Ünlü Spor Yorumcusu Ahmet Çakar: Kırbaç Kasırgası Fenerbahçe'ye Denk Geldi - Son Dakika

Ünlü Spor Yorumcusu Ahmet Çakar: Kırbaç Kasırgası Fenerbahçe'ye Denk Geldi

30.09.2018 21:38

Ünlü spor yorumcusu Ahmet Çakar, Fenerbahçe'nin Rizespor karşısında aldığı 3-0 yenilgiyle ilgili, "Ege'de beklenen Kırbaç kasırgası Rize'de Fenerbahçe'ye denk geldi." dedi.

Eski hakem ve ünlü spor yazarı Ahmet Çakar, sosyal medya hesabından Fenerbahçe'ni ilk yarıda Rizespor'dan 3 gol yemesi sonrası paylaşımlar yaptı.

Ahmet Çakar, ilk yorumunda, "Kuzeydoğu da bulunan şirin sahil şehrimiz Rize de tuhaf şeyler yaşanıyor!!!" ifadelerini kullandı.

"KIRBAÇ KASIRGASI FENERBAHÇE'YE DENK GELDİ"

İkinci paylaşımında ise, " Ege'de beklenen Kırbaç kasırgası Rize'de Fenerbahçe'ye denk geldi." yorumunu yaptı ve fotoğraf paylaştı.

İşte Ahmet Çakar'ın paylaşımı:

Ünlü Spor Yorumcusu Ahmet Çakar: Kırbaç Kasırgası Fenerbahçe'ye Denk Geldi

Son Dakika Spor Ünlü Spor Yorumcusu Ahmet Çakar: Kırbaç Kasırgası Fenerbahçe'ye Denk Geldi - Son Dakika Spor


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Mesut'un imza töreninde kariyeriyle ilgili sorulan soruya verdiği cevap salondakileri coşturdu Son Dakika: İstanbul'dan Rusya'ya giden kargo gemisi Beykoz açıklarında sürükleniyor Son Dakika: İstanbul Boğazı ve Karadeniz'deki hamsi avı yasağı 7 Şubat'a kadar uzatıldı Joe Biden yönetiminden Türk hamlesi! ABD'nin kritik bakanlıklarına 3 Türk kadın atandı Kısıtlamalarda gevşeme olacak mı? Bilim Kurulu, koronavirüs tedbirleri ve aşılama gündemiyle toplandı İbrahim Tatlıses ve Dilan Çıtak arasındaki buzlar eridi Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme Burak Yılmaz'ın sözlerine Mesut Özil'den yanıt: İnşallah Türkiye'yi güzel temsil eder