Otomobilde Cesedi Bulundu - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
Otomobilde Cesedi Bulundu

Otomobilde Cesedi Bulundu

03.01.2012 10:35

İzmir'in Çiğli İlçesi'nde şüpheli görülerek polise ihbar edilen bir otomobilin içinde 34 yaşındaki Tufan Göloğlu'nun cesedi bulundu.

İzmir'in Çiğli İlçesi'nde şüpheli görülerek polise ihbar edilen bir otomobilin içinde 34 yaşındaki Tufan Göloğlu'nun cesedi bulundu. Göloğlu'nun ilk belirlemelere göre, başına sert bir cisimle vurularak öldürüldüğünün belirlendi.

İstasyonaltı Mahallesi 8020 Sokak üzerinde kapıları açık bir aracı görenler, şüphelenip, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, 34 yaşındaki Tufan Göloğlu'nun araç içindeki cesedini buldu. Polis ekipleri çevrede araştırma yaparken, nöbetçi savcı da incelemelerde bulundu. Tufan Göloğlu'nun, ilk incelemeye göre başına sert bir cisimle vurularak öldürüldüğü belirlendi. Güloğlu'nun cesedi, otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Güloğlu'nu kimin öldürdüğünün belirlenip yakalanması için çalışma başlatıldığı, çevredeki güvenlik kameraları ile Mobese görüntülerinin inceleneceği kaydedildi. Tufan Göloğlu'nun, hırsızlıktan emniyette kaydının bulunduğu, otomobilin ise ağabeyi Tarık Göloğlu'na ait olduğu belirtildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi. - İzmir

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Otomobilde Cesedi Bulundu - Son Dakika


Advertisement