Son dakika Hüseyin İnamlık haberleri, Hüseyin İnamlık son dakika, son dakika Hüseyin İnamlık

Son Dakika Hüseyin İnamlık Haberleri

 • Marmaris'te trafik kazasında hayatını kaybeden Denizlili Astsubay son yolculuğuna uğurlandı
  08 Şub Marmaris'te trafik kazasında hayatını kaybeden Denizlili Astsubay son yolculuğuna uğurlandı

  Muğla'nın Marmaris ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Denizlili Astsubay Mustafa Oğuz Utlu, baba ocağında düzenlenen askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.

 • AK Parti Denizli'de belediye başkan adayları tanıtıldı
  04 Şub AK Parti Denizli'de belediye başkan adayları tanıtıldı

  DENİZLİ'de AK Parti'nin 19 ilçede belediye başkan adayları tanıtım toplantısına katılan AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, aday gösterilmeyen partililere seslenerek, Siyasette küslük, dargınlık, kırılmak olmaz; ben olmaz, biz olduğumuz sürece oluruz.

 • AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş: Siyasette küslük, dargınlık, kırılmak olmaz
  04 Şub AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş: Siyasette küslük, dargınlık, kırılmak olmaz

  AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti'nin Denizli'de düzenlediği belediye başkan adayları tanıtım toplantısında aday gösterilmeyen partililere seslenerek, siyasette küslük, dargınlık ve kırılmak olmaması gerektiğini belirtti. Elitaş, siyasetin bir dava olduğunu ve birlikte hareket edildiği sürece başarılı olunabileceğini vurguladı.

 • Cumhur İttifakı Denizli'de Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı
  04 Şub Cumhur İttifakı Denizli'de Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı

  Cumhur İttifakı, Denizli'nin 19 ilçesinde yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için belediye başkan adaylarını açıkladı. AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş ve Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci'nin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, adaylar tanıtıldı. AK Parti'nin belediyecilik vizyonuna örnek olan Denizli, 20 yılda en hızlı gelişen illerden biri haline geldi. Milliyetçi Hareket Partisi ise 4 ilçede adaylarını açıkladı.

 • AK Parti Denizli İl Teşkilatı 31 Mart 2024 Seçimleri İçin Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı
  04 Şub AK Parti Denizli İl Teşkilatı 31 Mart 2024 Seçimleri İçin Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı

  AK Parti Denizli İl Teşkilatı, 31 Mart 2024 seçimleri için 19 ilçenin belediye başkan adaylarını açıkladı. Mevcut 3 belediye başkanı tekrar aday gösterilmezken, 4 ilçede Cumhur ittifakı olarak Milliyetçi Hareket Partisi'nin adayı seçimlere girecek. Aday tanıtım toplantısına AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci ve diğer parti yetkilileri katıldı.

 • AK Partili Tavas Belediyesi Personellerine Yüzde 85-110 Arası Zam Yaptı
  16 Oca AK Partili Tavas Belediyesi Personellerine Yüzde 85-110 Arası Zam Yaptı

  AK Partili Tavas Belediyesi, Bem-Bir-Sen ve Hizmet-İş Sendikası Denizli Şubesi ile yapılan toplu sözleşmeler sonucunda personellerine yüzde 85 ile yüzde 110 arasında zam yapacak. Sosyal denge tazminatı sözleşmesinden 53 personel, toplu iş sözleşmesinden ise 140 işçi yararlanacak. Sendika yetkilileri, yapılan sözleşmelerin enflasyonun üzerinde olduğunu ve işçilere dini bayram ikramiyeleri de verildiğini belirtti. Belediye Başkanı İnamlık ise çalışma arkadaşlarına hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 • Şampiyon develer Tavas arenasında kozlarını paylaştı
  05 Ara Şampiyon develer Tavas arenasında kozlarını paylaştı

  Tavas Belediyesi tarafından düzenlenen Tavas Deve güreşleri, farklı illerden gelen 180 ünlü devenin mücadelesine sahne oldu. Yörük kültürünü yaşatmayı amaçlayan etkinlik, geniş bir katılımla gerçekleşti.

 • Tavas Belediye Başkanı İnamlık; 'Cumhuriyetimizi korumaya, yaşatmaya devam edeceğiz'
  28 Eki Tavas Belediye Başkanı İnamlık; "Cumhuriyetimizi korumaya, yaşatmaya devam edeceğiz"

  Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir basın açıklaması yayımlayan Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, "Cumhuriyetimizi korumaya, yaşatmaya devam edeceğiz.

 • Denizli Büyükşehir Belediyesi Tavas'ta yol düzenleme çalışması yaptı
  26 Eki Denizli Büyükşehir Belediyesi Tavas'ta yol düzenleme çalışması yaptı

  Denizli Büyükşehir Belediyesi, Tavas ilçesinin Kızılcabölük Mahallesi'nde yol ve kaldırım düzenleme çalışması gerçekleştirdi. Başkan Osman Zolan, asfalt çalışmalarını inceleyerek vatandaşlarla bir araya geldi.

 • Denizli'de Türkiye Cumhuriyeti Enerji Kentleri Birliği Meclis Toplantısı Gerçekleşti
  19 Eki Denizli'de Türkiye Cumhuriyeti Enerji Kentleri Birliği Meclis Toplantısı Gerçekleşti

  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın başkanlığını yaptığı Türkiye Cumhuriyeti Enerji Kentleri Birliği Meclis Toplantısı, yenilenebilir ve yenilenemez enerji kaynaklarının verimli kullanımı konularını ele aldı. Toplantıya Denizli ilçe belediye başkanları ve yardımcıları da katıldı.

 • Denizli Büyükşehir Belediyesi, 17 İlçede Üreticilere Macar Fığı Tohumu Dağıtımına Başladı
  17 Eki Denizli Büyükşehir Belediyesi, 17 İlçede Üreticilere Macar Fığı Tohumu Dağıtımına Başladı

  Denizli Büyükşehir Belediyesi, tarım ve hayvancılıkla uğraşan üreticilere destek olmak amacıyla 17 ilçede bin 460 üreticiye yüzde 50 hibe ile 146 ton Macar fığı tohumu dağıtımına başladı. Dağıtım törenine Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas Kaymakamı Mutlu Köksal, Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık ve çok sayıda üretici katıldı. Başkan Zolan, üreticilere hitaben yaptığı konuşmada, üretimin önemine vurgu yaparak, çiftçilere desteklerinin devam edeceğini belirtti.

 • Tavas'ta Geleneksel Rahvan At Yarışları Başladı
  08 Eki Tavas'ta Geleneksel Rahvan At Yarışları Başladı

  Tavas Belediyesi tarafından Cumhuriyetin 100. yılı anısına düzenlenen Geleneksel Rahvan At Yarışları, Tavas Ovası Deliçay Deresi'nde renkli görüntülerle başladı. Yarışlara Eski Dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık da katıldı. Tavas Belediye Başkanı İnamlık, gençlere kültürlerini aktarmayı hedeflediklerini belirtirken, Zeybekçi ise Tavas'ın güzelliğini yaşamaktan mutlu olduğunu ifade etti.

 • Tavas Belediyesi Rahvan At Yarışları
  05 Eki Tavas Belediyesi Rahvan At Yarışları

  Tavas Belediyesi Rahvan At Yarışları, Türkiye Geleneksel Atlı Spor Dalları Federasyonu, Tavas Belediyesi ve Tavas Rahvan At Yarışçıları ve Yetiştiricileri Yardımlaşma Derneği işbirliğiyle 8 Ekim Pazar günü saat 10.00'da Tavas Ovası Deliçay Deresi mevkiinde gerçekleştirilecek. Yarışlar, Türkiye'nin birçok İlinden gelen atçılara ev sahipliği yapacak ve baş, başaltı, büyük orta, küçük orta, deste, 4'lü tay, 3'lü tay, 2'li tay, ithal atlar (A) ve ithal atlar (B) kategorilerinde düzenlenecek. Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, yarışların ata sporunun genç kuşaklara tanıtılması ve ata yadigarı olan bu sporun yaşatılması amacıyla düzenlendiğini belirterek, tüm vatandaşları bu coşkuya ortak olmaya davet etti.

 • Başkan İnamlık; '30 Ağustos, Türk milleti için onur ve gurur günüdür'
  30 Ağu Başkan İnamlık; "30 Ağustos, Türk milleti için onur ve gurur günüdür"

  AK Partili Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, "30 Ağustos, Türk milleti için onur ve gurur günüdür" dedi.

 • Denizli Büyükşehir Belediyesi, Tavas'ta Asfaltlama Çalışmalarını İnceledi
  22 Ağu Denizli Büyükşehir Belediyesi, Tavas'ta Asfaltlama Çalışmalarını İnceledi

  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas ilçesinde yaz sezonunda başlattıkları asfaltlama çalışmalarını inceledi. Denizli Büyükşehir Belediyesi, yeni sezonda planladığı 500 kilometreyi kapsayan asfalt çalışmalarına devam ediyor. Başkan Zolan, Tavas ilçesindeki Pınarlar-Medet ile Nikfer-Ovacık mahallelerini birbirine bağlayan yolları asfaltladı. Başkan Zolan, ihtiyaç olan her ilçe ve mahallede asfaltlama çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

 • Pamukkale TV Genel Yayın Yönetmeni Bahadır Kelci'nin Ağabeyi Kürşat Kelci Son Yolculuğuna Uğurlandı
  07 Ağu Pamukkale TV Genel Yayın Yönetmeni Bahadır Kelci'nin Ağabeyi Kürşat Kelci Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Denizli'de yayın yapan Pamukkale TV'nin Genel Yayın Yönetmeni Bahadır Kelci'nin tedavi gören ağabeyi Kürşat Kelci, 48 yaşında hayatını kaybetti. Kürşat Kelci için Tavas merkez Mestanağa Camisinde cenaze töreni düzenlendi ve ardından aile mezarlığında dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

 • Denizli'de selin yaraları sarılıyor
  19 Haz Denizli'de selin yaraları sarılıyor

  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, aşırı yağış nedeniyle su baskınlarının yaşandığı Pamukkale ilçesinin Cankurtaran Mahallesi ile Tavas ilçesinin Sarıabat Mahallesi'ni ziyaret ederek vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundu. Başkan Zolan, yaraların en kısa zamanda sarılacağını söyledi ve tüm ekiplerin çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

 • Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Tavas'ta Üstyapı Çalışmalarını İnceledi
  11 May Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Tavas'ta Üstyapı Çalışmalarını İnceledi

  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas ilçesinde hemşehrileriyle buluşarak, belediyenin sürdürdüğü üstyapı çalışmalarını inceledi ve işçilerle birlikte beton kilit parke taşı döşedi. Başkan Zolan, yaptığı konuşmada, Denizli'nin 2014 yılında büyükşehir olmasının ardından 19 ilçesinde hizmet destanları yazdıklarını belirtti ve şehrin geleceğini düşünerek devasa yatırımlara imza attıklarını vurguladı.

 • Tavas dartta tarih yazdı
  30 Kas Tavas dartta tarih yazdı

  Tavas Belediye Gençlik Spor Kulübü, 26-27 Kasım 2022 tarihleri arasında Ankara Atatürk Spor ve Sergi Sarayı Salonunda düzenlenen Kulüpler Dart Türkiye Şampiyonasında 2'ncisi oldu.

 • Son dakika haberleri! Şehidin adı kızının doğum gününde ölümsüzleştirildi
  06 Eki Son dakika haberleri! Şehidin adı kızının doğum gününde ölümsüzleştirildi

  Son dakika haberi... Ağrı'da yapılan saldırıda şehit düşen ve eşinin öğretmenlik yaptığı okuldaki kütüphaneye adı verilen Özel Harekat Polisi Veli Kabalay'ın ismi, kızının doğum günün de ilçe polis merkezi amirliğine verildi.

 • AK Parti'li Tin, Tavas ve Babadağ'da vatandaşlarla bir araya geldi
  14 Nis AK Parti'li Tin, Tavas ve Babadağ'da vatandaşlarla bir araya geldi

  AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Tavas ve Babadağ ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.

 • Genç aşçılar madalyaları toplamaya devam ediyor
  24 Oca Genç aşçılar madalyaları toplamaya devam ediyor

  Pamukkale Üniversitesi Tavas Meslek Yüksekokulu (MYO) Aşçılık Programı öğrencileri 28. AGEB Mutfak Yarışması'nda büyük gurur kaynağı oldu.

 • Evlat acısına dayanamayan baba 1 gün sonra oğluna kavuştu
  24 Eyl Evlat acısına dayanamayan baba 1 gün sonra oğluna kavuştu

  Evlat acısına dayanamayan baba 1 gün sonra oğluna kavuştu Oğlunun öldüğü kendisinden gizlenen ancak durumu saladan fark eden baba, oğlunun yanına defnedildi Denizli'de korona virüsten hayatını kaybeden AK Parti İl Başkan Yardımcısı Osman Tataroğlu'nun babası Yaşar Tataroğlu, kendisinden...

 • Kovid-19'dan hayatını kaybeden gazeteci, son yolculuğuna uğurlandı
  20 Eyl Kovid-19'dan hayatını kaybeden gazeteci, son yolculuğuna uğurlandı

  Denizli'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) teşhisiyle yoğun bakımda tedavi görürken yaşamını yitiren Erol Kes'in cenazesi, toprağa verildi.

 • Başkan Osman Zolan baba ocağında
  03 Eyl Başkan Osman Zolan baba ocağında

  Denizli'nin ilçelerini tek tek ziyaret etmeyi sürdüren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, baba ocağı Tavas'ta vatandaşların yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılandı.

 • Barza Bölgesi, tıbbi ve aromatik bitkilerin merkezi olacak
  18 Mar Barza Bölgesi, tıbbi ve aromatik bitkilerin merkezi olacak

  İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Tıbbi ve Aromatik Bitkilerin tanıtım toplantısını gerçekleştirdi.

 • Belediye Başkanı İnal, tarım toplantısına katıldı
  19 Şub Belediye Başkanı İnal, tarım toplantısına katıldı

  Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal, bölge tarımını konuşmak üzere Tavas Belediye Başkanlığı'nın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya katıldı.

 • Dedesinin hediye ettiği civcivlerden 221 hayvanlık çiftliğe ulaştı
  11 Şub Dedesinin hediye ettiği civcivlerden 221 hayvanlık çiftliğe ulaştı

  Dedesinin hediye ettiği civcivlerden 221 hayvanlık çiftliğe ulaştı Hem öğrencilik yapıyor hem de tarımla uğraşıyor 14 yaşındaki İzzet Han Cabbar; "Onlarla bir arada olmaktan çok mutlu oluyorum" İl Müdürü Yılmaz Erkaya;

 • Denizli Kayak Merkezinin yol sorunu sona erdi
  10 Eki Denizli Kayak Merkezinin yol sorunu sona erdi

  Denizli Kayak Merkezinin yol sorunu sona erdi Başkan Zolan, Denizli Kayak Merkezi'nin yol sorununu bitirdi Denizli'nin kış turizminde önemli cazibe merkezlerinden biri olan Denizli Kayak Merkezi'nin yol sorunu sona erdi.

 • İlçelerde asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor
  23 Eyl İlçelerde asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor

  İlçelerde asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor Kale ilçesinde asfalt çalışmaları devam ediyor Başkan Zolan: "Hemşehrilerimiz her şeyin en güzelini hak ediyor" Denizli'nin Kale ilçesinde iki mahalle arasında yer alan 4 kilometrelik yolun asfaltlama çalışmalarını inceleyen Denizli...

 • Osman Zolan'dan Tavas'a ziyaret
  06 Tem Osman Zolan'dan Tavas'a ziyaret

  - Osman Zolan'dan Tavas'a ziyaret Başkan Osman Zolan Tavas'ta devam eden sıcak asfalt çalışmalarını inceledi Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık Tavas'ın Baharlar Mahallesi'nde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını inceledi.

 • Denizli'den 'Milli Dayanışma Kampanyası'na destek
  31 Mar Denizli'den "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek

  Denizli'de bazı belediye başkanlarıyla siyaset, spor ve eğitim dünyasından önde gelen isimler Milli Dayanışma Kampanyası'na destek vereceklerini açıkladı.

 • Milli Dayanışma Kampanyası'na Denizli'den destek
  31 Mar Milli Dayanışma Kampanyası'na Denizli'den destek

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na Denizli'den de destek geldi.

 • Trafik kazasında ölen aynı aileden üç kişi defnedildi
  24 Şub Trafik kazasında ölen aynı aileden üç kişi defnedildi

  Denizli'nin Tavas ilçesinde yolcu otobüsü ile otomobilin çarpışması sonucu hayatını kaybeden aynı aileden 3 kişinin cenazesi toprağa verildi.

 • Denizli'deki trafik kazasında ölen aynı aileden üç kişi defnedildi
  24 Şub Denizli'deki trafik kazasında ölen aynı aileden üç kişi defnedildi

  Denizli'nin Tavas ilçesinde yolcu otobüsü ile otomobilin çarpışması sonucu hayatını kaybeden aynı aileden 3 kişinin cenazesi toprağa verildi.

 • Tavas, Egeli gıda ihracatçılarının üretim merkezi olacak
  21 Oca Tavas, Egeli gıda ihracatçılarının üretim merkezi olacak

  Denizli'nin Tavas ilçesi ürettiği lezzetlerin dünyanın dört bir tarafına ihraç edilmesi için Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği ile ortak hareket edecek.

 • Gürbüz Azak'ın eserleri Denizli'de sanatseverlerle buluştu
  16 Ara Gürbüz Azak'ın eserleri Denizli'de sanatseverlerle buluştu

  Gazeteci, yazar ve ressam Gürbüz Azak'ın resimleri, Denizli'de sanatseverlerle buluştu.

 • Tavas Sağlık MYO için yeni bir protokol imzalandı
  16 Eki Tavas Sağlık MYO için yeni bir protokol imzalandı

  Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) ile Tavas Gönüllüleri Yarangümeyi Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği, Tavas Kaymakamlığı ve Belediyesi arasında, Sağlık Meslek Yüksekokulu'nun bakım ve onarım için yeni bir protokol daha imzalandı.

 • Rektör Bağ: 'Teknoloji üzerine yapılan çalışmalara desteğimiz artarak devam edecek'
  16 Eki Rektör Bağ: "Teknoloji üzerine yapılan çalışmalara desteğimiz artarak devam edecek"

  Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Teknofest 2019'a katılan, yerli ve milli teknolojiler üzerine çalışmalar gerçekleştiren Hazar, Atay, Cacabey, Algan, Safinaz Yollarda ve Yukotek takımlarının danışmanları ve üyeleri ile bir araya geldi.

 • Goalball Maçı ile Engellere Meydan Okudular
  16 May Goalball Maçı ile Engellere Meydan Okudular

  Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlediği goalball gösteri maçı ile engellere meydan okuduMeclis üyeleri 10-16 Mayıs Engelliler Haftası çerçevesinde Tavas ilçesinde düzenlenen programa katıldı.

 • Tavas'ta Polis Haftası Etkinlikleri
  10 Nis Tavas'ta Polis Haftası Etkinlikleri

  Denizli'nin Tavas ilçesinde Türk Polis Teşkilatı'nın 174. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

 • Denizli'de Zolan'ın Oyları Arttı Ancak 4 İlçe CHP'ye Geçti
  01 Nis Denizli'de Zolan'ın Oyları Arttı Ancak 4 İlçe CHP'ye Geçti

  DENİZLİ'de 31 Mart'ta yapılan yerel seçimin resmi olmayan sonuçlarına göre, Cumhur İttifakı'nın AK Partili adayı Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan koltuğunu korurken, ilçelerde sürprizler yaşandı.

 • Denizli'de 31 Mart Yerel Seçimlerinin Ardından
  01 Nis Denizli'de 31 Mart Yerel Seçimlerinin Ardından

  Denizli'de dün gerçekleştirilen yerel seçimler sonrası kesin olmayan sonuçlara göre kentte belediye başkanları belli oldu.

 • Denizli'de Ak Partili Zolan, Bir Dönem Daha Seçildi
  01 Nis Denizli'de Ak Partili Zolan, Bir Dönem Daha Seçildi

  Denizli'de resmi olmayan seçim sonuçlarına göre AK Parti'nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Zolan, bir dönem daha başkanlığa seçildi.

 • Denizli'de AK Parti'li Zolan Koltuğunu Kaptırmadı
  01 Nis Denizli'de AK Parti'li Zolan Koltuğunu Kaptırmadı

  DENİZLİ'de resmi olmayan seçim sonuçlarına göre AK Parti'nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Zolan, bir dönem daha başkanlığa seçildi.

 • AK Parti'nin Denizli Adayları Açıklandı
  06 Oca AK Parti'nin Denizli Adayları Açıklandı

  AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, yerel seçim için AK Parti'nin Denizli'deki 19 ilçe belediye başkan adayını açıkladı.

 • Denizli Ak Parti, Denizli Adaylarını Açıkladı
  06 Oca Denizli Ak Parti, Denizli Adaylarını Açıkladı

  Ak Parti, Denizli adaylarını açıkladıDENİZLİ'de AK Parti'nin 19 ilçe belediye başkan adayı AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş tarafından açıklandı.

 • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş: 'Cumhur...
  06 Oca AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş: "Cumhur...

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş: "Cumhur İttifakı bir masa başı anlaşması değildir" "Cumhur İttifakı selaların eşliğinde kurulmuş bir siyasal ittifaktır"DENİZLİ - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr.

 • Cumhur İttifakı Masa Başı Anlaşması Değildir'
  06 Oca Cumhur İttifakı Masa Başı Anlaşması Değildir"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, "Cumhur İttifakı bir masa başı anlaşması değildir, 'sana şu kadar bana şu kadar anlaşması hiç değildir.

 • Numan Kurtulmuş: 'Cumhur İttifakı Masa Başı Anlaşması Değildir'
  06 Oca Numan Kurtulmuş: "Cumhur İttifakı Masa Başı Anlaşması Değildir"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, AK Parti ve MHP arasında yapılan 'Cumhur İttifakı'nın önemine değinerek, "Cumhur İttifakı bir masa başı anlaşması değildir, 'sana şu kadar bana şu kadar anlaşması hiç değildir.

 • AK Parti'de 17 Aday Daha Belli Oldu!
  06 Oca AK Parti'de 17 Aday Daha Belli Oldu!

  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Denizli'de partisinin 17 ilçe belediye başkan adayını açıkladı.

 • AK Parti Tavas İlçe Teşkilatından Başkan Zolan'a Ziyaret
  06 Eki AK Parti Tavas İlçe Teşkilatından Başkan Zolan'a Ziyaret

  AK Parti Tavas İlçe Yönetimi yeni yapılan kongrenin ardından Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.

 • Başkan Zolan, Tavas'ta Evet'i Anlattı
  11 Nis Başkan Zolan, Tavas'ta Evet'i Anlattı

  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, baba ocağı Tavas ilçesinde Evet’i anlattı.

 • Zorunlu Deprem Sigortası Yaptırmayanlar, Elektrik ve Su Abonesi Alamayacak
  18 Tem Zorunlu Deprem Sigortası Yaptırmayanlar, Elektrik ve Su Abonesi Alamayacak

  8 Ağustos tarihinde yürürlüğe girecek olan 'Afet Sigortaları Kanunu' ile, zorunlu deprem sigortası yaptırmayanların yeni elektrik ve su abonesi alamayacakları belirtildi.18 Ağustos tarihinde yürürlüğe gireceğini söyledi.

 • TMMOB'da Görev Dağılımı Yapıldı
  13 Mar TMMOB'da Görev Dağılımı Yapıldı

  TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi'nde görev dağılımı yapıldı.

 • Çöp Kamyonu Karşı Şeride Geçti: 1 Ölü, 3 Yaralı
  20 Eki Çöp Kamyonu Karşı Şeride Geçti: 1 Ölü, 3 Yaralı

  Denizli'de köprülü kavşakta kontrolü kaybederek refüj demir bariyerlerini aşarak karşı şeride geçen çöp kamyonu minibüse önden çarptı.

 • Çöp Kamyonu Dehşeti
  20 Eki Çöp Kamyonu Dehşeti

  Denizli'de kontrolü kaybederek refüj demir bariyerlerini aşarak karşı şeride geçen çöp kamyonu minibüse önden çarptı.

Advertisement