Son Dakika Haberleri: Yasemin Adar'dan "Sahte Hesap" Uyarısı

Yasemin Adar'dan "Sahte Hesap" Uyarısı

3 ay önce

Dünya şampiyonluğuna ulaşan ilk Türk kadın güreşçi Yasemin Adar, sosyal medyada adına açılan sahte hesaplardan paylaşımlar yapıldığını bildirdi.

Yasemin Adar'dan
Dünya şampiyonluğuna ulaşan ilk Türk kadın güreşçi Yasemin Adar, sosyal medyada adına açılan sahte hesaplardan paylaşımlar yapıldığını bildirdi.

Yasemin Adar, yaptığı yazılı açıklamada,  Fransa'nın başkenti  Paris'te kadınlar 75 kiloda altın madalya kazanarak  Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmenin gururunu yaşadığını ancak madalya töreninin ardından  Twitter'da "@YaseminAdarr",  Instagram'da ise "@yaseminadar_" kullanıcı adıyla sahte hesaplar açılarak, mesajlar atıldığını belirtti.

Dünya şampiyonu milli güreşçi, " Söz konusu  Twitter ve  Instagram hesapları ve atılan mesaj, yorum ve paylaşımlarla ilgili herhangi bir bağlantım olmayıp, bu hesapları açanlar hakkında kanuni girişimler şahsım ve  Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığımızca başlatılacaktır. Sosyal medyada 'https: //www.facebook.com/jasmin.adar' ve 'https: //instagram.com.yasemin.adar' dışında başka bir hesabım yoktur." ifadelerini kullandı.
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Lüks İçinde Yaşıyorlar! Hakan Şükür'ün Tesettürlü Eşi, ABD'de Başını Açtı Almanya'da Türklerin Yoğun Olduğu Köln Kentine Ermeni Anıtı Dikildi
FETÖ Elebaşı Gülen, Açık Açık Söylemiş: Naim Süleymanoğlu'nu Hiç Sevmem