Son Dakika Haberleri: Redbull Chess Masters Satranç Turnuvası

Redbull Chess Masters Satranç Turnuvası

3 gün önce

RedBull ve Türkiye Satranç Federasyonu ortaklığı ile düzenlenen “RedBullChessMasters Satranç Turnuvası”nda SANKO Okulları öğrencisi Kağan Aydınçelebi bölge birincisi oldu.

Redbull Chess Masters Satranç Turnuvası, System.String[]
RedBull ve Türkiye Satranç Federasyonu ortaklığı ile düzenlenen "RedBullChessMasters Satranç Turnuvası"nda SANKO Okulları öğrencisi Kağan Aydınçelebi bölge birincisi oldu.

"RedBullChessMasters Satranç Turnuvası" Türkiye geneli yedi bölgede, Premium Chess tarafından özel olarak tasarlanmış satranç platformunda online olarak gerçekleşti.

Doğu Anadolu Bölge elemelerine katılan SANKO Okulları öğrencisi Kağan Aydınçelebi bölge birincisi olarak 20 Ekim 2018 tarihinde İstanbul Sirkeci Garı'nda düzenlenecek büyük finalle katılma hakkı kazandı. - GAZİANTEPTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği 400'ü Aşkın Ürün ve Hizmetin Bulunduğu İndirim Listesini Açıkladı Savcılık, Rahip Brunson İçin Verilen Kararın Bozulması İçin Harekete Geçti

ABD'den İran Yaptırımında Türkiye'ye 'İmtiyaz' Sinyali: İhtiyaçları Dikkate Alıyoruz Bahçeli'den Çok Sert Rahip Brunson Sözleri: Milli Vicdanlar Rahatsız