Son Dakika Haberleri: Kayıp Gazeteci Cemal Kaşıkçı İçin Öğleden Sonra Konsoloslukta Arama Yapılacak

Kayıp Gazeteci Cemal Kaşıkçı İçin Öğleden Sonra Konsoloslukta Arama Yapılacak

2 ay önce

2 Ekim'den beridir kendisinden haber alınamayan kayıp gazeteci Cemal Kaşıkçı için bugün öğleden sonra konsolosluk binasında arama yapılacak.

2 Ekim'de Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra bir daha haber alınmayan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı için bugün öğleden sonra konsolosluk binasında arama yapılacak.

AÇIKLAMA DIŞİŞLERİ KAYNAKLARINDAN GELDİ

Dışişleri Bakanlığı kaynakları, en son bölgede görülen Cemal Kaşıkçı için bugün Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu'nda arama yapılmasının beklendiğini duyurdu.

SUUDİ YÖNETİMİNDEN İÇ SORUŞTURMA TALİMATI

Öte yandan Suudi Arabistan yönetimi de Cemal Kaşıkçı'nın kaybolmasıyla ilgili iç soruşturma talimatı verdi.

NE OLMUŞTU?

Suudi reformistler için önemli bir platform olan Al Watan gazetesinekatkı veren ve Batı medyasında Ortadoğu ile ilgili haberleriyle tanınanKaşıkçı'dan, 2 Ekim'de resmi işlemler için ülkesinin İstanbul Başkonsolosluğu'nagirdikten sonra haber alınamamıştı.

ÖLDÜRÜLDÜĞÜ İDDİALARINI KABUL ETMİYORLAR

Kaşıkçı'nın kaybolmasının ardından kendisinin orada öldürüldüğüiddialarını yalanlayan Suudi yetkililer, Başkonsolosluktan çıktığını ve akıbetineilişkin bir bilginin bulunmadığını savunuyor.
8 Silah Arkadaşı Şehit Olan Uzman Çavuş ile İlgili Yürek Yakan Detay: İlk Kez O Gün Yüzüğünü Yanına Almadı Adriana Lima'dan, Metin Hara İçin Aşk Dolu Paylaşım!

Alkollü Kadın, Aralarında İlişki Olduğunu İddia Ettiği 80 Yaşındaki Annesi ve Komşunu Rehin Aldı