Tersane'de korkunç ölüm! Metrelerce yükseklikten inşaat halindeki geminin makina dairesine düştü - Son Dakika

Tersane'de korkunç ölüm! Metrelerce yükseklikten inşaat halindeki geminin makina dairesine düştü

2 ay önce

Yalova'da bir tersanede kaynak işçisi olarak çalışan genç, metrelerce yüksekten inşaat halindeki geminin makina dairesine düştü. 26 yaşındaki talihsiz genç feci şekilde hayatını kaybetti.

Tersane'de korkunç ölüm! Metrelerce yükseklikten inşaat halindeki geminin makina dairesine düştü, System.String[]

Yalova'nın Altına ilçesinde tersanede çalışan kaynak işçisi, yüksekten düşerek hayatını kaybetti. Kaynak yapan gencin malzeme almak için yerinden ayrıldığı, bu sırada üzeri örtülü olan deliğe basıp yüksekten düştüğü belirtildi.

YERİNDEN AYRILDI, SONU OLDU

Edinilen bilgiye göre, İstanbul'da yaşayan ancak çalışmak üzere Yalova'nın Altınova ilçesinde bulunan bir tersaneye gelen Emre Aydın (26), her zaman olduğu gibi mesaisine başladı. Kaynak işi yapan talihsiz genç malzeme almak için yerinden ayrıldı.

YAPIM AŞAMASINDAKİ GEMİNİN MAKİNE DAİRESİNE DÜŞTÜ

Bu esnada üzeri örtülü olan deliği fark etmeyen genç buraya bastı. Bir anda kendisini boşlukta bulan Aydın, metrelerce aşağıda bulunan yapım aşamasındaki geminin makine dairesine düştü. Hızla yere çarpan genç, olay yerinde feci şekilde hayatını kaybetti. Olayla ilgili tahkikat başlatıldı.

Haber Yayın Tarihi: 15.12.2019 09:30 Kaynak: İHASon Dakika

Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu
İstanbul'da esaret altındaki kurdun inanılmaz görüntüsü! Ayak iziyle sonsuzluk işareti yaptı İstanbul'daki devlet hastanesindeki alarmın nedeni belli oldu! İki Çinli hastada domuz gribi şüphesi

Son Dakika Haberleri