Taşköprü Esnaf Kooperatifi Olağan Genel Kurulu - Son Dakika

Taşköprü Esnaf Kooperatifi Olağan Genel Kurulu

16.04.2014 11:45
Taşköprü Esnaf Kooperatifi Olağan Genel Kurulu, System.String[]

Taşköprü Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin olağan genel kurulunda Mehmet Ünal yeniden başkan seçildi.

Taşköprü Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin olağan genel kurulunda Mehmet Ünal yeniden başkan seçildi.

Kooperatifin toplantı salonunda yapılan ve tek listeyle gidilen genel kurulda mevcut başkan Ünal, yeniden göreve getirildi.

Ünal'ın başkanlığındaki kooperatif yönetimi Ahmet Aslan, Yıldırım Özbozkurt, Ali Zaim ve Ahmet Gökmen'den oluştu. - Kastamonu

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Taşköprü Esnaf Kooperatifi Olağan Genel Kurulu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Real Madrid'in eski futbolcusu Royston Drente, iflas etti Lille, Burak Yılmaz'ın golleriyle Sparta Prag'ı 2-1 mağlup etti Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar Son Dakika: Fransa Ulusal Meclisi, Azerbaycan toprağı olan Dağlık Karabağ'ı devlet olarak tanıdı 337 gün sonra ortaya çıkan büyük ikramiye talihlisi neden bu kadar beklediğini anlattı: Tamamen aklımdan çıkmış