Ünlü oyuncu Metin Coşkun'un ağabey acısı - Son Dakika

Ünlü oyuncu Metin Coşkun'un ağabey acısı

24.11.2021 15:09

- Ünlü oyuncu Metin Coşkun'un ağabey acısı Sinema ve tiyatro oyuncusu Metin Coşkun, ağabeyi emekli hava pilot yüzbaşı Alptekin Coşkun'u kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı.

- Ünlü oyuncu Metin Coşkun'un ağabey acısı

AYDIN - Sinema ve tiyatro oyuncusu Metin Coşkun, ağabeyi emekli hava pilot yüzbaşı Alptekin Coşkun'u kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı.

Bir çok sinema filmi ve dizide rol alan, son olarak TRT 1'de yayımlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Hikmet karakterini canlandıran Metin Coşkun'un ağabeyi hava pilot yüzbaşı Alptekin Coşkun, bir süredir yaşlılığa bağlı nedenlerden dolayı Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi görüyordu. Uzun yıllardır Didim'de ikamet eden ve bir çocuk babası emekli hava pilot yüzbaşı Alptekin Coşkun tedavilere cevap veremeyince hastanede hayatını kaybetti. Sinema ve TV dizilerinde rol alan Metin Coşkun'un da ağabeyi olan Alptekin Coşkun'un cenazesi askeri törenle Didim Merkez Camii'ne getirildi. Cenaze namazına Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, İlçe Müftüsü Hasan Hüseyin Susam, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul, Coşkun'un ailesi ve sevenleri katıldı. Cenaze namazının ardından Alptekin Coşkun askeri merasimle cenaze aracına konuldu. Didim Denizköy Mezarlığında defin işlemi yapılırken, kardeşi ve oyuncu Metin Coşkun ve eşi taziyeleri kabul etti.

Defin işlemi sonrasında Didim Garnizon Komutanlığı personelince Coşkun'un acılı eşi Evin Coşkun'a Türk Bayrağı verildi.

Ünlü oyuncu Metin Coşkun'un ağabey acısı
Ünlü oyuncu Metin Coşkun'un ağabey acısı
Ünlü oyuncu Metin Coşkun'un ağabey acısı
Ünlü oyuncu Metin Coşkun'un ağabey acısı

YORUMLAR
500
Nilüfer Belediyesi'nden Sinema Severler İçin Ezel Akay Söyleşisi Nilüfer Belediyesi'nden Sinema Severler İçin Ezel Akay Söyleşisi Didim Vegfest pandemiden sonra yeniden başladı Didim Vegfest pandemiden sonra yeniden başladı Didim'de 4. Vegfest Başladı Didim'de 4. Vegfest Başladı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ünlü oyuncu Metin Coşkun'un ağabey acısı - Son Dakika


Advertisement