Saadet Partisi'nden, Türk siyasetinde en çok dinlenenler derlemesi - Son Dakika

Saadet Partisi'nden, Türk siyasetinde en çok dinlenenler derlemesi

2 ay önce

Saadet Partisi, resmi twitter hesabından "en çok dinlenenler" derlemesi yaptı. Müzik dinleme platformu Spotify'den esinlenerek yapılan derleme, kullanıcılar tarafından binlerce kez paylaşıldı.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla konuşulan Saadet Partisi, son günlerde ünlü müzik dinleme platformu Spotify tarafından açıklanan en çok dinlenenler listesini Türk siyasetine uyarladı.

Türkiye'de en çok dinlenen müzikler üzerinden yapılan paylaşımda Saadet Partisi'ne göre en çok dinlenen konu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Zillet ittifakı" söylemi oldu. Erdoğan'ı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli takip etti.

Ayrıca hazırlanan çalışmada "Bunlara takıldık kaldık" başlığıyla, "verginin vergisi", "kutuplaştırma" ve "israf yolsuzluk" gibi konular öne çıkarıldı. Parti'nin bu gönderileri, sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı.

Saadet Partisi'nden, Türk siyasetinde en çok dinlenenler derlemesi
Haber Yayın Tarihi: 07.12.2019 10:20 Son Dakika

Abdullah Gül'den Elazığ depremiyle ilgili dikkat çeken çıkış: Umarım uyarıcı olur
Acun Ilıcalı çağrılara kulak verdi! Sosyal medya hesabından saat verip duyurdu Elazığlı depremzede herkesin aksine kendisine sitem etti: O kadar parayı mezar mı götüreceğiz? Bize her şey müstahak' dedi

Son Dakika Haberleri