Son Dakika Haberleri: Yatalak Hastaya Doğum Günü Sürprizi

Yatalak Hastaya Doğum Günü Sürprizi

2 yıl önce

Yatalak hastaya doğum günü sürpriziMANİSA - Yunusemre Belediyesi Evde Bakım Hizmeti ekipleri, doğuştan yatağa mahkum olan Hüseyin İncike'ye sürpriz doğum günü kutlaması yaptı.

Yatalak Hastaya Doğum Günü Sürprizi, System.String[]

Yatalak hastaya doğum günü sürprizi


MANİSA - Yunusemre Belediyesi Evde Bakım Hizmeti ekipleri, doğuştan yatağa mahkum olan Hüseyin İncike'ye sürpriz doğum günü kutlaması yaptı. Sürpriz karşısında büyük şaşkınlık yaşayan İncike'nin mutluluğu gözlerinden okundu.

Yunusemre Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Evde Bakım Hizmeti ekipleri, yaptığı doğum günü sürprizi ile doğuştan bedensel engelli bir vatandaşın daha gönlünü fethetti. Bakıma muhtaç hasta ve yaşlı vatandaşların sorunlarını ve her türlü ihtiyaçlarını yerinde çözerek, vatandaşların takdirini toplayan evde bakım hizmeti ekipleri, son olarak bedensel engelli Hüseyin İncike'nin yüzünü güldürdü. Hazırladıkları pastayla, İncike'nin Muradiye Mahallesi'ndeki evine giden ekipler, 27 yaşına giren Hüseyin'in mutluluğuna ortak oldu. Herşeyden habersiz şaşkın bir şekilde etrafında olup biteni anlamaya çalışan İncike'nin mutluluğu gözlerinden okundu. İncike, ekiplere teşekkür etti.

Yunusemre Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ahmet Mustafa Süzer, İncike'ye yaptıkları doğum günü sürprizden dolayı mutluluk yaşadıklarını kaydetti. Süzer, "Hüseyin İncike kardeşimizle bir komşularının haber vermesi üzerine tanıdık. Evlerine ailesini ziyarete gittiğimizde Hüseyin'in çok mağdur olduğunu gördük. 3 yıldır da evde bakım hizmetini yapıyoruz. Doğum günümü kutlar mısınız demişti. Bizde böyle bir sürpriz yapmak istedik. İnşallah daha nice senelerde beraber kutlayacağız" diye konuştu.

Yatalak Hastaya Doğum Günü Sürprizi

Haber Yayın Tarihi: 17.08.2018 12:05 Kaynak: İHAGaziantepli oto tamircisinin geliştirdiği sistem ile araçlar yüzde 50 suyla çalışıyor
Evlerine gelen temizlikçiden şüphelenip odaya kamera koydular, hayatlarının şokunu yaşadılar Ankara Yediemin otoparkındaki araçlar çürümeye terk edildi