Uzungöl'un kış manzarasıyla eşsiz klip yaptı - Son Dakika

Uzungöl'un kış manzarasıyla eşsiz klip yaptı

28.05.2022 09:25

Uzungöl'un kış manzarasıyla eşsiz klip yaptı Türkiye ve Doğu Karadeniz Bölgesi'nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Uzungöl kar yağışı ile beyaza bürünmüş hali klip yapıldı.

Uzungöl'un kış manzarasıyla eşsiz klip yaptı

TRABZON - Türkiye ve Doğu Karadeniz Bölgesi'nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Uzungöl kar yağışı ile beyaza bürünmüş hali klip yapıldı. Sosyal medyada paylaşılan klip eşsiz kar manzarasıyla izleyenlerin büyük beğenisini topladı.

Türkiye'nin en önemli turizm merkezleri arasında yer alan Trabzon'un Çaykara ilçesi sınırları içindeki Uzungöl karlarla kaplı hali fotoğrafçı Aslan Özcan tarafından havadan görüntülendi. Özcan'ın çektiği görüntülerden klip oluşturup sosyal medyada yayınladı. Bahar ve yaz aylarında yeşilin bin bir tonunun hüküm sürdüğü göl çevresinde kışın da kar yağışı ile birlikte beyaza büründü. Gölün buz tutmuş halinin havadan görüntüsü kartpostallık manzaralar oluşturdu. Dağların zirvelerini kaplayan sis zaman zaman açılmasıyla beyaza bürünen orman masalsı bir görüntü oluşturuyor. Bazı evlerin tamamen karların içine gömüldüğü ve evlerine ulaşmaya çalışan vatandaşların ayak izleri havadan çekilen görüntülere yansıdı. Klipin en sonunda ise uzun göl manzarasına karşı çay görüntüsü klipte en beğenilen detaylar arasında yer aldı.

YORUMLAR
500
Sigorta sektörü teknik zarara rağmen yüzde 74 büyüdü Sigorta sektörü teknik zarara rağmen yüzde 74 büyüdü
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Uzungöl'un kış manzarasıyla eşsiz klip yaptı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement