Son Dakika Haberleri: Süper Kupa maçı öncesi Taksim'de cam bardak yasağı!

Süper Kupa maçı öncesi Taksim'de cam bardak yasağı!

10 gün önce

İstanbul'da Chelsea ve Liverpool arasında Beşiktaş Vodafone Park'ta gerçekleşen Süper Kupa maçı öncesi Taksim'de cam bardak ile servis yapılması yasaklandı.

İstanbul'da gerçekleşen Süper Kupa maçı öncesi Taksim'deki mekanlara alkollü içecekler için cam bardak yasağı geldi. Yasağın ardından bar ve kafeler, alkollü içecekleri plastik bardaklarla servis etmeye başladı.

"YARALANMALARIN ÖNÜNE GEÇİLMİŞ OLDU"

Yasak ile ilgili yorum yapan Taksim esnafı, "Uygulamayı tatsız bir olay yaşanmaması adına uygun buluyoruz. Uygulamayla birlikte bir kavga sırasında yaralanmaların önüne geçilmiş oldu." ifadelerini kullandı.

ESNAF ALIŞVERİŞ YAPAN TARAFTARLARIN İLGİSİNDEN MEMNUN

İngiliz takımları Chelsea ve Liverpool arasında Beşiktaş Vodafone Park'ta gerçekleşecek olan maç, saat 22:00'de başladı. İki takımın taraftarları günün erken saatlerinde Taksim'i stat çevresini ve Beşiktaş Köyiçi'ni doldurdu. Gönüllerince eğlenen taraftarlar, Türk mutfağının da lezzetlerini tatmayı ihmal etmedi. Stat etrafında ve Taksim'de iki takımın taraftarları dostluk görüntüleri verdi. Beşiktaş esnafı da maç saatinden önce semti dolduran ve alışveriş yapan taraftarların ilgisinden son derece memnun olduğunu ifade etti.

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2019 08:40 

YORUMLAR (2)
  • fayda: her ne kadar ön yargılı davranırsanız siz davranın ama şuan ülkdeye dışardan ne kadar para gelse o kadar iyi keşke bu maç müsakabalrı sürekli ülkemizde olsa ekonomiye can gelir... (ama ekonomiyi nerden düşüneceksiniz aklınız fikriniz ülkeyi karıştırmakta)... Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • Paund: Hehehehehehhe....İngiltere'ye gitmek için vize olmasa kapıdan içeri girerken "buyrun efendim hoşgeldiniz" dense, bir liram 7 paund olsa bende londra'da gönlümce eğlenirim....ülkemi bu hale getirenlere selam Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır


Serdar Ortaç, boşandıktan 17 gün sonra Chloe Loughnan ile evlendiğine pişman olduğunu söyledi
Kız çocuklarını istismar eden zanlının üzerinden çıkanlar şoke etti Canlı yayında Cübbeli Ahmet ile İsmail Saymaz arasında gerginlik!