Son Dakika Haberleri: Türkiye Şampiyonu Tekvandocu Altınla Ödüllendirildi

Türkiye Şampiyonu Tekvandocu Altınla Ödüllendirildi

4 yıl önce

Tekvandoda Türkiye şampiyonu olan Beyşehirli milli sporcu Zeliha Ağrıs, Konya’nın Beyşehir İlçe Kaymakamlığı tarafından altınla ödüllendirildi.

Türkiye Şampiyonu Tekvandocu Altınla Ödüllendirildi, System.String[]
Tekvandoda Türkiye şampiyonu olan Beyşehirli milli sporcu Zeliha Ağrıs, Konya'nın Beyşehir İlçe Kaymakamlığı tarafından altınla ödüllendirildi.

Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Trabzon'da yapılan şampiyonada Türkiye birincisi olarak altın madalya kazanan milli sporcuyu makamında kabul etti. Ağrıs, kendisine eşlik eden İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Rüştü Beğendi, antrenörü Nafiz Çakır ve babası birlikte Beyşehir Kaymakamlığı'nı ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakam Başıbüyük, genç sporcuyu ve antrenörü başarısından ötürü tebrik etti. Genç sporcunun elde ettiği başarıdan dolayı ilçe olarak gururlu olduklarını dile getiren Kaymakam Başıbüyük, Ağrıs'a İlçe Kaymakamlığı'nın logosunun yer aldığı çini bir tabak verirken, çeyrek altınla ödüllendirdi.

Tekvando antrenörü Nafiz Çakır ise, Zeliha Ağrıs'ın çok başarılı bir öğrenci olduğunu belirterek, yaşından dolayı 2016 olimpiyat oyunlarına katılamadığını ancak bir sonraki oyunlara kendisini şimdiden hazırlamaya başladıklarını söyledi. Türkiye şampiyonu sporcunun 26 Eylül'de Rusya'da yapılacak olan uluslararası şampiyonada Türkiye'yi temsil edeceği de kaydedildi. - KONYA
Haber Yayın Tarihi : 25.08.2015 03:45 Kaynak: İHA500T'de 3 Saat Susuz Kalınca Hayatının Buluşunu Yaptı Kız Çocuklarını İzleyerek Sokak Ortasında Mastürbasyon Yapan Sapık Kamerada! Aralarında Husumet Bulunan İki Grup Önce Tarlarda Daha Sonra Hastanede Çatıştı!