Türk Dizisi Börü, Tv ve Blu Tv Macerasından Sonra Netflix'te Yayınlandı - Son Dakika

Türk Dizisi Börü, Tv ve Blu Tv Macerasından Sonra Netflix'te Yayınlandı

01.03.2019 20:00
Türk Dizisi Börü, Tv ve Blu Tv Macerasından Sonra Netflix'te Yayınlandı, System.String[]

DAĞ II filmini yazan ve yöneten Alper Çağlar'ın televizyon dizisi Börü, Türkiye'nin beğenisini kazandıktan sonra Netflix'in de beğenisini kazanarak dünyanın en büyük online dizi platformundaki yerini aldı.

Son zamanlarda gerek dizisi gerek sinema filmiyle yayılan Börü, Netflix'te yayınlanmaya başladı. Netflix'te 5.1 surround ses mixi ve farklı dil seçenekleriyle kullanıcıya sunulacak olan diziye bugünden itibaren ulaşılabilecek.

Televizyondaki serüvenine Star TV'de başlayan başarılı yapım, Star TV'den sonra Blu TV'de yayınlanmaya başlamıştı. Blu TV'nin ardından fazlasıyla beğenilen dizi, bugün itibarıyla Netflix Türkiye tarafından satın alındı.

Dizinin konusu

Börü, Polis Özel Harekâtın gerçek hikayelerini konu alan televizyon dizisinde düşmanların yoğun olduğu sınır bölgesinde vatansever kahramanların destanını ele alıyor. Son zamanlarda Türkiye'de bu tarz yapımların sayısı artmış olsa da Börü, gerek oyuncu kadrosu, gerek senaryosuyla izleyenlerin beğenisini toplamıştı.

Börü yalnızca televizyonda değil, beyaz perdede de büyük beğeni topladı

6 hafta boyunca beyaz perdede gösterimde bulunan filmin sinema sektöründe de bir başarıya ulaştığını söylemekte fayda var. 28 Aralık 2018'de vizyona giren film, 574.857 seyirciyle 7.654.783 TL'lik bir hasılat yaptı.

Börü dizisini Netflix üzerinden izlemek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Türk Dizisi Börü, Tv ve Blu Tv Macerasından Sonra Netflix'te Yayınlandı

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Türk Dizisi Börü, Tv ve Blu Tv Macerasından Sonra Netflix'te Yayınlandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Eski Beşiktaşlı Boateng, model eşi Melissa Satta ile yollarını ayırdı Son Dakika: Eski AK Parti Diyarbakır Milletvekili İhsan Arslan, Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edildi Yüzbinlerce kişi izledi! Düğünde geline yanlışlıkla tekme atan damat TikTok'da viral oldu Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Son Dakika: AK Parti Sözcüsü Çelik, Arınç'ın istifasıyla ilgili konuştu: Görüşlerinin doğru olmadığı yönünde mutabakat var İmamoğlu'ndan Bahçeli'nin eleştirilerine yanıt: Benim yapmak istediğim, vatandaşı doğru bilgilendirmek Türkiye, Ege'deki 6 ada ile ilgili 3 yeni NAVTEX yayınladı Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti