Evinden kötü kokular gelen adamın 20 gün önce öldüğü ortaya çıktı - Son Dakika

Evinden kötü kokular gelen adamın 20 gün önce öldüğü ortaya çıktı

28.10.2020 02:38
Evinden kötü kokular gelen adamın 20 gün önce öldüğü ortaya çıktı, System.String[]

Zonguldak'ta 51 yaşındaki Ahmet Gürsoy'un evinden kötü kokular gelince öldüğü ortaya çıktı. Cesedi otopsi için hastane morguna kaldırılan Gürsoy'un yaklaşık 20 gün önce öldüğü tahmin ediliyor.

Zonguldaklı olan 51 yaşındaki Ahmet Gürsoy, bir süre önce Balıkesir'den memleketine geldi. Gürsoy'un Rat Mahallesi'ndeki evinden kötü kokular geldiğini fark eden yakınları bir terslik olduğunu anladı ve eve girdi.

20 GÜN ÖNCE ÖLDÜĞÜ TAHMİN EDİLİYOR

Ahmet Gürsoy'un cesedi ile karşılaşan yakınları durumu polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler 20 gün önce öldüğü tahmin edilen Gürsoy'un cesedini tabuta koyarak cenaze nakil aracına taşıdı. Yapılacak otopsi ile Ahmet Gürsoy'un kesin ölüm sebebi belirlenecek.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Evinden kötü kokular gelen adamın 20 gün önce öldüğü ortaya çıktı

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Evinden kötü kokular gelen adamın 20 gün önce öldüğü ortaya çıktı - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Son Dakika! Batman ve Diyarbakır'da 'Yıldırım-14 Zori Operasyonu' başlatıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 29 Ekim mesajında dikkat çeken ifadeler: Ekonomiye ve değerlerimize saldırıyorlar Son dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon tahminini yükseltti Minik Leyla'nın ölümündeki kan donduran detaylar gerekçeli kararla ortaya çıktı Doğal gazın ardından bir müjde daha geldi! Ağrı'da altın rezervi bulundu Usta oyuncu Hikmet Karagöz, birkaç yakınının katıldığı törenle sessiz sedasız defnedildi Yörüklerin develerle kış yurdu göçü başladı! Çoluk çocuk 25 gündür yoldalar