYSEL EROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Veysel Eroğlu Haberleri

 • 30 Kasım 2018 16:03 Eski Bakan Eroğlu Memleketi Şuhut'ta Eski Bakan Eroğlu Memleketi Şuhut'ta Eski Bakan Eroğlu memleketi Şuhut'taAFYONKARAHİSAR - Eski Orman ve Su İşleri Eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu memleketi Şuhut'tu ziyaret etti.
 • 30 Kasım 2018 14:50 Eski Bakan Eroğlu Memleketi Şuhut'ta Eski Bakan Eroğlu Memleketi Şuhut'ta Eski Orman ve Su İşleri Eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu memleketi Şuhut’tu ziyaret etti.
 • 09 Kasım 2018 12:06 Eski Bakan Eroğlu'nun Şuhut Ziyaretleri Eski Bakan Eroğlu'nun Şuhut Ziyaretleri Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve Afyonkarahisar AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu Şuhut’ta bir dizi ziyaretlerde bulundu.
 • 05 Ekim 2018 09:18 Gümüşdere Ihlamur Vadisi Eski Bakan Eroğlu'nu Ağırladı Keçiören Belediyesinin ödüllü vizyon projesi Gümüşdere Ihlamur Vadisi’ni Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ile birlikte gezen eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Şahane olmuş, güzellikler diyarı Gümüşdere” ifadelerini kullandı.
 • 26 Eylül 2018 12:54 Eroğlu'ndan Kızına Eroğlu'ndan Kızına "Tıbbi ve Aromatik Bitki" Danışmanlığı Bakanlığı döneminde tıbbi ve aromatik bitkiler alanında yapılan çalışmalara büyük destek veren eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bu konuda araştırma yapmak üzere Afyonkarahisar çevresini köy köy dolaşan kızı Ayşenur Eroğlu'na da adeta "gönüllü" danışmanlık yapıyor.
 • 26 Eylül 2018 12:02 Eroğlu'ndan Kızına "Tıbbi ve Aromatik Bitki" Danışmanlığı Bakanlığı döneminde tıbbi ve aromatik bitkiler alanında yapılan çalışmalara büyük destek veren eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bu konuda araştırma yapmak üzere Afyonkarahisar çevresini köy köy dolaşan kızı Ayşenur Eroğlu'na da adeta "gönüllü" danışmanlık yapıyor.
 • 08 Eylül 2018 16:15 Afyonkarahisar'da Hafızlık İcazet Merasimi Düzenlendi Afyonkarahisar'da Hafızlık İcazet Merasimi Düzenlendi Hafızlık icazet merasimine eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Burhan İşleyen, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar İl Müftüsü Şükrü Kabukçu, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, Şuhut Kaymakamı Mehmet Boztepe, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, AK Parti İlçe Başkanı Gültekin Özdemir, öğrencilerin anne ve babaları ve çok sayıda vatandaş katıldı
 • 02 Eylül 2018 14:34 Dünya Motokros Şampiyonası'nın Startı Verildi Dünya Motokros Şampiyonası'nın Startı Verildi Şampiyonanın startını Orman ve Su İşleri eski Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Ak Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Sakarya Milletvekili dünya şampiyonu eski motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Uluslararası Motosiklet Federasyonu Başkanı Wolfgang Srb verdi
 • 02 Eylül 2018 13:54 Dünya Motokros Şampiyonası'nın Startı Verildi Dünya Motokros Şampiyonası'nın Startı Verildi Şampiyonanın startını Orman ve Su İşleri eski Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Ak Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Sakarya Milletvekili dünya şampiyonu eski motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Uluslararası Motosiklet Federasyonu (FIM) Başkanı Wolfgang Srb verdi
 • 23 Ağustos 2018 18:47 Kurban Bayramı Coşkuyla Kutlandı Kurban Bayramı Coşkuyla Kutlandı Veysel Eroğlu, "Dinar ilçemizin ben de çok büyük anıları var
 • 23 Ağustos 2018 13:31 Eski Bakan Veysel Eroğlu, Bayramlaşma Törenine Katıldı Eski Bakan Veysel Eroğlu, Bayramlaşma Törenine Katıldı Eski bakan Veysel Eroğlu, bayramlaşma törenine katıldıAFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde bulunan Prof. Dr. Veysel Eroğlu İş Merkezinde bayramlaşma töreni yapıldı.
 • 11 Ağustos 2018 12:59 Milletvekili Eroğlu Açılış ve İncelemeler İçin Sandıklı'da Milletvekili Eroğlu Açılış ve İncelemeler İçin Sandıklı'da Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Sandıklı ilçesinde Hüdai Kaplıcalarına yapılan Şifa Kafe’yi hizmete açmasının ardından Akdağ Tabiat Parkı’nda incelemelerde bulundu.
 • 11 Ağustos 2018 00:43 Afyonkarahisar Eski Bakan, Boşanmak Üzere Olan Çifti Barıştırdı Afyonkarahisar Eski Bakan, Boşanmak Üzere Olan Çifti Barıştırdı Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, aile içi sorunları nedeniyle boşanma kararı alan Akif ve Hatice Başyiğit çiftiyle görüşerek kararlarından vazgeçirdi.
 • 10 Ağustos 2018 18:44 Boşanmak Üzere Olan Çifti Eroğlu Barıştırdı Boşanmak Üzere Olan Çifti Eroğlu Barıştırdı Boşanmak üzere olan çifti Eroğlu barıştırdıAFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, memleketi Afyonkarahisar'da esnaf ziyaretleri sırasında ayrı yaşayan bir çifti barıştırarak tekrar birleşmeleri sağladı.
 • 10 Ağustos 2018 18:04 Eski Bakan Veysel Eroğlu, Ayrı Yaşayan Çifti Barıştırdı Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, bir buçuk aydır ayrı yaşayan Akif ve Hatice Başyiğit çiftini barıştırdı.
 • 10 Ağustos 2018 17:43 Eski Bakan, Boşanmak Üzere Olan Çifti Barıştırdı ESKİ Orman ve Su İşleri Bakanı ve Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, aile içi sorunları nedeniyle boşanma kararı alan Akif ve Hatice Başyiğit çiftiyle görüşerek kararlarından vazgeçirdi.
 • 10 Ağustos 2018 13:05 Veysel Eroğlu'ndan, AK Parti'ye Ziyaret Veysel Eroğlu'ndan, AK Parti'ye Ziyaret Orman ve Su İşleri eski Bakanı ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından atanan İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 • 09 Ağustos 2018 10:34 Veysel Eroğlu'ndan Gençlere Teşekkür Ziyareti Veysel Eroğlu'ndan Gençlere Teşekkür Ziyareti Orman ve Su İşleri eski bakanı ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, İl Gençlik Kolları Başkanlığına teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • 27 Temmuz 2018 18:49 Afyonkarahisar Eroğlu: Mutlaka Gönül Alın Afyonkarahisar Eroğlu: Mutlaka Gönül Alın Eski Orman ve Su işleri Bakanı ve Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, seçimlerden sonra ilk kez memleketini ziyaret etti.
 • 27 Temmuz 2018 16:47 Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Sezen'i Ziyaret Etti AK Parti Afyonkarahsiar Milletvekili Veysel Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığına atanan Hüseyin Sezen'e "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.
 • 10 Temmuz 2018 20:09 Veysel Eroğlu Görevi Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Devretti Veysel Eroğlu Görevi Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Devretti Veysel Eroğlu görevi Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye devretti Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Türkiye'nin su meselesini kökünden çözdük" Yeni sistemin ilk Orman ve Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli: "Sizden öğreneceğimiz çok şey var"ANKARA - Eski Orman ve Su İşleri...
 • 10 Temmuz 2018 18:50 Veysel Eroğlu Görevi Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Devretti Veysel Eroğlu Görevi Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye Devretti Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye’nin su meselesini kökünden çözdüklerini vurgularken, yeni sistemin ilk Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “Sizden öğreneceğimiz çok şey var” dedi.
 • 07 Temmuz 2018 15:47 TBMM'de 27. Dönem Başladı - Ahmet Aydın-Veysel Eroğlu TBMM'de 27. Dönem Başladı - Ahmet Aydın-Veysel Eroğlu Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu yemin etti
 • 06 Temmuz 2018 21:39 Bakan Eroğlu: Bakan Eroğlu: "1071 Fidan Toprakla Buluşturulacak" Yıldırım, Atatürk Orman Çiftliği içerisinde oluşturulan Başbakanlık Hatıra Ormanı'ndaki fidan dikim töreninde yaptığı konuşmada, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile ilk karşılaşmalarının İstanbul Teknik Üniversitesinde olduğunu, kendisi öğrenciyken, Eroğlu'nun, inşaat fakültesinde öğretim görevlisi olarak görev yaptığını dile getirdi
 • 06 Temmuz 2018 14:53 AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı - Numan Kurtulmuş-Veysel Eroğlu-Bülent Tüfenkci Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nın ardından gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
 • 05 Temmuz 2018 11:37 Bu Yıl 599 Yangın Çıktı Bu Yıl 599 Yangın Çıktı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bu sene çok sıkı takip altına aldıkları yangınlarda azalma olduğunu belirterek, "Bu yıl sadece 599 yangın çıktı, onları da hemen söndürdük, çok sıkı bir takip var" dedi.
 • 29 Haziran 2018 21:45 Bakan Eroğlu İhsaniye'de Bakan Eroğlu İhsaniye'de Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimlerinin ardından Afyonkarahisar’ın İhsaniye ilçesine teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • 29 Haziran 2018 18:15 Bakan Eroğlu Şuhut'ta Hemşehrileri ile Buluştu Bakan Eroğlu Şuhut'ta Hemşehrileri ile Buluştu Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri’nin ardından baba ocağı Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesine teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • 29 Haziran 2018 17:25 Bakan Eroğlu Mazbatasını Aldı Bakan Eroğlu Mazbatasını Aldı Bakan Eroğlu mazbatasını aldı Mazbata törenin ardından açıklama yapan Bakan Eroğlu: "Kazanan milletimiz ve ülkemiz oldu"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri ile birlikte Afyonkarahisar İl Seçim Kurulu'na gelerek mazbatasını aldı.
 • 29 Haziran 2018 17:13 Bakan Eroğlu Mazbatasını Aldı Bakan Eroğlu Mazbatasını Aldı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri ile birlikte Afyonkarahisar İl Seçim Kurulu’na gelerek mazbatasını aldı.
 • 29 Haziran 2018 16:04 AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun aralarında bulunduğu AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri mazbatalarını aldı.
 • 29 Haziran 2018 15:40 Bakan Eroğlu: Türkiye Seçimlerde Dünyaya Demokrasi Dersi Verdi ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 24 Haziran'daki seçimlere yüzde 90'a yakın katılım olduğunu belirterek, "Türkiye, dünyaya demokrasi ders verdi" dedi.
 • 29 Haziran 2018 15:33 Günpınar Şelalesi Tabiat Parkı İlan Edildi Günpınar Şelalesi Tabiat Parkı İlan Edildi Dr Veysel Eroğlu'nun Malatya ziyareti sırasında Günpınar Şelalesinin Tabiat Parkı ilan edileceğin müjdesini vermesinden sonra gerekli adımlar atılmaya başlanmış ve ilk olarak hazine adına kayıtlı olan alanda cins değişikliği yapılarak sahaya orman vasfı kazandırılmıştı
 • 29 Haziran 2018 14:52 Afyonkarahisar Bakan Eroğlu Türkiye Seçimlerde Dünyaya Demokrasi Dersi Verdi Afyonkarahisar Bakan Eroğlu Türkiye Seçimlerde Dünyaya Demokrasi Dersi Verdi Bakan Eroğlu Türkiye seçimlerde dünyaya demokrasi dersi verdi (2)'MUHARREM İNCE CHP'DEN DAHA BAŞARILI'Orman ve Su İşleri Bakan Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'daki programı kapsamında partisinin İl Başkanlığını ziyaret etti.
 • 29 Haziran 2018 12:29 Bakan Eroğlu: Türkiye Seçimlerde Dünyaya Demokrasi Dersi Verdi Bakan Eroğlu: Türkiye Seçimlerde Dünyaya Demokrasi Dersi Verdi ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 24 Haziran'daki seçimlere yüzde 90'a yakın katılım olduğunu belirterek, "Türkiye, dünyaya demokrasi ders verdi" dedi.
 • 25 Haziran 2018 18:31 Seçimi Türkiye Kazandı Seçimi Türkiye Kazandı" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde Türkiye'nin kazandığını ifade ederek, "Türkiye gibi Afyonkarahisar da istikrardan yana duruş sergiledi ve AK Parti'ye her zaman olduğu gibi büyük bir teveccüh gösterdi.
 • 25 Haziran 2018 18:15 Bakan Eroğlu: Bakan Eroğlu: "Seçimi Türkiye Kazandı" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde Türkiye’nin kazandığını ifade ederek, “Türkiye gibi Afyonkarahisar da istikrardan yana duruş sergiledi ve AK Parti’ye her zaman olduğu gibi büyük bir teveccüh gösterdi.
 • 24 Haziran 2018 19:59 Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'nun Oy Kullandığı Sandıktan "Erdoğan" Çıktı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun Afyonkarahisar'da oy kullandığı sandıktan cumhurbaşkanlığında en çok oyu Recep Tayyip Erdoğan aldı.
 • 24 Haziran 2018 11:50 Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Oyunu Kullandı Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Oyunu Kullandı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, memleketi Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde oyunu kullandı.
 • 23 Haziran 2018 16:30 Bakan Eroğlu: İnce'nin Yanında Pazar Akşamı Bir Hekim Bulunsa İsabet Olur ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin oyunun yüzde 30 ile 32 bandında olduğu yönündeki açıklamasına ilişkin, "Şimdi herhalde o hüsrana uğrayacak sanırım pazar akşamı.
 • 23 Haziran 2018 16:23 Afyonkarahisar Bakan Eroğlu Yanında Bir Hekim Bulunsa Kalp Krizi Geçirmesin Afyonkarahisar Bakan Eroğlu Yanında Bir Hekim Bulunsa Kalp Krizi Geçirmesin Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Muharrem İnce'nin oyunun yüzde 30 ile 32 bandında olduğu yönündeki açıklamasına ilişkin, Şimdi herhalde o hüsrana uğrayacak sanırım pazar akşamı. Şaşıracak.
 • 23 Haziran 2018 15:41 Bakan Eroğlu: İnce'nin Yanında Pazar Akşamı Bir Hekim Bulunsa İsabet Olur Bakan Eroğlu: İnce'nin Yanında Pazar Akşamı Bir Hekim Bulunsa İsabet Olur ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin oyunun yüzde 30 ile 32 bandında olduğu yönündeki açıklamasına ilişkin, "Şimdi herhalde o hüsrana uğrayacak sanırım pazar akşamı.
 • 23 Haziran 2018 12:31 Bakan Eroğlu'ndan, Başkan Karaosmanoğlu'na Anlamlı Teşekkür Bakan Eroğlu'ndan, Başkan Karaosmanoğlu'na Anlamlı Teşekkür Havyan ölümlerine yönelik tepkisini gösteren Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, katıldığı televizyon programında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin sokak hayvanları için kurduğu bakımevi ve rehabilitasyon merkezinden övgüyle söz ederek Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.
 • 22 Haziran 2018 19:05 Bakan Eroğlu'ndan Mahçupyan'a Tepki ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, eski başbakan Ahmet Davutoğlu'nun danışmanı Etyen Mahçupyan'ın AK Parti'ye oy vermeyeceği yönündeki açıklamasını eleştirerek, "Bir iki kişinin sözüne itibar etmeyiz, kardeşim. Bizim arkamızda millet var. Dolayısıyla biz millete bakarız" dedi.
 • 22 Haziran 2018 18:56 Bakan Eroğlu'ndan Mahçupyan'a Tepki Bakan Eroğlu'ndan Mahçupyan'a Tepki ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, eski başbakan Ahmet Davutoğlu'nun danışmanı Etyen Mahçupyan'ın AK Parti'ye oy vermeyeceği yönündeki açıklamasını eleştirerek, "Bir iki kişinin sözüne itibar etmeyiz, kardeşim. Bizim arkamızda millet var. Dolayısıyla biz millete bakarız" dedi.
 • 22 Haziran 2018 18:49 Afyonkarahisar Bakan Eroğlu'ndan Mahçupyan'a Tepki Afyonkarahisar Bakan Eroğlu'ndan Mahçupyan'a Tepki Eski başbakan Ahmet Davutoğlu'nun danışmanı Etyen Mahçupyan'ın Ak Parti'ye oy vermeyeceği yönündeki açıklamasını eleştiren Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 'Bir iki kişinin sözüne itibar etmeyiz, kardeşim. Bizim arkamızda millet var. Dolayısıyla biz millete bakarız" dedi.
 • 22 Haziran 2018 17:48 Bakan Veysel Eroğlu İscehisarlı Vatandaşlar ile Buluştu Bakan Veysel Eroğlu İscehisarlı Vatandaşlar ile Buluştu 24 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarını Afyonkarahisar’da sürdüren Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu, İscehisar ilçesinde partisi tarafından düzenlenen meydan toplantısına katıldı.
 • 22 Haziran 2018 11:02 Bakan Eroğlu'undan Sandık Görevlilerine Tavsiyeler; Bakan Eroğlu'undan Sandık Görevlilerine Tavsiyeler; Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti Merkez İlçe Seçim Kurulu üyeleri ile bir araya gelerek çeşitli tavsiyelerde bulundu.
 • 21 Haziran 2018 15:31 3 Ayda Yağacak Yağış 24 Saatte Düştü 3 Ayda Yağacak Yağış 24 Saatte Düştü" Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, meydana gelen ani yağışlarla ilgili, küresel iklim değişikliği nedeniyle 3 ayda yağacak yağışın 24 saatte ani olarak düştüğünü dile getirdi.
 • 21 Haziran 2018 15:18 Bakan Eroğlu: Bakan Eroğlu: "3 Ayda Yağacak Yağış 24 Saatte Ani Olarak Düştü" Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, meydana gelen ani yağışlarla ilgili, küresel iklim değişikliği nedeniyle 3 ayda yağacak yağışın 24 saatte ani olarak düştüğünü dile getirdi.