Son Dakika Haberleri: Yaşadığımız Ekonomik Sorunu Atlatıyoruz"

Yaşadığımız Ekonomik Sorunu Atlatıyoruz"

9 ay önce

Eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, "Yaşadığımız ekonomik sorunu şu anda yavaş yavaş atlatıyoruz.

Yaşadığımız Ekonomik Sorunu Atlatıyoruz
Eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, "Yaşadığımız ekonomik sorunu şu anda yavaş yavaş atlatıyoruz." dedi.

Eskipazar Belediyesi tarafından düzenlenen "doğal gaz yakım" töreninde konuşan Şahin, ilçeye doğal gaz gelmesi konusunda verdiği sözü yerine getirebilmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Ülkede yaşanan ekonomik dalgalanmaya değinen Şahin, bazen ülkede işlerin çok yolunda gidebileceğini bazen de zaman zaman sıkıntılarla karşılaşabilineceğini vurguladı.

Şahin, Türkiye'nin, içerisinde bulunduğu sorunları çözdüğü belirterek, şunları kaydetti:

"Arabayla gidiyorsunuz, belli bir hızla giderken yolunuza taş veya kaya düşebilir, o zaman duraklamak durumundasınız. veya çamura saplanırsınız, arabanız patinaj yapar. Biz Türkiye olarak son birkaç ay içerisinde böyle bir patinaja yakalandık. Ama çok şükür bizim arabamız önden çekişli, arkadan çekişli değil. Şoför koltuğunda da dirayetli bir başkan var. Yaşadığımız ekonomik sorunu şu anda yavaş yavaş atlatıyoruz. Patinajdan Türkiye'yi kurtarıyoruz. İnanıyorum ki, 2019'un ortalarında Türkiye yeniden eski süratini kazanacak."

Konuşmaların ardından Mehmet Ali Şahin, Karabük Valisi Kemal Çeber, Karabük AK Parti Milletvekili Cumhur Ünal, Eskipazar Belediye Başkanı Mustafa Yarkan ve KARGAZ Genel Müdürü Kasım Kahraman, ilçeye ilk verilen doğal gazı ateşledi.
Haber Yayın Tarihi : 22.10.2018 08:35 Kaynak: AABinali Yıldırım'a kabinede veya Cumhurbaşkanlığında görev verileceği iddia edildi Korkunç kazada, yaralı sürücüyü gören kadın ellerini açıp dua etti Bülent Arınç'tan 23 Haziran yorumu: Demokraside seçimle gelinir, seçimle gidilir