Yurt dışından gelen Arto, tıraş edilip ateşi ölçülmeden eve alınmadı - Son Dakika

Yurt dışından gelen Arto, tıraş edilip ateşi ölçülmeden eve alınmadı

Amerika'dan Türkiye'ye gelirken İngiltere ve Polonya'dan aktarma yapan müzisyen Arto'yu gören arkadaşları, ateşini ölçüp tıraş etmeden eve almadı.

Sık sık Amerika'ya gidip gelen ünlü müzisyen Arto, geçtiğimiz günlerde koronavirüs salgının ardından kısıtlanan uçuşlardan dolayı Türkiye'ye İngiltere ve Polonya aktarmalı şekilde geldi. Arto'nun arkadaşları ise salgın nedeniyle sanatçıyı tıraş etmeden eve almadı.

"MEMLEKETİMDEYİM HUZURLUYUM"

Konu hakkında samimi açıklamalarda bulunan Arto, "Türkiye'ye gelirken 3 ülke dolaştım. Haklı olarak ev sahipleri de korktu. Arkadaşlarım beni evlerine almadan önce ateşimi ölçtü. Ardından da beni tıraş edip evlerine aldılar" dedi. Arkadaşlarının haklı olduğunu da sözlerine ekleyen şarkıcı, 14 gün evden çıkmadığını ve sağlıklı olduğunu söyleyerek "Ben olsam, ben de korkardım. Memleketimdeyim huzurluyum" ifadelerini kullandı.

Yurt dışından gelen Arto, tıraş edilip ateşi ölçülmeden evine alınmadı

ARTO KİMDİR?

Aslen Ermeni olan ve sahne adıyla tanınan Arto, 1966 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Gerçek adı Harutyan Dalga'dır. Lisansını 2010 – 2013 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Medya ve İletişim Sistemleri ile Televizyon Haberciliği ve Programcılığı bölümünde tamamlandı.

1997 yılından itibaren sahnelere çıkmaya başlayan Arto, bir gece kulübü sahibidir. Sivri çıkışlarıyla bilinen Arto, Yıldız Tilbe, Emre Kaya ve Güven Baran gibi isimlerle çalışmıştır.

Yurt dışından gelen Arto, tıraş edilip ateşi ölçülmeden eve alınmadı

YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İletişim ödülünde Cemal Can ile konuşan Danla Bilic, kendisine laf atan Yasin'e sert çıktı: Hesabınla vedalaş Kuruluş Osman'da ölümden kurtarılan Alişar'ın sahnesi izleyenleri ekrana kilitledi Acun Ilıcalı, en büyük pişmanlığının ne olduğunu açıkladı Oyuncu Pelin Ermiş, mini şortlu pozlarıyla yeni imajını gözler önüne serdi Kanal D'deki görevinden istifa eden Buket Aydın, ekranlara döneceği tarihi paylaştı İbrahim Tatlıses'in yıllar sonra yayınlanan Harbiye Konseri Twitter'da gündem oldu Sıkı spor yapan genç oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi Cem Yılmaz, ilk kez Serenay Sarıkaya'yla fotoğrafını paylaştı Taner Tolga Tarlacı, kendisini taklit ettiğini ileri sürdüğü Yasin'e gözdağı verdi: Onu kafes dövüşüne alacağım Canlı yayında biyolojik babasını arayan Uğurcan'a Bursa Belediye Başkanı sahip çıktı Senelerdir poz verirken gülümsemeyen Victoria Beckham, ilk kez kahkaha atarken fotoğraf çekti Victoria Beckham, banka tatilini David Beckham'ın fotoğrafını paylaşarak kutladı Aşk Adası'nın tanınan ismi Anna Vakili, bir parkta genç kızla kavga etti Survivor'un çekimlerinin yapıldığı Dominik'te yangın çıktı Cüneyt Arkın, sağlık durumu hakkında yapılan asılsız paylaşımlara isyan etti