Ünlü İsimler Oylarını Kullandı - Son Dakika

Ünlü İsimler Oylarını Kullandı

16.04.2017 13:46

Ünlü isimler oylarını kullandı Cem - Ümit Boyner, Sumru Yavrucuk ve Umur Birand oylarını kullandıİSTANBUL - Türkiye'nin yeni anayasa oylaması için ünlü isimler de sandık başındaydı.

Ünlü isimler oylarını kullandı

Cem - Ümit Boyner, Sumru Yavrucuk ve Umur Birand oylarını kullandı

İSTANBUL - Türkiye'nin yeni anayasa oylaması için ünlü isimler de sandık başındaydı. Cem-Ümit Boyner, Sumru Yavrucuk ve Umur Birand aynı sandıkta vatandaşlık görevlerini yerine getiren isimler arasındaydı.

Tiyatro ve sinemanın başaralı oyuncularından Sumru Yavrucuk sabahın erken saatlerinde vatandaşlık görevini yerine getirdiğini belirtti. Yavrucuk bu kez ev sahibine yardımcı olmak için ikinci kez okula geldiğini söyledi.

Boyner çifti: "hayırlı olsun"

Saat 12.30 sıralarında ise Cem - Ümit Boyner çifti okula geldi. Bir süre sırada bekleyen çift, 1245 numaralı sandıkta oylarını kullandı. Oy kullanma işlemi bittikten sonra çift basın mensuplarına, "Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

"Babam hayatta olsaydı eğer"

Ünlü televizyoncu ve gazeteci merhum Mehmet Ali Birand'ın oğlu Umur Birand da aynı okulda oy kullandı. 1245 numaralı sandıkta oy kullandıktan sonra açıklamalarda bulunan Birand, "6 yaşındaki oğlum için oy kullandım. O 12 yıl sonra oy kullanacak. Onun için bugün oy verdim" diye konuştu.

Ünlü İsimler Oylarını Kullandı
Ünlü İsimler Oylarını Kullandı
Ünlü İsimler Oylarını Kullandı
Ünlü İsimler Oylarını Kullandı

Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Ünlü İsimler Oylarını Kullandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İntihar için inşaata çıkan vatandaş, karısının tek sözüyle aşağıya indi Marsilya Sportif Direktörü'nden İrfan Can açıklaması: Hamle yapacağız Tayland Kralı Maha'dan metresine doğum günü jesti: İkinci kraliçe ilan etti Bağcılar'da su satan çocuk videosu kurgu çıktı! YouTuber Fariz için yasal işlem başlatılacak Aslışah Alkoçlar hamile mi? Bomba iddia ortalığı karıştırdı Oyuncu Asia Argento, yönetmen Rob Cohen'in kendisine tecavüz ettiğini itiraf etti Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı Yıldız Tilbe'nin son görüntüsü sevenlerini üzdü: Seni böyle görmeyelim