Son dakika Hayrettin Güngör haberleri, Hayrettin Güngör son dakika, son dakika Hayrettin Güngör

Son Dakika Hayrettin Güngör Haberleri

 • Kahramanmaraş'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 104. yıl dönümü etkinlikleri başladı
  10 Şub Kahramanmaraş'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 104. yıl dönümü etkinlikleri başladı

  Kahramanmaraş'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 104'üncü yıl dönümü etkinlikleri, 12 Şubat'a kadar sürecek olan etkinliklerle başladı. Kahramanmaraş Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde düzenlenen etkinlikler, 'Nice Zorlukları Aşarak' temasıyla gerçekleştirilecek. Kurtuluş haftası programı, Abdulhamid Han Camisi'nde yapılan hatim ve dua ile başladı ve vatandaşlara pilav ikramında bulunuldu. Etkinliğe, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, kamu ve kurum amirleri ile vatandaşlar katıldı.

 • AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel, seçim çalışmalarına başladı
  21 Oca AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel, seçim çalışmalarına başladı

  AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fırat Görgel, Sütçü İmam Türbesi, Şehitlik Anıtı ve depremde hayatını kaybedenlerin mezarlarını ziyaret ederek seçim çalışmasına başladı. Görgel, projelerini bir sonraki toplantıda basın mensuplarıyla paylaşacağını söyledi.

 • Kahramanmaraş'ta deprem sonrası ağır hasarlı binaların yıkım oranı yüzde 85'e ulaştı
  12 Oca Kahramanmaraş'ta deprem sonrası ağır hasarlı binaların yıkım oranı yüzde 85'e ulaştı

  6 Şubat'ta meydana gelen depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş'ta, ağır hasar alan binaların yıkım oranı yüzde 85'e ulaştı. 285 bin yapı stokunun yüzde 55'i hasar aldı. Kent genelinde ağır hasar gören ve yıkım kararı verilen binalarda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 7 bin 300 binanın yıkıldığını ve 4 bin 200'üne acil yıkım kararı verildiğini belirtti.

 • Kahramanmaraş'ta orta hasarlı binaların güçlendirilmesi için projeler tekrar incelenecek
  05 Oca Kahramanmaraş'ta orta hasarlı binaların güçlendirilmesi için projeler tekrar incelenecek

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, orta hasarlı binaların güçlendirilmesi sürecinin hızlandırılması ve belirsizliklerin giderilmesi için yeni bir uygulama başlattıklarını açıkladı. Bu kapsamda, 29 Aralık 2023 tarihine kadar ilçe belediyelerine yapılan güçlendirme müracaatları, Büyükşehir Belediyesi tarafından incelenecek ve uygun olan yapıların projeleri ruhsat vermek için en geç 29 Şubat 2024 tarihine kadar ilçe belediyelere tekrar gönderilecektir.

 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 'Yılın Kareleri 2023' oylamasına katıldı
  04 Oca Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 'Yılın Kareleri 2023' oylamasına katıldı

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Anadolu Ajansı'nın (AA) 'Yılın Kareleri 2023' oylamasına katılarak, 5 farklı kategoride yer alan fotoğrafları inceledi. Güngör, deprem ve Gazze'ye destek kategorilerindeki fotoğrafları oyladığını belirterek, fotoğrafların her birinin ayrı bir hikayesi olduğunu ve 2023 yılını özetlediğini ifade etti.

 • Kahramanmaraş'ta zemin etüt çalışmaları devam ediyor
  21 Ara Kahramanmaraş'ta zemin etüt çalışmaları devam ediyor

  Kahramanmaraş'ta 6 Şubat depremlerinin ardından başlatılan zemin etüt çalışmaları devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yapılan mikro bölgeleme çalışmasının önemine dikkat çekti. Kentin yeniden imar ve inşası için zemin etüt çalışmalarının tamamlanmasının ardından şehrin dönüşümünün hızla devam edeceği belirtildi.

 • Kahramanmaraş'ın zemininde bilimsel inceleme
  21 Ara Kahramanmaraş'ın zemininde bilimsel inceleme

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, şehir merkezinde yapılan zemin incelemeleri hakkında bilgi verdi. Fay hatları ve heyelan bölgelerinde yapılan çalışmaların devam ettiğini belirten Güngör, şehrin imar ve ihyası için yeni duruma göre çalışmaların yürütüleceğini söyledi.

 • Restoranlarda Motokurye Sıkıntısı Yaşanıyor
  08 Ara Restoranlarda Motokurye Sıkıntısı Yaşanıyor

  İstanbul'da restoran ve büfelerin camlarında artan motokurye iş ilanları, işletmecilerin personel sıkıntısı yaşadığını gösteriyor. Motokuryeler, mobil uygulamalarda daha yüksek maaş ve esnek çalışma saatleri nedeniyle restoranları tercih etmediklerini belirtiyor.

 • Kahramanmaraş'ta Azerbaycan Mahallesi, 197 kilometrelik fore kazıklar üzerine inşa ediliyor
  29 Kas Kahramanmaraş'ta Azerbaycan Mahallesi, 197 kilometrelik fore kazıklar üzerine inşa ediliyor

  6 ŞUBAT depremlerinden sonra yardım ve desteklerinden dolayı Azerbaycan'a teşekkür etmek amacıyla Kahramanmaraş'ta kurulan Azerbaycan Mahallesi, toplam uzunluğu 197 kilometreyi bulan 15 bin 510 fore kazık üzerine inşa ediliyor.

 • Çamlık Mahallesi'nde Tapu Sorunu Çözüldü
  27 Kas Çamlık Mahallesi'nde Tapu Sorunu Çözüldü

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Çamlık Mahallesi'nde uzun yıllardır devam eden tapu sorununu çözdüklerini açıkladı. 360 dönümlük alanda 230 parselde tapular hak sahiplerine teslim edildi.

 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, şehir tasarım projesiyle ilgili istişare toplantısına katıldı
  02 Kas Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, şehir tasarım projesiyle ilgili istişare toplantısına katıldı

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve TOKİ yetkililerinin katılımıyla düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı. Toplantıda, şehir tasarım projesinin uygulama süreçleri ele alındı. Güngör, şehrin tarihi dokusunu koruyarak yeni Kahramanmaraş'ı inşa ettiklerini belirtti.

 • Kahramanmaraş'ta Orta Hasarlı Binaların Ruhsatsız Güçlendirilmesi Yıkıma Neden Olabilir
  01 Kas Kahramanmaraş'ta Orta Hasarlı Binaların Ruhsatsız Güçlendirilmesi Yıkıma Neden Olabilir

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, orta hasarlı binaların ruhsatsız olarak güçlendirilmesinin kanunun öngördüğü süre sonunda yıkıma neden olabileceğini belirtti. Güngör, orta hasarlı binaların güçlendirilmesi için belirlenen kriterlere uyulması gerektiğini ve ruhsat alınmadan güçlendirme yapılmaması gerektiğini vurguladı.

 • Türkiye'de Bir İlk: Engelsiz Kahramanmaraş Mobil Uygulaması Tanıtıldı
  13 Eki Türkiye'de Bir İlk: Engelsiz Kahramanmaraş Mobil Uygulaması Tanıtıldı

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, özel bireyler için daha erişilebilir bir şehir oluşturmak amacıyla 'Engelsiz Kahramanmaraş' mobil uygulamasını tanıttı. Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, engellilerin ulaşabileceği bir formata dönüştürdükleri belediye hizmetlerini her geçen gün geliştirdiklerini belirtti. Türkiye Görme Engelliler Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanı Mustafa Çakmak ise uygulamanın hayata geçirilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya ise engelli vatandaşlara yönelik yapılan hizmetlerin önemine vurgu yaparak, belediyelerin sosyal belediyecilik uygulamalarını hayata geçirmesini takdir etti.

 • Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde kat sayısı 5 ile sınırlandırıldı
  12 Eki Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde kat sayısı 5 ile sınırlandırıldı

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Dulkadiroğlu ilçesinde yaşanan depremler sonrasında binalarda kat sayısının 5 ile sınırlandırıldığını açıkladı. İlçede yüzlerce vatandaşın yerinde dönüşüm için başvuru yaptığı belirtildi. Güngör, daha dirençli bir şehir oluşturmak için çalışmaların devam ettiğini söyledi.

 • Kahramanmaraş'ta deprem sonrası yapılar sınırlandırıldı
  11 Eki Kahramanmaraş'ta deprem sonrası yapılar sınırlandırıldı

  Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde, 6 Şubat depremlerinin ardından yapılan yeni yapılar 5 kat ile sınırlandırıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, afetzedelerin yüzde 60'ının yerinde dönüşümü tercih ettiğini belirtti. İstasyon, Sümer ve Eyüp Sultan mahallelerinde ise yapılaşma 2 kat ile sınırlandırıldı. Şehir merkezinde uygun olmayan alanlar haricinde yapılaşmaya yönelik çalışmaların önü açıldı.

 • Başkan Güngör'den konut açıklaması: 'Şehrimize 110 bin konut yapılıyor'
  04 Eki Başkan Güngör'den konut açıklaması: 'Şehrimize 110 bin konut yapılıyor'

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Kahramanmaraş'ta 110 bin toplu konut yapımının yanı sıra 35 binin üzerinde yerinde dönüşüm talebi olduğunu açıkladı. Güngör, konutların teslimatlarının Ekim ayı sonunda başlayacağını ve her ay devam edeceğini belirtti. Ayrıca, yerinde dönüşüm projesine büyük bir talep olduğunu ve bu sürecin hızla ilerlediğini ifade etti.

 • Kahramanmaraş'ta Yerinde Dönüşüm Projesi'ne 35 Bin 395 Başvuru Yapıldı
  04 Eyl Kahramanmaraş'ta Yerinde Dönüşüm Projesi'ne 35 Bin 395 Başvuru Yapıldı

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Yerinde Dönüşüm Projesi'ne Kahramanmaraş'ta 35 bin 395 başvuru yapıldı. Proje kapsamında konut ve iş yeri başvuruları da bulunuyor.

 • Kahramanmaraşlı gençler Ankara'daki TEKNOFEST'e gitti
  02 Eyl Kahramanmaraşlı gençler Ankara'daki TEKNOFEST'e gitti

  TEKNOFEST'e katılmak üzere Ankara'ya gidecek gençleri yolcu eden Başkan Hayrettin Güngör, "Bugün 160 gencimizi Ankara'da yapılan TEKNOFEST'e yolcu ediyoruz.

 • Kahramanmaraş'ta deprem konutları incelemesi
  31 Ağu Kahramanmaraş'ta deprem konutları incelemesi

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve Vali Mükerrem Ünlüer, deprem konutlarında incelemelerde bulundu. Konutların yapımının devam ettiği belirtilirken, Cumhurbaşkanı'nın hedefleri doğrultusunda bir yıl içinde konutların tamamlanacağı ifade edildi.

 • Kahramanmaraş'ta Kağıt Fabrikasında Yangın: Başkan Güngör İncelemelerde Bulundu
  25 Ağu Kahramanmaraş'ta Kağıt Fabrikasında Yangın: Başkan Güngör İncelemelerde Bulundu

  Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesindeki kağıt fabrikasında çıkan yangına müdahale devam ederken, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Gazeteciler ise engellendi.

 • Kahramanmaraş'ta Depremzedelerin Konutları Yükseliyor
  24 Ağu Kahramanmaraş'ta Depremzedelerin Konutları Yükseliyor

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Kahramanmaraş'a 112 bin kalıcı konut ve köy evi yapılacağını açıkladı. Şu ana kadar ihalesi yapılan konut sayısı 40 bin 546 olup, bu sayı her geçen gün artmaktadır. Başkan Güngör, Kahramanmaraş'ın kısa süre içinde ülkemizin ve dünyanın gözde şehirlerinden biri olacağını belirtti. Ayrıca, yerinde dönüşüm projesine olan ilginin yüksek olduğunu ve kentsel tasarım projelerinin de hayata geçirildiğini söyledi.

 • Başkan Güngör: Pazarcık'ta kalıcı konutlar hızla yükseliyor
  19 Ağu Başkan Güngör: Pazarcık'ta kalıcı konutlar hızla yükseliyor

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Pazarcık ilçesinde yapımı devam eden kalıcı konut inşaatlarını inceledi. Güngör, Kahramanmaraş'ta 82 bin kalıcı konut yapılacağını ve bunların yarıya yakınının süreçlerinin başladığını belirterek, konutların taahhüt edilen sürede hak sahiplerine teslim edileceğini söyledi.

 • Japonya Uluslararası Kalkınma İşbirliği Ajansı, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı ile İş Birliği İstişareleri Yaptı
  09 Ağu Japonya Uluslararası Kalkınma İşbirliği Ajansı, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı ile İş Birliği İstişareleri Yaptı

  Japonya Uluslararası Kalkınma İşbirliği Ajansı heyeti, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ü ziyaret ederek, potansiyel iş birliği ve ortak projeler hakkında istişareler gerçekleştirdi. Başkan Güngör, JICA heyetine teşekkür ederek, şehrin gelişimine katkı sağlayacak iş birliği faaliyetleri hakkında ön bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirtti.

 • Kahramanmaraş'ta deprem sonrası hasar gören yollar onarılıyor
  08 Ağu Kahramanmaraş'ta deprem sonrası hasar gören yollar onarılıyor

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 6 Şubat depremlerinde hasar gören yolların onarımı için çalışma yürütüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, deprem sonrasında altyapı ve yolların büyük hasar gördüğünü belirtti. Büyükşehir Belediyesinin sorumluluk sahasında 3 bin 500 kilometrelik yol ağı bulunduğunu ifade eden Güngör, yıl sonuna kadar 300 kilometrelik asfaltlama çalışması hedeflediklerini söyledi.

 • Kahramanmaraş'ta 'çocuklar sporla iyileşir' futbol turnuvası başladı
  27 Tem Kahramanmaraş'ta 'çocuklar sporla iyileşir' futbol turnuvası başladı

  Kahramanmaraş'ta 27 takımdan oluşan 'çocuklar sporla iyileşir' futbol temalı turnuva düzenlenen törenle başladı. Depremler sonrası çocukların spora yönelmesi ve moral kazanması amacıyla düzenlenen turnuvaya 27 takım katıldı. Açılış töreninde Kur'an-ı Kerim okunarak depremde hayatını kaybeden sporcular anıldı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, amatör sporlara desteklerinin devam edeceğini belirtti.

 • BM İyi Niyet Elçisi Prenses Lamia Bint Majid Al Saud, Kahramanmaraş'ı ziyaret etti
  27 Tem BM İyi Niyet Elçisi Prenses Lamia Bint Majid Al Saud, Kahramanmaraş'ı ziyaret etti

  BM İnsan Yerleşimleri Programı (UN-HABITAT) İyi Niyet Elçisi ve Suudi Arabistan Prensesi Lamia Bint Majid Al Saud, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ü ziyaret etti. Prenses, depremin yaralarının sarılmasına yönelik yapılan çalışmalarda gelinen noktayla ilgili bilgi aldı. Güngör, konuğuna kentin İstiklal Madalyası'nı göstererek kentin düşman işgalinden kurtuluşu ve verilen mücadelenin önemini anlattı. Ziyarette, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş de hazır bulundu. Güngör, konuğunu uğurladığı sırada Türkiye'nin yerli otomobili Togg'u tanıttı.

 • Kahramanmaraş'ta Deprem Sonrası İmar Çalışmaları Sürüyor
  24 Tem Kahramanmaraş'ta Deprem Sonrası İmar Çalışmaları Sürüyor

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 6 Şubat depremlerinin merkezi olan kentte imar çalışmalarının sürdüğünü açıkladı. Güngör, afetten etkilenen illerin yeniden imar ve inşası için yapılan çalışmaların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde yürütüldüğünü belirtti. İlgili bakanlıklar, valilikler ve belediyeler ile koordinasyon halinde çalışmaların devam ettiğini ifade eden Güngör, imar ve inşaat süreçlerinin netleşmesi için mikro bölgeleme çalışmalarının tamamlandığını ve sahada sondaj ekibinin çalıştığını söyledi. Güngör, ayrıca orta hasarlı binaların dönüştürülmesi için üç yöntem olduğunu ve bu projelerin imar mevzuatına uygun olması gerektiğini belirtti.

 • Kahramanmaraş'ta afet sonrası imar ve inşa süreçleri hızla devam ediyor
  19 Tem Kahramanmaraş'ta afet sonrası imar ve inşa süreçleri hızla devam ediyor

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, yaşanan büyük afetin ardından imar ve inşa süreçlerinin hızla devam ettiğini belirtti. Başkan Güngör, bir yıl içerisinde kalıcı konutların büyük bir kısmının teslim edileceğini söyledi. Ayrıca, esnafların faaliyetlerini sürdürebilmeleri için geçici çarşılar kazandırıldığını ve Yerinde Dönüşüm projesiyle şehrin canlılığının tekrar kazanılacağını ifade etti.

 • Kahramanmaraş'ta deprem sonrası imar çalışmaları sürüyor
  13 Tem Kahramanmaraş'ta deprem sonrası imar çalışmaları sürüyor

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 6 Şubat depremlerinin merkezi olan kentte imar çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Güngör, afetten etkilenen illerin yeniden imar ve inşası için yapılan çalışmalara değinerek, ilçe belediye başkanlarıyla bir değerlendirme toplantısı yaptıklarını ifade etti. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve ilçe belediyeleriyle alınan ortak karara göre, hasarsız ve az hasarlı inşaatların devamına izin verildiğini söyleyen Güngör, mikrobölgeleme çalışmalarının devam ettiğini ve önümüzdeki günlerde rapor hazırlanacağını belirtti. Ayrıca, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nın yerinde dönüşümle ilgili çalışmalar yürüttüğünü ve bu konuda destek vereceğini ifade etti.

 • Kahramanmaraş'ta depremzedelere geçici iş yerleri için kura çekimi yapıldı
  08 Tem Kahramanmaraş'ta depremzedelere geçici iş yerleri için kura çekimi yapıldı

  Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'taki depremlerde iş yeri yıkılan veya ağır hasar alan esnafa yönelik hazırlanan geçici çarşılardaki iş yerleri için kura çekimi yapıldı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, kura çekimi töreninde yaptığı konuşmada, şehrin her alanında normalleşme sürecine girildiğini ve esnafların hayatını kolaylaştırmak için geçici esnaf çarşıları oluşturulduğunu belirtti. Bugüne kadar 3 bin 615 geçici iş yeri esnafa teslim edildi.

 • Kahramanmaraş'ta Bayramlaşma Programı Düzenlendi
  28 Haz Kahramanmaraş'ta Bayramlaşma Programı Düzenlendi

  Kahramanmaraş'ta, Kurban Bayramı dolayısıyla kent protokolünün katılımıyla bayramlaşma programı yapıldı. Programda, protokol üyeleri şehitler için dua etti, kabirlere karanfil bıraktı. Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanı depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diledi ve depremin yaralarının sarılması için gayret gösterileceğini belirtti. Programa milletvekilleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar da katıldı.

 • Kahramanmaraş'ta Ali Kayası Cam Teras ve Turizm Tesisi Ağustos Sonu Hizmete Açılacak
  18 Haz Kahramanmaraş'ta Ali Kayası Cam Teras ve Turizm Tesisi Ağustos Sonu Hizmete Açılacak

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Ali Kayası Cam Teras ve Turizm Tesisi'nin ağustos sonu itibarıyla tamamlanarak hizmete açılacağını duyurdu. Proje, üç etaptan oluşan turizm rotası ile bölgeyi vatandaşların beğenisine sunacak. İlk etap çalışmalarının tamamlanmasının ardından Ali Kayası ile Edebiyat Yolu'nu birbirine bağlayan 17 kilometrelik güzergahın asfaltı yapılacak ve ulaşım kolaylaştırılacak. Başkan Güngör, Kahramanmaraş'ın turizm potansiyelini artırmak için diğer projelerin de devam ettiğini belirtti.

 • Kahramanmaraş'ta deprem sonrası 3 bin 591 geçici iş yeri teslim edildi
  14 Haz Kahramanmaraş'ta deprem sonrası 3 bin 591 geçici iş yeri teslim edildi

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, deprem sonrası kent için planlanan 4 bin 55 geçici iş yerinin 3 bin 591'inin tamamlandığını ve teslim edildiğini açıkladı. Dulkadiroğlu ilçesinde ekonomik hayatın normale dönmesi için yapılan çalışmalar kapsamında inşa edilen 'Konteyner Çarşı' alanlarında yapımı tamamlanan iş yerlerinin kuraları çekildi. AFAD koordinasyonunda inşa edilen 16 geçici iş yerinin tahsisi için Divanlı Mahalle Muhtarlığı'nda gerçekleştirilen kura çekiminde 16 esnaf, geçici çarşıda iş yeri sahibi olmaya hak kazandı.

 • Çağlayancerit cevizi AB coğrafi işaret tescili aldı
  14 Haz Çağlayancerit cevizi AB coğrafi işaret tescili aldı

  Kahramanmaraş'ta yetişen Çağlayancerit cevizi, Avrupa Birliği'nden coğrafi işaret tescili aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, cevizin katma değerinin artırılması için çalışmaların devam ettiğini belirtti. Çağlayancerit cevizinin kalite ve tat bakımından diğer yörelerde üretilen cevizden farklı olduğunu vurgulayan Güngör, AB coğrafi işaret tescilinin uluslararası tanınırlığı ve rekabet gücünü artıracağını, bölge ekonomisi ve istihdamına katkı sağlayacağını söyledi.

 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, depremde hayatını kaybedenleri anma programına katıldı
  07 Haz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, depremde hayatını kaybedenleri anma programına katıldı

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybeden vatandaşları anmak için düzenlenen programda konuştu. Güngör, depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diledi.

 • Kahramanmaraş'ta deprem sonrası ücretsiz toplu taşıma sona erdi
  05 Haz Kahramanmaraş'ta deprem sonrası ücretsiz toplu taşıma sona erdi

  Kahramanmaraş'ta 6 Şubat depremleri sonrası ücretsiz olan toplu taşıma, 106 günün ardından normale döndü. Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, ücretsiz uygulamanın sona erdiğini açıkladı. 60 milyon lirayı aşan destekle 5 milyonun üzerinde biniş gerçekleştirildi. Ücretli tarifede maliyetin yüzde 75'i belediye tarafından karşılanacak.

 • Kahramanmaraş Modeli ile Ulaşım Devam Ediyor
  05 Haz Kahramanmaraş Modeli ile Ulaşım Devam Ediyor

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, özel halk otobüsü esnafına 6 Şubat tarihinden bu yana 60 milyon TL'lik destek vererek, toplu taşıma hizmetlerini ücretsiz olarak devam ettirdi. Ancak artık ücretli hale getirilecek olan toplu taşıma hizmetleri, aylık 20 milyon TL destekle esnafın üzerindeki yükü hafifletmeye devam edecek. Vatandaşlar da hizmetlerden memnun olduklarını belirtiyorlar.

 • Kahramanmaraş modeli ile özel halk otobüsü esnafına 60 milyon TL destek verildi
  05 Haz Kahramanmaraş modeli ile özel halk otobüsü esnafına 60 milyon TL destek verildi

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 6 Şubat depremlerinin ardından ücretsiz hale getirilen toplu taşıma hizmetlerinin ücretli hale getirileceğini açıkladı. Ancak özel halk otobüsü esnafına, mazot desteği de dahil olmak üzere birçok destek sağlandı. Bu sayede toplu taşıma esnafı mağdur edilmeden, vatandaşların da cebinden 25 milyon TL civarında bir nakit bedel çıkmadan hizmetler ücretsiz olarak devam ettirildi. Aylık 20 milyon TL toplu taşıma esnafına desteğin devam edeceği belirtildi.

 • Başkan Güngör: 'Kalıcı konutlar, iş yerleri ve köy evleri bir yıl içinde teslim edilecek'
  31 May Başkan Güngör: "Kalıcı konutlar, iş yerleri ve köy evleri bir yıl içinde teslim edilecek"

  Başkan Güngör: "Kalıcı konutlar, iş yerleri ve köy evleri bir yıl içinde teslim edilecek"KAHRAMANMARAŞ Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, "İnşallah bir yıl içinde hem iş yerleri, hem de kalıcı konutlar, hem de köy evleri ile ilgili çok önemli bir aşamaya geldik ve...

 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör: 'Kalıcı konutlar, iş yerleri ve köy evleri bir yıl içinde teslim edilecek'
  31 May Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör: "Kalıcı konutlar, iş yerleri ve köy evleri bir yıl içinde teslim edilecek"

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, "İnşallah bir yıl içinde hem iş yerleri, hem kalıcı konutlar, hem de köy evleri ile ilgili çok önemli bir aşamaya geldik ve bunları teslim etmiş olacağız" dedi.

 • Kahramanmaraş'ta Tarihi Yapılar İçin Hasar Tespit Çalışmaları Sürüyor
  05 May Kahramanmaraş'ta Tarihi Yapılar İçin Hasar Tespit Çalışmaları Sürüyor

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile birlikte tarihi yapılarımızda hasar tespit çalışmaları sürdüğünü belirtti. Şehrin değerlerini tekrar ayağa kaldırmak için bakanlıklar, kurumlar ve kuruluşlarla yoğun gayret gösterdiklerini ifade etti.

 • KAHRAMANMARAŞ'A İSTİKLAL MADALYASI VERİLİŞİNİN 98'İNCİ YILINDA BURUK KUTLAMA
  05 Nis KAHRAMANMARAŞ'A İSTİKLAL MADALYASI VERİLİŞİNİN 98'İNCİ YILINDA BURUK KUTLAMA

  KAHRAMANMARAŞ'a Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) tarafından verilen Kırmızı Şeritli İstiklal Madalyası'nın 98'inci yıl dönümü kutlamaları, deprem nedeniyle buruk geçti.

 • Yapımı tamamlanan 24 konteyner çarşı esnafa teslim edildi
  30 Mar Yapımı tamamlanan 24 konteyner çarşı esnafa teslim edildi

  Kahramanmaraş'ta 44 konteyner çarşının 24'ü tamamlanarak esnaflara teslim edildi.

 • BAKAN SOYLU, DEPREMZEDELERLE İFTAR YAPTI
  28 Mar BAKAN SOYLU, DEPREMZEDELERLE İFTAR YAPTI

  İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Kahramanmaraş'ta depremzedelerle birlikte iftar yaptı.

 • Başkan Güngör: ' Yeni geçici barınma alanları oluşturuluyor'
  17 Mar Başkan Güngör: " Yeni geçici barınma alanları oluşturuluyor"

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, "Depremzedelerimiz için şehrimizin farklı noktalarına geçici barınma merkezleri oluşturuluyor.

 • Kahramanmaraş'ta dezenfeksiyon için özel temizlik ve ilaçlama ekibi oluşturuldu
  17 Mar Kahramanmaraş'ta dezenfeksiyon için özel temizlik ve ilaçlama ekibi oluşturuldu

  "Asrın felaketi" olarak nitelenen 6 Şubat'taki depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş'ta, depremzedelerin barındığı çadır ve konteyner kentler başta olmak üzere ortak yaşam alanlarında dezenfeksiyon çalışması yürütülüyor.

 • Ali Öztunç: Sayın Erdoğan, Elbistan'da Demiş Ki, 'Şehri Ovadan Alıp Dağlık Bölgeye Taşıyacağız' Elbistan İçin Bunu Yapıyorsun, Maraş İçin Niye...
  28 Şub Ali Öztunç: Sayın Erdoğan, Elbistan'da Demiş Ki, 'Şehri Ovadan Alıp Dağlık Bölgeye Taşıyacağız' Elbistan İçin Bunu Yapıyorsun, Maraş İçin Niye...

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, “Sayın Erdoğan az önce Elbistan’da bir açıklama yapmış, demiş ki, ‘şehri ovadan alıp dağlık bölgeye taşıyacağız’ demiş Elbistan için, peki Elbistan için bunu yapıyorsun, Maraş için niye yapmıyorsun? Maraş için de şehri ovaya taşımaya çalışıyorsun, Çınarlı’ya, atış alanı bölgesine Kılılı’ya, şaştılar iyice ne yapacaklarını bilmiyorlar” dedi. Öztunç, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni kentte görmediğini söyleyen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e “Altı üstü bir teşekkür edeceksin, hadi etmiyorsun bari yalan söyleme arkadaş, ‘görmedim Ankara Büyükşehir’i’ deme...İlk günlerde Hayrettin Güngör’ü görene aşk olsun, yoktu piyasada, nerede saklandıysa, nereye gittiyse, hangi bağ evindeyse yoktu, kayıplardı” diye tepki gösterdi.

 • Başkan Güngör: 'Başımız sağ olsun'
  28 Şub Başkan Güngör: "Başımız sağ olsun"

  Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerde, büyükşehir belediyesi personellerinden 73 kişi vefat etti.

 • Ali Öztunç'tan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör'e Abb Tepkisi: 'Sizin Hizmetinize Verilen Araçların Listesi Bak Bu. Teslim Alan da...
  28 Şub Ali Öztunç'tan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör'e Abb Tepkisi: "Sizin Hizmetinize Verilen Araçların Listesi Bak Bu. Teslim Alan da...

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün “Ben Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni (ABB) burada hiç görmedim. Başkan gelmiş, gitmiş diyorlar. Kendisini de görmedim. Burada da ne yaptıklarının bilgi sahibi değilim” açıklamasını eleştirdi. ABB’nin deprem bölgesi Kahramanmaraş’a gönderdiği iş makinesi ve kamyonların listesini paylaşan Öztunç, “Sizin hizmetinize verilen araçların listesi bak bu. Teslim alan da sizin Fen İşleri Daire Başkanınız. Hem de imzalı. Belediye başkanı olarak yapılanlardan bu kadar mı habersizsiniz” dedi.

 • Kahramanmaraş Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 'Mansur Yavaş'ı burada görmedim' dedi! CHP belgelerle yanıt verdi
  28 Şub Kahramanmaraş Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, "Mansur Yavaş'ı burada görmedim" dedi! CHP belgelerle yanıt verdi

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, kentteki çalışmalarından bahseden ABB Başkanı Mansur Yavaş için "Kendisini görmedim. Gelmiş gitmiş diyorlar. Burada da ne yaptıkları konusunda bilgi sahibi değilim" dedi. Güngör'e yanıt veren CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, iki adet belge paylaşarak, "ABB'yi görmedim diyorsun. Sizin hizmetinize verilen araçların listesi bak bu. Hem de imzalı. Belediye başkanı olarak yapılanlardan bu kadar mı habersizsiniz?" dedi.

 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör, çalışmalar hakkında son bilgileri verdi
  19 Şub Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör, çalışmalar hakkında son bilgileri verdi

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör, çalışmalar hakkında son bilgileri verdi - "Şehrin yüzde 90'a yakın su veriliyor, bugünden itibaren günlük 150 binin üzerinde ekmek çıkarılacak" Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, depremin ardından şehrin yüzde 90'a yakın...

 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör, kentteki çalışmalar hakkında bilgi verdi Açıklaması
  19 Şub Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör, kentteki çalışmalar hakkında bilgi verdi Açıklaması

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, "asrın felaketi" olarak nitelendirilen depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş'ta arama kurtarma çalışmalarının 10 yerde devam ettiğini belirterek, "yeni mucizeler" beklediklerini söyledi.

 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör, kentteki çalışmalar hakkında bilgi verdi Açıklaması
  19 Şub Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör, kentteki çalışmalar hakkında bilgi verdi Açıklaması

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, "asrın felaketi" olarak nitelendirilen depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş'ta arama kurtarma çalışmalarının 10 yerde devam ettiğini belirterek, "yeni mucizeler" beklediklerini söyledi.

 • Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, Başkan Güngör ile görüştü
  12 Şub Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, Başkan Güngör ile görüştü

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ü ziyaret etti.

 • Başkan Büyükkılıç ve Başkan Güngör'den 'Birlik' mesajı
  12 Şub Başkan Büyükkılıç ve Başkan Güngör'den "Birlik" mesajı

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri heyeti ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ü ziyaret ederek, acılarını bir kez daha paylaştı.

 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör'den depremle ilgili açıklama Açıklaması
  06 Şub Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör'den depremle ilgili açıklama Açıklaması

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7,4 büyüklüğündeki depremle ilgili "Büyük bir afetle karşı karşıyayız. Olay çok yeni. Devletimiz tüm imkan ve kabiliyetleriyle sahada.

 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Arif Şen hayatını kaybetti
  27 Oca Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Arif Şen hayatını kaybetti

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Arif Şen (67), tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ocak ayı meclis toplantısı yapıldı
  12 Oca Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ocak ayı meclis toplantısı yapıldı

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ocak ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi.

 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör, KADEM'i ziyaret etti
  11 Oca Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör, KADEM'i ziyaret etti

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) İl temsilcisi ve yönetimini ziyaret etti.

 • Kahramanmaraş'ta engellilere medikal malzeme desteği
  11 Oca Kahramanmaraş'ta engellilere medikal malzeme desteği

  Kahramanmaraş'ta engelli vatandaşlara danışmanlık hizmeti ve medikal malzeme desteği sağlandığı belirtildi.

 • Güngör: '2019'dan 2023'e 4 milyarlık yatırım gerçekleştirdik'
  02 Oca Güngör: "2019'dan 2023'e 4 milyarlık yatırım gerçekleştirdik"

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, "2019 yılından günümüze kadar KASKİ dahil şehrimize toplamda 4 milyar TL'lik yatırım kazandırdık" dedi.

 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör AA'nın 'Yılın Fotoğrafları' oylamasına katıldı
  26 Ara Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Anadolu Ajansının "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak beğendiği fotoğrafları oyladı.

 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör'den AA'ya ziyaret
  13 Ara Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör'den AA'ya ziyaret

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Anadolu Ajansı (AA) Kahramanmaraş bürosunu ziyaret etti.

 • Kahramanmaraş'ta 600 hafız ve hafize için icazet merasimi yapıldı
  08 Ara Kahramanmaraş'ta 600 hafız ve hafize için icazet merasimi yapıldı

  Kahramanmaraş'ta 600 hafız ve hafize için icazet merasimi yapıldı Kahramanmaraş'ta Kur'an Kursu'nda yetişen toplam 600 hafız ve hafize için icazet töreni gerçekleştirildi.

 • Kahramanmaraş'ta köprü inşaatı tamamlandı
  04 Ara Kahramanmaraş'ta köprü inşaatı tamamlandı

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Aksu Çayı'nın ayırdığı Dulkadiroğlu ve Türkoğlu ilçelerini birbirine bağlayan köprünün yapımını tamamladı.

 • Afşin'de Yeşilevler sakinleri tapularını aldı
  17 Kas Afşin'de Yeşilevler sakinleri tapularını aldı

  Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde belediye ve Afşinbey Konut Yapı Kooperatifi'nin işbirliğiyle çözülen tapu sorununda 358 hak sahibine tapuları teslim edildi.

 • Başkan Güngör: 'Şehrimize UEFA standartlarında stat kazandıracağız'
  14 Kas Başkan Güngör: "Şehrimize UEFA standartlarında stat kazandıracağız"

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Hanefi Mahçiçek Stadyumu yerine yeni inşa edecekleri stadyum ve spor kompleksi için projelerini hazırladıklarını belirterek, "Şehrimize UEFA standartlarında bir stat kazandıracağız" dedi.

 • Petlas 2022 Türkiye Off-Road Şampiyonası'na doğru
  01 Kas Petlas 2022 Türkiye Off-Road Şampiyonası'na doğru

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 4-6 Kasım'da ev sahipliği yapacakları Petlas 2022 Türkiye Off-Road Şampiyonası 7. ayak final yarışlarının kentin tanıtımına büyük katkı sağlayacağını belirtti.

 • Kahramanmaraş'ın 'Gizemli Gölü' yeni sezonda 500 bin kişiyi ağırlayacak
  26 Eki Kahramanmaraş'ın "Gizemli Gölü" yeni sezonda 500 bin kişiyi ağırlayacak

  Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesinde, kaynağı belli olmadığı için "gizemli göl" olarak adlandırılan Yeşilgöz'ün yeni sezonda 500 bin kişiyi ağırlaması hedefleniyor.

 • KAHRAMANMARAŞ - 8'inci Kitap Fuarı kapılarını ziyaretçilere açıyor
  13 Eki KAHRAMANMARAŞ - 8'inci Kitap Fuarı kapılarını ziyaretçilere açıyor

  Kahramanmaraş'ta 8'inci Kitap Fuarı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un katılımıyla yarın açılıyor.

 • Kahramanmaraş'ın 'gizemli gölü' turizme katkı sağlıyor
  30 Ağu Kahramanmaraş'ın "gizemli gölü" turizme katkı sağlıyor

  Kahramanmaraş'ın doğal güzellikleri arasında yer alan ve kaynağı tespit edilemediği için halk arasında "gizemli göl" olarak bilinen Yeşilgöz Gölü, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor.

 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde maaşlara iyileştirme yapıldı
  10 Ağu Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde maaşlara iyileştirme yapıldı

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve KASKİ personellerinin maaşlarında iyileştirilme yapıldığı bildirildi.

 • Güngör: 'Kahramanmaraş için var gücümüzle çalışıyoruz'
  06 Tem Güngör: "Kahramanmaraş için var gücümüzle çalışıyoruz"

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, kent için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

 • Güngör: 'Turizmi esas alan kadim şehirlerimizi ihya etmeliyiz'
  12 Haz Güngör: "Turizmi esas alan kadim şehirlerimizi ihya etmeliyiz"

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, "Eski şehirlerimizi, şehirlerimizin ruhunu, bugünkü ihtiyaçları gözeten yaşam üniteleri olarak yeniden organize edebildiğimizde yaşatabiliriz" dedi.

 • Belediye Başkanından Cumhurbaşkanı Modeli
  10 Haz Belediye Başkanından Cumhurbaşkanı Modeli

  - Belediye Başkanından Cumhurbaşkanı Modeli Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 150 günde bitecek köprülü kavşağı Cumhurbaşkanı metodu olan Müteaheat'in taahhüt'ünü aşağı çekerek 90 günde bitirmesini istedi Başkan Güngör, "Burası Doğu ve Batı aksı...

 • Kahramanmaraş'a yeni kavşak
  03 Haz Kahramanmaraş'a yeni kavşak

  Kahramanmaraş'ta Tevfik Kadıoğlu Caddesi üzerinde köprülü kavşak yapımına başlandı.

 • Güngör: 'Genç ve tecrübeli işadamlarıyla iş birliğini önemsiyoruz'
  29 May Güngör: "Genç ve tecrübeli işadamlarıyla iş birliğini önemsiyoruz"

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, "Şehrimizde genç ve tecrübeli iş adamlarının karşılıklı fikir alışverişi içerisinde olmasını, istişareler neticesinde ilerlemelerini çok önemsiyoruz" dedi.

 • Kahramanmaraş'ta Yeni Kanlıdere Köprüsü'nde çalışmalar başladı
  24 May Kahramanmaraş'ta Yeni Kanlıdere Köprüsü'nde çalışmalar başladı

  Kahramanmaraş'ta Sarayaltı, Kanlıdere, Kale bağlantı yolu projesi kapsamında yeni köprünün yapımına başlandı.

 • Başkan Güngör gençlerle 'firik ve çay' etkinliğinde buluştu
  17 Nis Başkan Güngör gençlerle "firik ve çay" etkinliğinde buluştu

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen "Firik ve çay buluşması" etkinliğinde gençlerle buluştu.

 • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör'den yeni hizmet araçlarıyla ilgili iddialara yanıt Açıklaması
  10 Nis Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör'den yeni hizmet araçlarıyla ilgili iddialara yanıt Açıklaması

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, önceki gün düzenlenen törenle devreye alınan hizmet araçlarıyla ilgili iddialara ilişkin, gerçekleştirilen törende 2021 yılında alınan 5 otobüse 5 yeni aracın daha ilave edildiğini bildirdi.

Advertisement