Son Dakika Haberleri: Yasemin Adar'dan "Sahte Hesap" Uyarısı

Yasemin Adar'dan "Sahte Hesap" Uyarısı

12 ay önce

Dünya şampiyonluğuna ulaşan ilk Türk kadın güreşçi Yasemin Adar, sosyal medyada adına açılan sahte hesaplardan paylaşımlar yapıldığını bildirdi.

Yasemin Adar'dan
Dünya şampiyonluğuna ulaşan ilk Türk kadın güreşçi Yasemin Adar, sosyal medyada adına açılan sahte hesaplardan paylaşımlar yapıldığını bildirdi.

Yasemin Adar, yaptığı yazılı açıklamada, Fransa'nın başkenti Paris'te kadınlar 75 kiloda altın madalya kazanarak Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmenin gururunu yaşadığını ancak madalya töreninin ardından Twitter'da "@YaseminAdarr", Instagram'da ise "@yaseminadar_" kullanıcı adıyla sahte hesaplar açılarak, mesajlar atıldığını belirtti.

Dünya şampiyonu milli güreşçi, "Söz konusu Twitter ve Instagram hesapları ve atılan mesaj, yorum ve paylaşımlarla ilgili herhangi bir bağlantım olmayıp, bu hesapları açanlar hakkında kanuni girişimler şahsım ve Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığımızca başlatılacaktır. Sosyal medyada 'https://www.facebook.com/jasmin.adar' ve 'https://instagram.com.yasemin.adar' dışında başka bir hesabım yoktur." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR


İstanbul'dan Kastamonu'ya Getirilen Boing 737 Tipi Yolcu Uçağı Millet Kıraathanesine Dönüştürüldü MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Bedelli Askerlik Açıklaması: 28 Güne Ne Gerek Vardır?

Arap Aşiretleri Sözcüsü Ahmed El-Huveyt, PKK'nın Sincar Çevresine Yuvalandığını İddia Etti