Van Der Wiel Voleyi Vurdu - Son Dakika

Van Der Wiel Voleyi Vurdu

24.07.2018 16:40
Van Der Wiel Voleyi Vurdu, System.String[]

Gregory van der Wiel zengin oldu ama futboldan değil. Fenerbahçe forması giydiği dönemde Türkiye’de dolandırıldığını iddia eden Gregory van der Wiel, yatırım zengini oldu.

Onur Dinçer/ Skorer Dış Haberler
Hollandalı eski futbolcu Demy de Zeeuw'un kurduğu BALR isimli giyim firmasına 2013'te ortak olan Van der Wiel, şirketin başarısıyla %2000 kar etti. Kazandığı paranın tam olarak ne kadar olduğu açıklanmasa da, ciddi bir meblağ olduğu tahmin ediliyor.
10 milyon euro cirosu var
Sarı-lacivertli ekipten ayrıldıktan sonra şu an futbol hayatını Toronto takımında sürdüren oyuncu, şimdi hisselerini satarak önemli bir kazanç elde etti. Şirketin yıllık cirosunun 10 milyon euronun üzerinde olduğu belirtiliyor.
Elia da şirketin ortaklarından
Başakşehir forması giyen Eljero Elia'nın da BALR isimli şirketin hissedarlarından olduğu vurgulandı. Gregory van der Wiel buradan kazandığı parayı ise yeni bir yatırım için kullanacak. Kişisel ürünler üreten bir teknoloji şirketi kurmaya hazırlandığı bildiriliyor.
Van Der Wiel Voleyi Vurdu

Kaynak: Skorer

Son Dakika Spor Van Der Wiel Voleyi Vurdu - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Melanie Trump, Beyaz Saray'a böyle veda etti: First Lady'niz olmak en büyük onurdu Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: Ali Koç ayrımcılık yapıyor, TFF buna ne diyecek? Son Dakika: Beyaz Saray'a veda eden Donald Trump: Bir şekilde geri geleceğiz Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı Gelin ve damadın birbirlerine yaptıkları şaka sosyal medyayı ikiye böldü Türk iş adamı Yavuz Selim Yükselir BM Dünya Turizm Örgütü Elçiliği'ne seçildi Fotoğrafa beğeni ve yorum yağdı! Yoğun bakım doktoru boş odayı "Oh be" diyerek paylaştı Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı