Son dakika Haşim Gören haberleri, Haşim Gören son dakika, son dakika Haşim Gören

Son Dakika Haşim Gören Haberleri

Son dakika Haşim Gören haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son haşim gören haberleri anında burada.

 • 08.09.2016 19:06 Meslekten İhraç Edilen Hakimler Yargılanıyor Meslekten İhraç Edilen Hakimler Yargılanıyor

  "Paralel Yapı" soruşturmaları kapsamındaki tutukluların tahliyesini kararlaştıran ve meslekten ihraç edilen hakimler Metin Özçelik ve Mustafa Başer'in Yargıtay 16. Ceza Dairesinde yargılandığı davaya devam edildi.

 • 10.07.2014 19:56 Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Yozgat'ta Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Yozgat'ta

  Erdoğan: (3) "(Cumhurbaşkanı adayı Ekmelettin İhsanoğlu) İslam dünyasında, Türkiye'nin bu dönemde yapmış olduklarıyla sen de bir yer edindin, o kadar. Türkiye yaptıklarıyla kalmadı, hala yapıyor.

 • 24.06.2014 10:38 Önder: Öcalan'a Siyaset Engeli Yok, Örneği Erdoğan'dır Önder: Öcalan'a Siyaset Engeli Yok, Örneği Erdoğan'dır

  Barışın Öcalan'a özgürlükten geçtiğini söyleyen Sırrı Süreyya Önder, Öcalan'ın siyaset engeli olmadığını, bunun örneğinin de Erdoğan olduğunu söyledi.

 • 04.10.2013 13:47 4. İstanbul Forumu 4. İstanbul Forumu

  Cumhurbaşkanı Gül: (3) "Gerçek anlamda Suriye halkının tamamının iradesi nedir? Bunu ortaya çıkarabilecek ortamı sağlamak en kritik meseledir. Bununla ilgili muhakkak ki çok ciddi prensiplerin, ilkelerin, gerektiğinde gücün ortaya konması şarttır" "Çünkü bu savaşın, artık bir 'proxy savaşı'na dönüştüğü ortadadır. 'Bunlar P5'in içinde değil' diye bunları sokmazsanız, yok görürseniz, bu savaş yine bir şekilde devam eder" "Vaktiyle Irak ile ilgili olarak 'komşu ülkeler' sürecinin başlamasına öncülük eden biri olarak, bu tür bir yapılanmanın Suriye için geç kalınmış ancak en makul yol olduğu kanaatindeyim" "Birinci Cenevre tamamen taktikti. Tamamen vakit kaybedildi. Şimdi İkinci Cenevre'nin kesinlikle öyle olmaması gerekir" "Onun için hemen acele yapılması çok önemli değil. İyi hazırlıklı gidilmesi çok önemli. İyi hazırlığın yapılması, perde arkası çalışmaları, mutabakatların en iyi şekilde sağlanması gerekir"

 • 04.10.2013 13:09 Cumhurbaşkanı Gül: Cumhurbaşkanı Gül: "Kimyasal Silahlardan Arınmak Ortadoğu'da Kalıcı Barışın Tek Yoludur"

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ortadoğu'nun tamamen kimyasal silahlardan arındırılmasının bölgede kalıcı ve gerçek barışı gerçekleştirecek tek yol olduğunu söyledi.

 • 30.09.2013 14:25 Bozdağ AB Adalet Divanının vize kararı ANKARA Bozdağ AB Adalet Divanının vize kararı ANKARA

  Bozdağ AB Adalet Divanının vize kararı ANKARA

 • 30.09.2013 12:25 Bekir Bozdağ : 'Entegrasyon'u Kaldırıp 'Eşit Katılım' İkame Edilmeli Bekir Bozdağ : 'Entegrasyon'u Kaldırıp 'Eşit Katılım' İkame Edilmeli

  Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, yurtdışındaki Türk vatandaşlar için 'entegrasyon' kelimesinin kaldırılıp artık 'eşit katılım'ın tartışılması gerektiğini belirtti.

 • 28.02.2013 15:42 "Bin Yıllık Darbe!: 28 Şubat" Paneli

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 28 Şubat süreciyle ilgili, "Emin olun 1997'nin Haziran ayında bir darbe olacağı herkes tarafından o kadar güçlü söyleniyordu ki benim aklımdaki tarih de 12 Haziran'dı."