SinemaTV'de ''Haberci'' - Son Dakika

SinemaTV'de ''Haberci''

16.07.2012 12:02
SinemaTV'de ''Haberci'', System.String[]

SinemaTV D-Smart 7., Teledünya 11. kanalda ve SinemaTV HD'de D-Smart 7. kanalda ve Teledünya 9. kanalda izleyebilirsiniz.

THE MESSENGER

Oren Moverman'ın ilk yönetmenlik denemesi olan "The Messenger", En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Woody Harrelson) ve En İyi Orijinal Senaryo dalında bu sene Oscar'a aday gösterilmişti. Will Montgomery (Ben Foster) Irak'tan yeni dönmüş bir Amerikan askeridir. Yeni görevi, Yüzbaşı Tony Stone (Woody Harrelson) ile birlikte savaşta ölen askerlerin ailelerine haber vermektir. Kocası Irak'ta ölen Olivia Pitterson (Samantha Morton) ile tanıştığında ona aşık olacak; görevi ve duyguları arasında bocalayacaktır.

Tür: Dram, Romantik

Yönetmen: Oren Moverman

Yapım: 2009

Oyuncular: Ben Foster, Jena Malone, Eamonn Walker, Woody Harrelson

Yayın Saati : 20.05

Yayın Tarihi : 17 Temmuz Salı

SinemaTV'de ''Haberci''

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel SinemaTV'de ''Haberci'' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti