Rektör Coşkun'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı - Son Dakika

Rektör Coşkun'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

2 yıl önce

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Rektör Coşkun'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı, System.String[]

Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.


Rektör Coşkun, mesajında şu görüşlere yer verdi:


"Milletimizin asırlardır süren maküs talihinin 'muzaffer' ruhla aşıldığı 30 Ağustos günü; 'özgürlük' ülküsü ile yazılmakta olan kadim tarihin kilit noktalarından biridir. Günümüze ışık olan bu kutlu zafer, içerden ve dışardan beliren her tür düşmana karşı, milletimizin muvaffakiyetiyle canlı tutulmuştur. Bugün; 'Ekonomik Savaş' adı altında postmodern istilaya girişen düşmanlar, milletimizin birliği, azmi ve kararlılığına yenik düşecektir.


Aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor; bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının şahsında, tüm şehitlerimize ve gazilerimize minnet duygularımı sunuyorum." - BAYBURT

Haber Yayın Tarihi: 28.08.2018 12:24 Kaynak: İHASon Dakika

Ormanda 34 gün meyve yiyerek hayatta kalan anne ve çocukları bulundu
SGK'dan '700 bin kişiye sahte emeklilik verildi' iddialarına açıklama geldi Yan yana 2 musluktan birinden mazot akınca, toprağa gömülü depoya ulaşıldı

Son Dakika Haberleri