Üzerine duvar kaplaması düşen çocuk yaşamını yitirdi - Son Dakika

Üzerine duvar kaplaması düşen çocuk yaşamını yitirdi

01.01.2022 19:47
Üzerine duvar kaplaması düşen çocuk yaşamını yitirdi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yıkılan taş kaplamanın altında kalan 4 yaşındaki Furkan Akmeşe, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Bodrum'un Gümüşlük Mahallesi'nde öğle saatlerinde meydana gelen olayda, evlerinin bahçesinde oyun oynayan 4 yaşındaki Furkan Akmeşe'nin üzerine evin taş cephe kaplaması düştü.

KANLAR İÇİNDE YERDE KALDI

Ağır şekilde yaralanan 4 yaşındaki çocuk, kanlar içerisinde yerde kaldı. Çocuklarının yerde kanlar içerisinde yattığını gören ailesi, kendi imkanları ile çocuğu hastaneye kaldırdı. Furkan Akmeşe, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Jandarma ekipleri olayın meydana geldiği yer ve çevresinde inceleme yaparken, Akmeşe'nin cenazesi Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUMLAR
500
Kaçak ve ruhsatsız 61 iskele yıkıldı Kaçak ve ruhsatsız 61 iskele yıkıldı Bodrum'da Türk Mutfağı Haftası kutlaması Bodrum'da Türk Mutfağı Haftası kutlaması Bu sergiyi gezmek için denizin dibine 15 metre dalmak gerekiyor Bu sergiyi gezmek için denizin dibine 15 metre dalmak gerekiyor
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Üzerine duvar kaplaması düşen çocuk yaşamını yitirdi - Son Dakika


Advertisement