The Last of US Part 2 Oynanış Detayları Açıklandı - Son Dakika

The Last of US Part 2 Oynanış Detayları Açıklandı

Sony Interactive Entertainment ve Naughty Dog, 19 Haziran 2020 tarihinde PlayStation 4 için satışa sunulacak olan The Last of US Part 2 yeni videolar yayınlamaya devam ediyorlar.

The Last of US Part 2 Oynanış Detayları Açıklandı, System.String[]

Sony Interactive Entertainment ve Naughty Dog, 19 Haziran 2020 tarihinde PlayStation 4 için satışa sunulacak olan The Last of US Part 2 yeni videolar yayınlamaya devam ediyorlar. Kamera arkasına geçilen bu yeni videoda, devam oyununun oynanış detayları yer alıyor.


The Last of US Part 2 oynanış detayları arasında neler var?


Yaratıcı Yönetmen Neil Druckmann, Yardımcı Oyun Yönetmeni Anthony Newman ve Baş Hikaye Anlatımcısı Halley Gross, The Last of US Part 2 oyununun genel tasarımı hakkında konuştular. Buna göre geliştirici ekip, oyuncular olarak kendimizi Ellie karakterinin yerine koyabilmemiz ve onun yaşadıklarını bizim de yaşayabilmemizi sağlamak için çaba sarf etmişler. Yani bizleri oldukça zorlu bir dünya ve zorlu seçimler bekleyecek ki bu bağlamda da seçimlerin ne kadar zorlu olduğunu hissedecekmişiz.


Bildiğiniz gibi Ellie Joel karakterine göre daha küçük ama daha seri olduğunu görmüştük. Haliyle bize sunulacak olan oynanış sistemi de buna göre şekillenecek. Bu bağlamda saldırılardan kaçma, zıplama, otların içine saklanarak gizlilik ile ilerleme ve sürünmek gibi temel imkanların dışında ana karakterimizin kişisel yeteneklerini de görebiliyoruz. Ancak her şeye rağmen söz konusu dayanıklılık olunca, hayatta kalmanın hiç de kolay olmayacağından bahsedilmiş ki bunda insan düşmanlarımızın ağırlığının hissedilir ölçüde olmasının da etkisi var.


Hikaye boyunca oynayış stilinize göre nasıl ilerlemek istediğiniz ise size bırakılacak. Bunun sağlanabilmesi için de bizlere sunulacak olan oynanış sistemine ek olarak The Last of US Part 2 oyununa yeni silahlar eklenmiş.


Daha önceden görmediğimiz sahnelerin de yer aldığı dokuz dakika civarı uzunluğa sahip videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.


Son olarak, hikaye ile ilgili olarak hazırlanmış bir önceki videoyu ise Türkçe altyazılı olarak yine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Kaynak: Tamindir


Son Dakika

Instagram'da canlı yayın açan Acun Ilıcalı, yayını kapatamayınca Mert Öcal'la olan konuşmaları duyuldu 9 çocuğuna bayram harçlığı veren İzzet Yıldızhan, dakikalar içinde binlerce lirasından oldu Şahan Gökbakar, kızına olmayan terlikleri çocuklara hediye ederek herkese örnek oldu Ünlü model, kilo eleştirilerine ateşli pozuyla cevap verdi Cem Uzan torun sahibi oldu 56 yaşındaki Hülya Avşar, Instagram hesabından bornozlu pozunu paylaştı İrem Derici'den sanat camiasını kızdıracak sözler: 10 milyon TL param olsa şarkıcılığı bırakırım Survivor 2020'de ünlü isimlerin yarıştığı Anlat Bakalım'da kazanan belli oldu Sadece sosyal medya paylaşımlarından aylık 600 bin lira kazanıyor 3 buçuk aylık hamile olan Sinem son haliyle beğeni rekoru kırdı Genç milyarder, yatak pozlarıyla milyonları kendine hayran bıraktı Çıplak pozlarıyla bir döneme damga vuran mankenden buruk bayram mesajı Haluk Levent ile Mahsun Kırmızıgül, Twitter'da gençlik fotoğraflarını yarıştırdı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne film seti kuruldu Türkiye güzeli Zeynep Tokuş, mini şortuyla amuda kalkarak poz verdi