Son Dakika Haberleri: Özel Sanko Ortaokulu, Sbs Denemede En Başarılı Okul Oldu

Özel Sanko Ortaokulu, Sbs Denemede En Başarılı Okul Oldu

5 yıl önce

Özel Sanko Ortaokulu, Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 7 Mayıs' ta yapılan başarı değerlendirme sınavı sonuçlarına göre yüzde 84,45 oranla en başarılı okul oldu.

Özel Sanko Ortaokulu, Sbs Denemede En Başarılı Okul Oldu, System.String[]
Özel Sanko Ortaokulu, Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 7 Mayıs' ta yapılan başarı değerlendirme sınavı sonuçlarına göre yüzde 84,45 oranla en başarılı okul oldu.

SBS deneme sınavı niteliğinde yapılan sınavda,

Şehitkamil İlçesi'ne bağlı bütün özel ve devlet okullarını geride bırakarak birinci sırada yer almayı başaran okul öğrencileri 700 üzerinden 641,763 puan alarak başarısını bir kez daha kanıtladı. Özel Sanko Okulları Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Tilfarlıgil, "Ortaokul öğrencilerimiz liseye güçlü adımlarla ilerlediklerini SBS denemede aldıkları bu sonuçla gösterdi" dedi.

Öğrenci, öğretmen ve veli üçgeninin koordineli çalışmasının başarı oranının artmasında önemli bir faktör olduğunu vurgulayan Tilfarlıgil, etüt çalışmalarının, bireysel öğrenci takibinin, ölçme değerlendirme analiz sonuçlarına göre aksiyon almanın tüm öğrencilerde ortak başarı oluşturulmasında çok önemli olduğunu belirtti.

Tilfarlıgil, sınava yüksek motivasyonla hazırlanan öğrencilerini kutladı. - GAZİANTEP


Kazakistan'da Facia: Otobüste Yangın Çıktı, 52 Kişi Yanarak Hayatını Kaybetti Ünlü İngiliz Modelin Türkiye'de Yaptırdığı Estetik Operasyon Gündeme Oturdu
ABD'den Küstah Afrin Çağrısı: Türkiye'yi Böyle Bir Adım Atmamaya Çağırıyoruz