Son Dakika Haberleri: Taksim'de Kadın Turistin Zor Anları! Olduğu Yere Yığılıp Kaldı

Taksim'de Kadın Turistin Zor Anları! Olduğu Yere Yığılıp Kaldı

20 gün önce

Taksim Meydanı'nda aşırı sıcaktan bayılan bir kadın turist, olduğu yere yığılıp kaldı. İlk müdahaleyi çevredeki esnafın yaptığı turist, sağlık ekiplerinin 20 dakika süren çabası sonunda kendine gelebildi.

İstanbul Taksim Meydanı'nda sıcaktan bunalan bir kadın turist, yolda yürürken aniden yere düşerek bayıldı. Sağlık ekiplerinin 20 dakikalık müdahalesi sonrası kendine gelen kadın turist, esnafların yardımıyla kaldığı otele gitti.

ÇEVREDEKİ ESNAF MÜDAHALE ETTİ

Taksim Meydanı metro girişinde Monakolu bir kadın turist yolda yürürken aniden yere düşerek bayıldı. Kadının bayıldığını gören çevredeki esnaf, yerden kaldırarak metro girişinin yanında bulunan oturağa yatırdı. Esnaf, daha sonra da sağlık ekiplerine ihbarda bulundu.

20 DAKİKA SONUNDA KENDİNE GELDİ

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri kadın turisti ambulansa alarak müdahale etti. Ambulansta yaklaşık 20 dakika süren müdahale sonunda kendine gelen turistin, sıcaktan ve susuzluktan bayıldığı anlaşıldı.

Ambulanstan indirilen turist esnafın yardımıyla kaldığı otele gitti.

Taksim'de Kadın Turistin Zor Anları! Olduğu Yere Yığılıp Kaldı
Haber Yayın Tarihi : 27.05.2019 03:05 Kaynak: İHA

YORUMLAR


İstanbul'un göbeğinde dehşet! Sokakta yürüyen gencin suratına tiner attılar Tarla gibi sürülen caretta caretta kumsalında 50 yuva yok oldu Tarihi yayına saatler kala Küçükkaya'dan ilginç açıklama: Yapamazsam kınarsınız