THY, İsrail'e uçuşları 31 Ocak'a kadar durdurdu - Son Dakika

THY, İsrail'e uçuşları 31 Ocak'a kadar durdurdu

25.01.2021 20:17

Türk Hava Yolları, İsrail çıkışlı ve varışlı tüm uluslararası uçuşları 26 Ocak'tan 31 Ocak'a kadar geçici olarak durdurdu.

Türk Hava Yolları, İsrail çıkışlı ve varışlı tüm uluslararası uçuşların 26 Ocak'tan 31 Ocak'a kadar geçici olarak durdurulduğunu açıkladı.

THY'nin Twitter hesabından yapılan açıklamada, yolcuların bilet işlemlerini çağrı merkezlerinden, satış ofislerinden veya satın alınan acenteye başvurarak gerçekleştirebileceği belirtildi.

THY, İsrail'e uçuşları 31 Ocak'a kadar durdurdu
THY, İsrail'e uçuşları 31 Ocak'a kadar durdurdu

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel THY, İsrail'e uçuşları 31 Ocak'a kadar durdurdu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Paloma Faith, fazla süt üreten göğüslerinin ağrısını dindirmek için çözümü lahanada buldu Davutoğlu'ndan Berat Albayrak açıklaması: Bakan yapmayın diye Erdoğan'a yalvardım Kayseri Valisi Günaydın'dan 'normalleşme' değerlendirmesi: Bu tabloya göre mümkün değil Bakım merkezinde zihinsel engelli gencin darbedildiği anların görüntüleri ortaya çıktı Son Dakika: Sağlık Bakanı Koca, Muhammed Emin Saraç'ın cenazesindeki kalabalık görüntülerle ilgili özür diledi Evinde çıkan yangında her şeyi küle dönen Çılgın Sedat'a belediye kapılarını açtı Gonca Vuslateri'nin faturalarını Şevket Çoruh ödemiş Kılıçdaroğlu'nun "128 milyar doları ne yaptın, kime verdin?" sorusuna Erdoğan'dan yanıt