Red Bull Music Academy İle 28 Ağustos'ta "Off To Tokyo" - Son Dakika

Red Bull Music Academy İle 28 Ağustos'ta "Off To Tokyo"

18.08.2014 17:28
Red Bull Music Academy İle 28 Ağustos'ta

Red Bull Music Academy, bu yıl 12 Ekim – 14 Kasım tarihleri arasında Tokyo'ya üs kuruyor.

34 ülkeden sadece 60 kişinin seçildiği RBMA 2014'te ülkemizi temsil edecek bu iki ismi kutlamak için, Ah! Kosmos ve İpek Görgün'ün yanı sıra Kaan Düzarat & Tufan Demir (b2b), Ali Gültekin, Seretan, Tokyolu prodüktör/ DJ Hiroaki Oba ve ayrıca The Red Hood'un performans sergileyeceği, 28 Ağustos Perşembe günü Topless'ta özel bir parti gerçekleşecek.

Bu yıl 12 Ekim – 14 Kasım tarihleri arasında Tokyo'da 34 ülkeden 60 müzisyeni ağırlayacak olan RBMA 2014'e Türkiye'den bu yıl iki yetenekli müzisyen/prodüktör Ah! Kosmos ve İpek Görgün katılma hakkı kazandı. Müzikal temelleri çok sağlam ve müziklerinde çok cesur denemelere girişmekten çekinmeyen bu iki başarılı müzisyene şans dilemek ve gidişlerini kutlamak için 28 Ağustos'ta İstanbul'un gözde mekanlarından Topless'ta düzenlenecek olan partide Ah! Kosmos ve İpek Görgün'ün yanı sıra akademi mezunlarından Kaan Düzarat, Tufan Demir, Ali Gültekin, Seretan'ın yanı sıra The Red Hood da performans sergileyecek.

Bu çok özel gecede performans sergileyecek bir başka isim ise house ve techno müzik alanında uzman, RBMA 2010 Londra katılımcılarından Tokyolu prodüktör/DJ Hiroaki Oba. Lise yıllarında bass gitar çalarak müziğe başlayan sonrasında ise elektronik müziğe yönelen Hiroaki Oba Avrupa'nın bir çok önde gelen kulübünde müzikseverlerle buluştu.

Bu özel gecede Mulatu Astatke ve DJ Harvey gibi dünya müzik sektörünün önemli isimlerinin röportajlarının yer aldığı RBMA'in 15. yılı şerefine yayınlanan "For The Record" kitabının fotoğrafları da müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

Tokyo yolcularımızı uğurlamak ve bu unutulmaz partiyi kaçırmak istemiyorsanız 28 Ağustos'u şimdiden ajandalarınıza not edin. Ayrıca redbull.com/muzik adresindeki soruya yanıt vererek bu özel geceye davetiye kazanabilirsiniz.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Red Bull Music Academy İle 28 Ağustos'ta 'Off To Tokyo' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Falcao'nun attığı golü öven Rıdvan Dilmen, kırmızı kartı eleştirdi: İnanılmaz, olamaz Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı KPSS sınavında yine aynı görüntüler: Sınava saatinde gelmeyen adaylar kapıda kaldı Samsung'un Yönetim Kurulu Başkanı Lee, 78 yaşında hayatını kaybetti Tekme tokat kavga ettiler! Liseli kızların "sevgili" kavgası kamerada Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız İstanbul'da kafeteryada taciz iddiası! Çalışanlar fark etti, sopayla dövdü 'Canı sıkıldı' diye evini terk etti, 2 gün sonra sağ salim bulundu