Son dakika Hüseyin Sezer haberleri, Hüseyin Sezer son dakika, son dakika Hüseyin Sezer

Son Dakika Hüseyin Sezer Haberleri

Son dakika Hüseyin Sezer haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son hüseyin sezer haberleri anında burada.

  • 22.05.2011 21:08 Yeşilyurt'tan Kısa Kısa

    İlçe pazarını da ziyaret eden Açıkkapı'nin temaslarına, MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Hüseyin Sezer, MHP il genel meclisi üyesi Hilmi Adıgüzel, Çıkrık Belediye başkanı İsmail Tüze ve çok sayıda partili eşlik etti

  • 19.05.2011 14:55 CHP Bayraklı'da Seçim Bürosu Açtı CHP Bayraklı'da Seçim Bürosu Açtı

    " Daha sonra İlçe Başkanı Ölçer, büronun açılış kurdelesini Yüksel, Karabağ ve milletvekili adayı Hüseyin Sezer'le birlikte kesti

  • 08.05.2011 15:25 Genel Seçimlere Doğru

    Bölge milletvekili adayları Alaattin Yüksel, Mehmet Ali Susam, Mustafa Moroğlu, Hüseyin Sezer, Coşkun Çiftlik, Bornova Belediye Başkanı Prof

  • 29.04.2011 10:09 Milletvekili Kesin Aday Listeleri -İzmir 2. Bölge

    Bölge'nin milletvekili adayları şöyle: ADALET VE KALKINMA PARTİSİ 1- Binali Yıldırım 2- Aydın Şengül 3- Erdal Kalkan 4- Nesrin Ulema 5- Hamza Dağ 6- Bekir Pakdemirli 7- Hasan Şahin 8- Müjde Özkumova 9- Tolga Murat Balıkçı 10- Uğur Türkan 11- Abdullah Tekbaş 12- Yeşim Demirali 13- Mehmut Kavuk DEMOKRAT PARTİ 1- Ayşe Sucu 2- Ahmet Emirhan 3- Metin Tekinözer 4- Adem Birinci 5- Hakkı Sayar 6- Serhat Bilgili 7- Ayşe Ayaz 8- Edibe Nacir 9- Doğan Bayık 10- Aynur Yıldırım 11- Haluk Güntan 12- Mesut Yankın 13- Ferudun Aktı CUMHURİYET HALK PARTİSİ 1- Alaattin Yüksel 2- Mustafa Ali Balbay 3- Mehmet Ali Susam 4- Rahmi Aşkın Türeli 5- Aytun Çıray 6- Birgül Güler 7- Mustafa Moroğlu 8- Levent Eyipişiren 9- Elfin Tataroğlu 10- Levent Piriştina 11- Özcan Purçu 12- Hüseyin Sezer 13- Coşkun Çiflik MİLLET PARTİSİ 1- Rafet Kaya 2- Şenay Cebeci 3- Ülkü Çoban 4- Vedat Üyüklüer 5- Bülent Ulutaş 6- Ergün Boyacıoğlu 7- Hüseyin Ay 8- İbrahim Cibişoğlu 9- Mehmet Ali Kayalıo 10- Senem Sarılar 11- Hatice Nergizciler 12- Naciye Batmaz 13- Davut Kayalıo LİBERAL DEMOKRAT PARTİ 1- Güler Nalbantoğlu 2- Celal Görmüş 3- Zekai Yılmaz 4- Münüre Yeşil 5- Gökhan Vatansever 6- Neriman Oflaz 7- Cihat Gümüş 8- Gülcan Köksoy 9- Suna Yasak 10- Esergül Öztürk Hepşennur 11- Ali Bayrakdaroğlu 12- Meral Köksoy 13- Zayide Arslan SAADET PARTİSİ 1- Bayram Sakartepe 2- Mesut Dağ 3- Vedat Kolukısa 4- Suna Canıtez 5- Cenk Kılıç 6- Nacettin Yolcu 7- Orhan Halıcı 8- Mustafa Özüdoğru 9- İbrahim Orakçı 10- Ahmet Korkmaz 11- Orhan Yıldırım 12- Cengiz Utkulu 13- Ayhan Bilgi HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ 1- Asım Taş 2- İsmail Tetik 3- Polat Vardar 4- Nafiz Saraçlar 5- Alper Akbaş 6- Ahmet Şenol 7- Melike Tunalı 8- Emine Güven 9- Fatma Nazan Tezver 10- Meral Erdoğan Kocademir 11- Osman Sönmezler 12- Fatma Yaykın 13- Ece Yılmaz HALKIN SESİ PARTİSİ 1- Ömer Vehbi Hatipoğlu 2- Levent Peşker 3- Sibel Sayılkan 4- Hüseyin Tomruk 5- Aydın Demir 6- Mustafa Çakaray 7- Fehmi Algan 8- Altan Bozdemir 9- Yılmaz Turan 10- Numan Yıldırım 11- Ferah Semet 12- Uğur Gülgör 13- Kübra Durmaz MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 1- Ahmet Kenan Tanrıkulu 2- Kamil Erdal Sipahi 3- Süeda Neslihan Çelik 4- Yalçın Koçyiğit 5- Ebuzer Özgür Çakmak 6- Cengiz Bulut 7- Mustafa Basmacı 8- Sündüz Uzun 9- Mehmet Toptaş 10- Lütfi Kılıç 11- İnanç Bilgi 12- Mustafa Emre Eryıldırım 13- Ebubekir Sıddık Korkmaz DOĞRU YOL PARTİSİ 1- Muzaffer Tan 2- Canan Atasayar 3- Sacit Sedat Ebesek 4- İsmail Özer 5- Murat Taşlıçay 6- Süleyman Levent Koral 7- Ali Turgut 8- Yıldız Kesebir 9- Şafak Ebesek 10- Ahmet Alp Yapşık 11- Hayriye Derya Balcı 12- Hüseyin Kutluay 13- Mehmet Altundağ TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ 1- Seher Ünver 2- Özgür Sarı 3- Serdar Eliaçık 4- Fatma Sema Say 5- Mehmet Bektaş 6- Nesil Güney 7- Erol Geyik 8- Bayram TÖre 9- Esma Bozkurt 10- Selma Eraslan 11- Özlem Onay 12- Ercan Güler 13- Birand Berberoğlu MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ 1- Sibel Nebile Türük 2- Bülent Ufuk Çayırcı 3- Rafet Kara 4- Serdar Gökdağ 5- İsmail Başdemir 6- Fatma Dudu Uyanık 7- Nalan Çam 8- Durkut Hopacı 9- Adnan Göksel 10- Adalet Aydın 11- Gülbahar Dalkıran 12- Ali Zent 13- Şaban Torun BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 1- Vural Turan 2- Mehmet Altaylı 3- Mehmet Hopa 4- Hacı İbrahim Kireşci 5- Cahit Aguş 6- Yavuz Nar 7- Ayşe Serap Uslu 8- Ahmet Takmaz 9- Gürhan Ağbulak 10- Erkan Budak 11- Sedat Güngör 12- Nizamettin Yılmaz 13- Osman Özarslan DEMOKRATİK SOL PARTİ 1- Erol Tuncer 2- Fatih Taşdöğen 3- Adnan Taşar 4- Selçuk Karakülçe 5- Bülent Sarı 6- Hasan Tıraşoğlu 7- Süleyman Karadayı 8- Mahmut Açıkkar 9- Muzaffer Tuzcu 10- Hacı Bektaş Önal 11- Özge Üngüt 12- Recep Özdilek 13- Bülent Vatansever BAĞIMSIZ - Ali Acar - Erdal Avcı - Doğu Perinçek - Mehmet Kürşat Kayabaşı - Rahmiye Kubilay - Tarcan Ülük - İZMİR

  • 26.04.2011 14:26 Görele'de Köydes Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı

    Görele'de 2011 yılı Köylere Hizmet Götürme Birliği (KÖYDES) olağan meclis toplantısı yapıldı.

  • 25.04.2011 18:12 Balyoz Davası Sanık Avukatları Duruşmaya Katılmadı

    Sanık avukatları, uygun şartların oluşturulması için gün boyunca duruşmalara katılmayacaklarını belirterek cübbelerini çıkartıp, duruşma salonunu terk etti.

  • 25.04.2011 11:10 Balyoz Davasında Şok! Balyoz Davasında Şok!

    "Balyoz" Davasının 22'inci Duruşması Olaylı Başladı.

  • 24.04.2011 16:15 Altay-Kartal: 0-0

    Bank Asya 1. Ligi'nde geçen hafta Mersin İdmanyurdu'nu deplasmanda yenen Altay, kendisi gibi korkulu rüya gören Kartal'la İzmir'de golsüz berabere kalarak büyük fırsat kaçırdı

  • 24.04.2011 16:05 Bank Asya 1. Lig -Altay: 0 - Kartalspor: 0

    Bank Asya 1. Lig'de kümede kalma mücadelesi veren iki takımın mücadelesinde Altay ile Kartalspor 0-0 berabere kaldı. Stat.

  • 22.04.2011 20:00 İlk 11'ler Belli Oldu... İlk 11'ler Belli Oldu...

    Spor Toto Süper Lig'de 30. haftanın açılış maçında Eskişehirspor ile Trabzonspor karşı karşıya gelecek.

  • 22.04.2011 18:00 Trabzonspor'un Kritik Sınavı! Trabzonspor'un Kritik Sınavı!

    Spor Toto Süper Lig'de 30. haftanın açılış maçında Eskişehirspor ile Trabzonspor karşı karşıya gelecek.

  • 20.04.2011 12:31 Judo Büyükler Ferdi ve Takımlar Avrupa Şampiyonası

    Judo Büyükler Ferdi ve Takımlar Avrupa Şampiyonası, yarın İstanbul'da başlıyor.

  • 19.04.2011 20:03 CHP'li İzmir Milletvekili Adayları Küçük Menderes Bölgesini Ziyaret Ettiler

    Milletvekili adayları Alaattin Yüksel, Aytun Çıray, Mustafa Moroğlu, Levent Eyipişiren, Elfin Tataroğlu, Levent Piriştina, Hüseyin Sezer ve Coşkun Çiflik kendilerini partililere anlattı

  • 19.04.2011 17:34 Ysk, Milletvekili Geçici Aday Listesini Açıkladı

    Yüksek Seçim Kurulu Antalya'da milletvekili geçici aday listesini yayınladı.

  • 19.04.2011 10:52 Milletvekili Geçici Aday Listeleri -İzmir 2. Bölge

    Bölge'nin milletvekili adayları şöyle: ADALET VE KALKINMA PARTİSİ 1- Binali Yıldırım 2- Aydın Şengül 3- Erdal Kalkan 4- Nesrin Ulema 5- Hamza Dağ 6- Bekir Pakdemirli 7- Hasan Şahin 8- Müjde Özkumova 9- Tolga Murat Balıkçı 10- Uğur Türkan 11- Abdullah Tekbaş 12- Yeşim Demirali 13- Mehmut Kavuk DEMOKRAT PARTİ 1- Ayşe Sucu 2- Ahmet Emirhan 3- Metin Tekinözer 4- Adem Birinci 5- Hakkı Sayar 6- Serhat Bilgili 7- Ayşe Ayaz 8- Edibe Nacir 9- Doğan Bayık 10- Aynur Yıldırım 11- Haluk Güntan 12- Mesut Yanık 13- Feridun Aktı CUMHURİYET HALK PARTİSİ 1- Alaattin Yüksel 2- Mustafa Ali Balbay 3- Mustafa Ali Susam 4- Rahmi Aşkın Türeli 5- Aytun Çıray 6- Birgül Güler 7- Mustafa Moroğlu 8- Levent Eyipişiren 9- Elfin Tataroğlu 10- Levent Piriştina 11- Özcan Purçu 12- Hüseyin Sezer 13- Coşkun Çiflik MİLLET PARTİSİ 1- Rafet Kaya 2- Şenay Cebeci 3- Ülkü Çoban 4- Vedat Üyüklüer 5- Bülent Ulutaş 6- Ergün Boyacıoğlu 7- Hüseyin Ay 8- İbrahim Cibişoğlu 9- Mehmet Ali Kayalıo 10- Senem Sarılar 11- Hatice Nergizciler 12- Naciye Batmaz 13- Davut Kayalıo LİBERAL DEMOKRAT PARTİ 1- Güler Nalbantoğlu 2- Celal Görmüş 3- Zekai Yılmaz 4- Münüre Yeşil 5- Gökhan Vatansever 6- Neriman Oflaz 7- Cihat Gümüş 8- Gülcan Köksoy 9- Suna Yasak 10- Esergül Öztürk Hepşennur 11- Ali Bayrakdaroğlu 12- Meral Köksoy 13- Zayide Arslan SAADET PARTİSİ 1- Bayram Sakartepe 2- Mesut Dağ 3- Vedat Kolukısa 4- Suna Canıtez 5- Cenk Kılıç 6- Nacettin Yolcu 7- Orhan Halıcı 8- Mustafa Özüdoğru 9- İbrahim Orakçı 10- Ahmet Korkmaz 11- Orhan Yıldırım 12- Cengiz Utkulu 13- Ayhan Bilgi HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ 1- Asım Taş 2- İsmail Tetik 3- Polat Vardar 4- Nafiz Saraçlar 5- Alper Akbaş 6- Ahmet Şenol 7- Melike Tunalı 8- Emine Güven 9- Fatma Nazan Tezver 10- Meral Erdoğan Kocademir 11- Osman Sönmez 12- Fatma Yaykın 13- Ece Yılmaz HALKIN SESİ PARTİSİ 1- Ömer Vehbi Hatipoğlu 2- Levent Peşker 3- Sibel Sayılkan 4- Hüseyin Tomruk 5- Aydın Demir 6- Mustafa Çakaray 7- Fehmi Algan 8- Altan Bozdemir 9- Yılmaz Turan 10- Numan Yıldırım 11- Ferah Semet 12- Uğur Gülgör 13- Kübra Durmaz MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 1- Ahmet Kenan Tanrıkulu 2- Kamil Erdal Sipahi 3- Süeda Neslihan Çelik 4- Yalçın Koçyiğit 5- Ebuzer Özgür Çakmak 6- Cengiz Bulut 7- Mustafa Basmacı 8- Sündüz Uzun 9- Mehmet Toptaş 10- Lütfi Kılıç 11- İnanç Bilgi 12- Mustafa Emre Eryıldırım 13- Ebubekir Sıddık Korkmaz DOĞRU YOL PARTİSİ 1- Muzaffer Tan 2- Canan Atasayar 3- Sacit Sedat Ebesek 4- İsmail Özer 5- Murat Taşlıçay 6- Süleyman Levent Koral 7- Ali Turgut 8- Yıldız Kesebir 9- Şafak Ebesek 10- Ahmet Alp Yapşık 11- Hayriye Derya Balcı 12- Hüseyin Kutluay 13- Mehmet Altundağ TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ 1- Seher Ünver 2- Özgür Sarı 3- Serdar Eliaçık 4- Fatma Sema Say 5- Mehmet Bektaş 6- Nesil Güney 7- Erol Geyik 8- Bayram TÖre 9- Esma Bozkurt 10- Selma Eraslan 11- Özlem Onay 12- Ercan Güler 13- Birand Berberoğlu MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ 1- Sibel Nebile Türük 2- Bülent Ufuk Çayırcı 3- Rafet Kara 4- Serdar Gökdağ 5- İsmail Başdemir 6- Fatma Duru Uyanık 7- Nalan Çam 8- Durkut Hopacı 9- Adnan Göksel 10- Adalet Aydın 11- Gülbahar Dalkıran 12- Ali Zent 13- Şaban Torun BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ 1- Vural Turan 2- Mehmet Altaylı 3- Mehmet Hopa 4- Hacı İbrahim Kireşci 5- Cahit Aguş 6- Yavuz Nar 7- Ayşe Serap Uslu 8- Ahmet Takmaz 9- Gürhan Ağbulak 10- Erkan Budak 11- Sedat Güngör 12- Nizamettin Yılmaz 13- Osman Özarslan DEMOKRATİK SOL PARTİ 1- Erol Tuncer 2- Fatih Taşdöğen 3- Adnan Taşar 4- Selçuk Karakülçe 5- Bülent Sarı 6- Hasan Tıraşoğlu 7- Süleyman Karadayı 8- Mahmut Açıkkar 9- Muzaffer Tuzcu 10- Hacı Bektaş Önal 11- Özge Üngüt 12- Recep Özdilek 13- Bülent Vatansever BAĞIMSIZ - Mehmet Kürşat Kayabaş - Erdal Avcı - Tarcan Ülük - Ali Acar - Doğu Perinçek - Rahmiye Kubilay - İZMİR

  • 19.04.2011 09:38 Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Erzincan

    Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.

  • 19.04.2011 09:36 Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Balıkesir

    Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.

  • 19.04.2011 09:34 Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Antalya

    Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.

  • 19.04.2011 09:33 Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Adana

    Yüksek Seçim Kurulu 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.

  • 16.04.2011 06:00 En Pahalısı Quaresma, En Kötüsü Guiza En Pahalısı Quaresma, En Kötüsü Guiza

    Her gün magazin basınında futbolcularla ilgili haberleri okuyoruz.

  • 12.04.2011 16:00 Menajerlik Sınavı İptal! Menajerlik Sınavı İptal!

    Türkiye Futbol Federasyonu'nun geçen hafta FIFA ile birlikte gerçekleştirdiği Futbolcu Temsilci Sınavı iptal edildi.

  • 12.04.2011 00:40 DP'nin Milletvekili Aday Listesi DP'nin Milletvekili Aday Listesi

    Demokrat Partinin 12 Haziran Genel Seçimi milletvekili aday listesi belirlendi.

  • 11.04.2011 19:40 CHP'nin Tam Aday Listesi CHP'nin Tam Aday Listesi

    BÖLGE 1- Alaattin Yüksel 2- Mustafa Ali Balbay 3- Mehmet Ali Susam 4- Rahmi Aşkın Türeli 5- Aytun Çıray 6- Birgül Güler 7- Mustafa Moroğlu 8- Levent Eyipişiren 9- Elfin Tataroğlu 10- Levent Piriştina 11- Özcan Purçu 12- Hüseyin Sezer 13- Coşkun Çiflik Kahramanmaraş 1- Durdu Özbolat 2- Ayhan Çiftarslan 3- Duran Özdal 4- Kibar Özdemir 5- Yaşar Güngör 6- Ramazan Burhan 7- Türkan Özbek 8- Mehmet Okuç Karabük 1- Mustafa Eren 2- Erdoğan Dincel Karaman 1- Fikret Ünlü 2- Osman Nuri Koçak Kars 1- Naif Alibeyoğlu 2- Cengiz Daşdemir 3- Saffet Özdemir Kastamonu 1- Bahri Gökçebay 2- Hasan Baltacı 3- Ayşenur Özden Kayseri 1- Mehmet Şevki Kulkuloğlu 2- Çetin Arık 3- Ali Paşa Tan 4- Türker Tok 5- Figen Alçı 6- Emin Yıldırım 7- Ömer Bayrak 8- İsmail Yavuz 9- Ali Kemal Açılkan Kırıkkale 1- Yaşar Yılmaz 2- Rafet Ulusoy 3- Hacı Arap Karadurmuş Kırklareli 1- Mehmet Siyam Kesimoğlu 2- Turgut Dibek 3- Türabi Kayan Kırşehir 1- Cahit Gürses 2- Yılmaz Zengin Kilis 1- Ertuğrul Kekeç 2- Cuma Dağlı Kocaeli 1- Hurşit Güneş 2- Mehmet Hilal Kaplan 3- Haydar Akar 4- Ömer Kurtaş 5- Tuba Aydın 6- Turan Dumlu 7- Tahsin Tarhan 8- Mahmut Akyol 9- Ehlinaz Torun 10- Hamiyet Göksu 11- Çağlar Özdemir Konya 1- Atilla Kart 2- Mehmet Topbaş 3- Mahir Dilek 4- Orçin Güney Çalık 5- Nurcan Birgül Öztürk 6- Durmuş Ali Karamut 7- Ali Tekiş 8- Hüseyin Kaya 9- Seher Avşar 10- Şeniz Kurtuluş 11- Kemal Mutlu 12- Arslan Üstündağ 13- Hüseyin Yağcı 14- Köksal Filorinalı Kütahya 1- Şeref Han 2- Zeliha Aksaz Şahbaz 3- Şeref Doğan 4- Ruhsen kumdalı 5- Faruk Behram Soydan Malatya 1- Veli Ağbaba 2- Ali Dağdelen 3- Dila Boztepe 4- Ekrem Dernek 5- Erol Bingöl 6- Güzide Yıldırım Manisa 1- Hasan Ören 2- Özgür Özel 3- Sakine Öz 4- Mazlum Nurlu 5- Hasan Cahit Kaplan 6- Şahin Mengü 7- Muharrem Ekici 8- Mustafa Başgülşen 9- Abdullah Saka 10-Tur Yıldız Biçer Mardin 1- Reşit Kılıç 2- Mustafa Kemal Tuğmaner 3- Muhammed Olğaç 4- Mehmet Beşer 5- Mehmet Çiftçi 6- Cemal Şahin Mersin 1- Aytuğ Atıcı 2- Vahap Seçer 3- İsa Gök 4- Ali Rıza Öztürk 5- Necmi Doğan 6- Hüseyin Çamak 7- Mustafa Selçuk Dereli 8- Soner Yıldırım 9- Nursen Yücesoy Temizkan 10-Zehra Özyiğit 11-Teoman Yanık Muğla 1- Tolga Çandar 2- Nurettin Demir 3- Ömer Süha Aldan 4- Emrah Doğu 5- Ali Arslan 6- Mustafa Öztürk Muş 1- Serkan Demirel 2- Zihni Sayan 3- Mustafa Fırat 4- Fuat Kaya Nevşehir 1- Bülent Yumuş 2- Atılgan Sert 3- Hilmi Bülent Tekiner Niğde 1- Doğan Şafak 2- Ahmet Oğuz Özmen 3- Ömer Fethi Gürer Ordu 1- İdris Yıldız 2- İdris Sami Tandoğdu 3- Şanser Eren 4- Gökhan Karayel 5- Emine Yücetürk 6- Süleyman Çelenk Osmaniye 1- Baha Ünlü 2- Nihat Çerçi 3- Ünal Köksal 4- İrfan Erdem Rize 1- Kenan Bıyık 2- Başar Cumbur 3- Hatice Nesrin Sarı Sakarya 1- Engin Özkoç 2- Gürkan Canol 3- Raşit Dünya 4- Ayça Taşkent 5- Ecevit Keleş 6- Ümit Usal 7- Melek Gürevin Samsun 1- Ahmet Haluk Koç 2- Ahmet İhsan Kalkavan 3- Kemal Zeybek 4- Fatma Necile Çokay 5- Cengiz Sezgin 6- Osman Zümrüt 7- Mehmet Atalay 8- Müşfik Veysel Erdoğan 9- Orhan Aykanat Siirt 1- Mehmet Muhdi Koyuncu 2- Kamile Balcı 3- Abdullah Hezer Sinop 1- Engin Altay 2- Abdullah Şişek Sivas 1- Malik Ecder Özdemir 2- Metin Keskin 3- Etem Erdal Erşan 4- Baki Çoban 5- Bülent Renda Deniz Şanlıurfa 1- Ferhat Karataş 2- Süleyman Gök 3- İbrahim Hatipoğlu 4- Naile Şükran Yalçın 5- Güler Yılmaz 6- Ahmet Tekiner 7- Fatma Öztay 8- Abdülkerim Çakmak 9- Ömer Faruk Atbinici 10-Türkan Ayas 11-Mehmet Ekinbaş 12-Mehmet Özçelik Şırnak 1- Kıydem Ökten 2- Osman Yeren 3- Hişyar Budak 4- Sadun Sezer Tekirdağ 1- Faik Öztrak 2- Candan Yüceer 3- Emre Köprülü 4- Gülferah Güral 5- Şerafettin Kurt 6- Ayhan Civan Tokat 1- Orhan Düzgün 2- Cevat Atılgan 3- Fedai Toyran 4- Esat Erdönmez 5- Sinan Yavuz Yavaş Trabzon 1- Mehmet Volkan Canalioğlu 2- Ali Türen Öztürk 3- Sedat Gözaçan 4- Güzide Uzun 5- Ahmet Kaya 6- Ali Koç Tunceli 1- Kamer Genç 2- Hüseyin Aygün Uşak 1- Dilek Akagün Yılmaz 2- Mustafa Aydın 3- Erol Gilim Van 1- Zahir Kandaşoğlu 2- Mehmet Acar 3- Abdulbari Melek 4- Selim Karakuş 5- Sabriye Çabuker 6- Şahin Efendioğlu 7- Nurettin Erörs 8- Niyazi Çınak Yalova 1- Muharrem İnce 2- Alaattin Fitoz Yozgat 1- Ali Ayık 2- Ali Keven 3- Burhan Sarıarslan 4- Ergün Ersoy Zonguldak 1- Mehmet Haberal 2- Ali İhsan Köktürk 3- Neriman Posbıyık 4- Erol Sarıal 5- Ünal Demirtaş - ANKARA

  • 11.04.2011 18:50 Mhp Milletvekili Aday Listesi (1) Mhp Milletvekili Aday Listesi (1)

    MHP'nin 12 Haziran genel seçimleri için aday listesi şöyle. Adana.

  • 11.04.2011 18:20 CHP'nin Ysk'ya Sunduğu Milletvekili Aday Listesi CHP'nin Ysk'ya Sunduğu Milletvekili Aday Listesi

    BÖLGE Alaattin Yüksel Yönetici Yüksek İzmir Mustafa Ali Balbay Gazeteci Yüksek Ankara Mehmet Ali Susam Kimyager Yüksek Ankara Rahmi Aşkın Türeli İktisatcı Yüksek Ankara Aytun Çıray Doktor Yüksek Ankara Birgül Güler Öğretim Üyesi Yüksek Ankara Mustafa Moroğlu İşletmeci Yüksek İzmir Levent Eyipişiren Mühendis Yüksek İstanbul Elfin Tataroğlu İç Mimar Yüksek İzmir Levent Piriştina İşletmeci Yüksek İzmir Özcan Purçu Ekonomist Yüksek İzmir Hüseyin Sezer Mühensis Yüksek İzmir Coşkun Çiflik Mühendis Yüksek İzmir Kars Naif Alibeyoğlu Serbest Meslek Yüksek Kars Cengiz Daşdemir Avukat Yüksek Kars Saffet Özdemir Uluslararası İlişkiler Yüksek Ankara Kastamonu Bahri Gökçebay Emekli Yüksek Kastamonuhasan Baltacı Mühendis Yüksek Kastamonu Ayşenur Özden Eczacı Yüksek Kastamonu Kayseri Mehmet Şevki Kulkuloğlu Doktor Yüksek Kayseri Çetin Arık Doktor Yüksek Kayseri Ali Paşa Tan İktisatçı Yüksek Kayseri Türker Tok Cumhuriyet Savcısı Yüksek Ankara Figen Alçı Öğretmen Yüksek Kayseri Emin Yıldırım Emekli Yüksek Kayseri Ömer Bayrak Doktor Yüksek Kayseri İsmail Yavuz Esnaf Orta Kayseri Ali Kemal Açılkan Halkla İlişkiler Yüksek Kayseri Kırklareli Mehmet Siyam Kesimoğlu İdareci Turgut Dibek Avukat Türabi Kayan Mimar Kırşehir Cahit Gürses Doktor Yüksek Kırşehir Yılmaz Zengin Esnaf İlk Kırşehir Kocaeli Hurşit Güneş Emekli Öğretim Üyesi Yüksek İstanbul Mehmet Hilal Kaplan Doktor Yüksek Kocaeli Haydar Akar Matematikçi Yüksek Kocaeli Ömer Kurtaş Tıp Doktor Yüksek Kocaeli Tuba Aydın Avukat Yüksek Kocaeli Turan Dumlu Eczacı Yüksek Kocaeli Tahsin Tarhan Sanayici Orta Düzce Mahmut Akyol Memur Yüksek Kocaeli Ehlinaz Torun Öğretim Üyesi Yüksek Kocaeli Hamiyet Göksu Emekli Orta Kocaeli Çağlar Özdemir Yönetici-müdür Orta Kocaeli Konya Atilla Kart Avukat Yüksek Konya Mehmet Topbaş Avukat Yüksek Konya Mahir Dilek Doktor Yüksek Antalya Orçin Güney Çalık Serbest Yüksek Konya Nurcan Birgül Öztürk Eczacı Yüksek Konya Durmuş Ali Karamut Eğitimci Yüksek Ankara Ali Tekiş Mühendis Yüksek Konya Hüseyin Kaya Psikolog Yüksek Konya Seher Avşar Avukat Yüksek Ankara Şeniz Kurtuluş Yönetici Yüksek Konya Kemal Mutlu Emekli Yüksek Ankara Arslan Üstündağ Mühendis Yüksek Konya Hüseyin Yağcı İşletmeci Yüksek Konya Köksal Filorinalı Avukat Yüksek Konya Kütahya Şeref Han Avukat Yüksek Kütahya Zeliha Aksaz Şahbaz Doktor Yüksek Kütahya Şeref Doğan Öğretmen Yüksek Kütahya Ruhsen Kumdalı Mühendis Yüksek Kütahya Faruk Behram Soydan Uluslararası İlişkin Yüksek Kütahya Malatya Veli Ağbaba İşletme Yüksek Malatya Ali Dağdelen Emekli Yüksek Malatya Dila Boztepe Ticaret Yüksek Malatya Ekrem Dernek Türkolog Yüksek Ankara Erol Bingöl Öğretmen Yüksek Ankara Güzide Yıldırım Diş Hekimi Yüksek Malatya Manisa Hasan Ören Sanayici Yüksek Manisa Özgür Özel Eczacı Yüksek Manisa Sakine Öz Mimar Yüksek Manisa Mazlum Nurlu Avukat Yüksek Manisa Hasan Cahit Kaplan Yönetici Yüksek Manisa Şahin Mengü Avukat Yüksek Ankara Muharrem Ekici Diş Hekimi Yüksek Manisa Mustafa Başgülşen Mühendis Yüksek Manisa Abdullah Saka Muhasebe Yüksek Manisa Tur Yıldız Biçer Doktor Yüksek Manisa Kahramanmaraş Durdu Özbolat İş Adamı Orta Ankara Ayhan Çiftarslan Yönetici Yüksek Balıkesir Duran Özdal Sanayici Orta Kahramanmaraş Kibar Özdemir Teknisyen Orta Kahramanmaraş Yaşar Güngör Eczacı Yüksek Kahramanmaraş Ramazan Burhan Emekli Yüksek Kahramanmaraş Türkan Özbek Öğretmen Yüksek Kahramanmaraş Mehmet Okuç Serbest İlk Kahramanmaraş Mardin Reşit Kılıç Tüccar Yüksek Mardin Mustafa Kemal Tuğmaner Serbest Yüksek Mardin Muhammed Olğaç Öğretmen Yüksek Mardin Mehmet Beşer Ticaret Orta Mardin Mehmet Çiftçi Emekli Orta Mardin Cemal Şahin Çiftçi Orta Mardin Muğla Tolga Çandar Mühendis Yüksek Muğla Nurettin Demir Doktor Yüksek Muğla Ömer Süha Aldan Cumhuriyet Savcısı Yüksek Muğla Emrah Doğu Turizm Orta Muğla Ali Arslan Doktor Yüksek Muğla Mustafa Öztürk Serbet Mali Müşavir Yüksek Muğla Muş Serkan Demirel Mühendis Yüksek Ankara Zihni Sayan Eğitimci Yüksek Muş Mustafa Fırat Eğitimci Yüksek Ankara Fuat Kaya Emekli Yüksek Muş Nevşehir Bülent Yumuş Avukat Yüksek Nevşehir Atılgan Sert Avukat Yüksek Nevşehir Hilmi Bülent Tekiner Ekonomist Yüksek Ankara Niğde Doğan Şafak Turizmci Yüksek Niğde Ahmet Oğuz Özmen Avukat Yüksek Niğde Ömer Fethi Gürer Mühendis Yüksek Niğde Ordu İdris Yıldız Mühendis İdris Sami Tandoğdu Doktor Şanser Eren Eczacı Gökhan Karayel Öğretmen Emine Yücetürk Mimar Süleyman Çelenk Öğretim Üyesi Rize Kenan Bıyık Yönetici Başar Cumbur Emekli Hatice Nesrin Sarı Emekli Sakarya Engin Özkoç Eğitimci Gürkan Canol Yönetici Raşit Dünya İş Adamı Ayça Taşkent Yönetici Ecevit Keleş Mühendis Ümit Usal Esnaf Melek Gürevin Eczacı Samsun Ahmet Haluk Koç Doktor Ahmet İhsan Kalkavan Gemi Acenteliği Kemal Zeybek İş Adamı Fatma Necile Çokay Diş Hekimi Cengiz Sezgin Mimar Osman Zümrüt Müftü Mehmet Atalay Mühendis Müşfik Veysel Erdoğan Mühendis Orhan Aykanat Doktor Siirt Mehmet Muhdi Koyuncu Ticaret Kamile Balcı Antrenör Abdullah Hezer İşçi Sinop Engin Altay Milletvekili Abdullah Şişek Ticaret Sivas Malik Ecder Özdemir Mühendis Metin Keskin Mimar Etem Erdal Erşan Doktor Baki Çoban Doktor Bülent Renda Deniz Avukat Tekirdağ Faik Öztrak İktisatçı Candan Yüceer Doktor Emre Köprülü Avukat Gülferah Güral Emekli Şerafettin Kurt Muhasebeci Ayhan Civan Avukat Tokat Orhan Düzgün Doktor Yüksek Tokat Cevat Atılgan Sanayici İlk Tokat Fedai Toyran Bankacı Yüksek İstanbul Esat Erdönmez Eczacı Yüksek Tokat Sinan Yavuz Yavaş Mühendis Yüksek Tokat Trabzon Mehmet Volkan Canalioğlu Öğretmen Yüksek Trabzon Ali Türen Öztürk Mühendis Yüksek Trabzon Sedat Gözaçan Serbest Yüksek Trabzon Güzide Uzun Mühendis Yüksek Trabzon Ahmet Kaya Mühendis Yüksek Trabzon Ali Koç Öğretmen Yüksek Trabzon Tunceli Kamer Genç Milletvekili Yüksek Ankara Hüseyin Aygün Avukat Yüksek Tunceli Şanlıurfa Ferhat Karataş Avukat Yüksek Şanlıurfa Süleyman Gök Doktor Yüksek Şanlıurfa İbrahim Hatipoğlu Doktor Yüksek Şanlıurfa Naile Şükran Yalçın Emekli Orta Şanlıurfa Güler Yılmaz Yönetici Yüksek Ankara Ahmet Tekiner İktisatçı Yüksek Ankara Fatma Öztay Ev Hanımı Orta Şanlıurfa Abdülkerim Çakmak Müteahhit Orta Şanlıurfa Ömer Faruk Atbinici Müteahhit Orta Şanlıurfa Türkan Ayas Gazeteci Orta İstanbul Mehmet Ekinbaş Esnaf Orta Şanlıurfa Mehmet Özçelik Muhtar İlk Şanlıurfa Uşak Dilek Akagün Yılmaz Avukat Yüksek Uşak Mustafa Aydın Veteriner Hekim Yüksek Uşak Erol Gilim Doktor Yüksek Uşak Van Zahir Kandaşoğlu Yönetici Orta Van Mehmet Acar Yönetici Orta Van Abdulbari Melek Müfettiş Yüksek Ankara Selim Karakuş Serbest Meslek Yüksek Van Sabriye Çabuker Memur Orta Van Şahin Efendioğlu Emekli Orta Van Nurettin Erörs Müteahhit İlk Ankara Niyazi Çınak Halkla İlişkiler Orta Van Yozgat Ali Ayık Ekonomist Yüksek Yozgat Ali Keven Esnaf Yüksek Yozgat Burhan Sarıarslan Halkla İlişkiler Orta Ankara Ergün Ersoy Serbest Yüksek Yozgat Zonguldak Mehmet Haberal Doktor Yüksek Ankara Ali İhsan Köktürk Avukat Yüksek Zonguldak Neriman Posbıyık Emekli Yüksek Zonguldak Erol Sarıal Mühendis Yüksek Zonguldak Ünal Demirtaş Avukat Yüksek Ankara Aksaray Mahmut Öztürk Ekonomist Yüksek Ankara Özlem Güneş Mühendis Yüksek Aksaray Muammer Dilek Mali Müşavir Yüksek Aksaray Bayburt Hacı Dursun Yaşaroğlu Ekonomist Yüksek Bayburt Karaman Fikret Ünlü Eğitimci Yüksek Ankara Osman Nuri Koçak Serbest Yüksek Karaman Kırıkkale Yaşar Yılmaz Eczacı Yüksek Kırıkkale Rafet Ulusoy Diş Hekimi Yüksek Kırıkkale Hacı Arap Karadurmuş Emekli Yüksek Kırıkkale Batman Faris Özdemir Emekli Milletvekili Orta Ankara Mehmet Can Avcı Serbest Orta Batman Mehmet İhsan Erman Serbest Orta Batman Vehbi Ağaya Serbest Orta Batman Şırnak Kıydem Ökten Yönetici Orta Şırnak Osman Yeren Esnaf Orta Şırnak Hişyar Budak İşçi Orta Şırnak Sadun Sezer Esnaf Orta Şırnak Bartın Muhammet Rıza Yalçınkaya Mühendis Yüksek Bartın Meliha Okutay Emekli Orta Bartın Ardahan Ensar Öğüt Milletvekili Yüksek İstanbul Metin Demir Yönetici Yüksek Ankara Iğdır Ekber Taner Serbest Yüksek Iğdır Behman Gögce İş Adamı İlk Iğdır Yalova Muharrem İnce Öğretmen Yüksek Yalova Alaattin Fitoz Mühendis Yüksek Yalova Karabük Mustafa Eren Yönetici Yüksek Karabük Erdoğan Dincel Avukat Yüksek Karabük Kilis ertuğrul kekeç doktor yüksek kilis cuma dağlı emekli yüksek kilis Osmaniye Baha Ünlü Mühendis Yüksek Ankara Nihat Çerçi Öğretmen Yüksek Osmaniye Ünal Köksal Muhasebeci Yüksek Osmaniye İrfan Erdem Muhasebe Orta Osmaniye Düzce Selçuk Yanmaz Serbest Orta Düzce Basri Karslıoğlu Eczacı Yüksek Düzce İlknur Başak Tütüncü Mühendis Yüksek Düzce - ANKARA

  • 11.04.2011 18:10 CHP'nin Milletvekili Aday Listesi

    Bölge: Alaattin Yüksel- Yönetici Mustafa Ali Balbay -Gazeteci Mehmet Ali Susam -Kimyager Rahmi Aşkın Türeli -İktisatcı Aytun Çıray -Doktor Birgül Güler -Öğretim Üyesi Mustafa Moroğlu- İşletmeci Levent Eyipişiren- Mühendis Elfin Tataroğlu -İç Mimar Levent Piriştina -İşletmeci Özcan Purçu -Ekonomist Hüseyin Sezer -Mühensis Coşkun Çiflik -Mühendis Kars: Naif Alibeyoğlu -Serbest Meslek Cengiz Daşdemir -Avukat Saffet Özdemir -Uluslararası İlişkiler Kastamonu: Bahri Gökçebay -Emekli Hasan Baltacı -Mühendis Ayşenur Özden -Eczacı Kayseri: Mehmet Şevki Kulkuloğlu -Doktor Çetin Arık -Doktor Ali Paşa Tan -İktisatçı Türker Tok -Cumhuriyet Savcısı Figen Alçı -Öğretmen Emin Yıldırım -Emekli Ömer Bayrak -Doktor İsmail Yavuz -Esnaf Ali Kemal Açılkan -Halkla İlişkiler Kırıklareli: Mehmet Siyam Kesimoğlu- İdareci Turgut Dibek- Avukat Türabi Kayan- Mimar Kırşehir: Cahit Gürses -Doktor Yılmaz Zengin -Esnaf Kocaeli: Hurşit Güneş Emekli -Öğretim Üyesi Mehmet Hilal Kaplan -Doktor Haydar Akar -Matematikçi Ömer Kurtaş -Tıp Doktor Tuba Aydın -Avukat Turan Dumlu -Eczacı Tahsin Tarhan -Sanayici Mahmut Akyol -Memur Ehlinaz Torun- Öğretim Üyesi Hamiyet Göksu -Emekli Çağlar Özdemir -Yönetici-Müdür Konya: Atilla Kart -Avukat Mehmet Topbaş -Avukat Mahir Dilek -Doktor Orçin Güney Çalık -Serbest Nurcan Birgül Öztürk -Eczacı Durmuş Ali Karamut -Eğitimci Ali Tekiş -Mühendis Hüseyin Kaya -Psikolog Seher Avşar -Avukat Şeniz Kurtuluş -Yönetici Kemal Mutlu -Emekli Arslan Üstündağ -Mühendis Hüseyin Yağcı -İşletmeci Köksal Filorinalı -Avukat Kütahya: Şeref Han -Avukat Zeliha Aksaz Şahbaz- Doktor Şeref Doğan -Öğretmen Ruhsen Kumdalı -Mühendis Faruk Behram Soydan -Uluslararası İlişkin Malatya: Veli Ağbaba -İşletme Ali Dağdelen -Emekli Dila Boztepe -Ticaret Ekrem Dernek -Türkolog Erol Bingöl -Öğretmen Güzide Yıldırım -Diş Hekimi Manisa: Hasan Ören- Sanayici Özgür Özel -Eczacı Sakine Öz -Mimar Mazlum Nurlu -Avukat Hasan Cahit Kaplan -Yönetici Şahin Mengü- Avukat Muharrem Ekici -Diş Hekimi Mustafa Başgülşen -Mühendis Abdullah Saka- Muhasebe Tur Yıldız Biçer -Doktor Kahramanmaraş: Durdu Özbolat -İş Adamı Ayhan Çiftarslan -Yönetici Duran Özdal -Sanayici Kibar Özdemir -Teknisyen Yaşar Güngör -Eczacı Ramazan Burhan- Emekli Türkan Özbek- Öğretmen Mehmet Okuç -Serbest Mardin: Reşit Kılıç- Tüccar Mustafa Kemal Tuğmaner- Serbest Muhammed Olğaç -Öğretmen Mehmet Beşer -Ticaret Mehmet Çiftçi- Emekli Cemal Şahin- Çiftçi Muğla: Tolga Çandar -Mühendis Nurettin Demir- Doktor Ömer Süha Aldan- Cumhuriyet Savcısı Emrah Doğu- Turizm Ali Arslan- Doktor Mustafa Öztürk- Serbet Mali Müşavir Muş: Serkan Demirel- Mühendis Zihni Sayan- Eğitimci Mustafa Fırat- Eğitimci Fuat Kaya- Emekli Nevşehir: Bülent Yumuş- Avukat Atılgan Sert -Avukat Hilmi Bülent Tekiner- Ekonomist Niğde: Doğan Şafak -Turizmci Ahmet Oğuz Özmen -Avukat Ömer Fethi Gürer -Mühendis Ordu: İdris Yıldız -Mühendis İdris Sami Tandoğdu- Doktor Şanser Eren -Eczacı Gökhan Karayel- Öğretmen Emine Yücetürk -Mimar Süleyman Çelenk -Öğretim Üyesi Rize: Kenan Bıyık -Yönetici Başar Cumbur -Emekli Hatice Nesrin Sarı -Emekli Sakarya: Engin Özkoç -Eğitimci Gürkan Canol -Yönetici Raşit Dünya -İş Adamı Ayça Taşkent -Yönetici Ecevit Keleş -Mühendis Ümit Usal Esnaf Melek Gürevin- Eczacı Samsun: Ahmet Haluk Koç- Doktor Ahmet İhsan Kalkavan -Gemi Acenteliği Kemal Zeybek -İş Adamı Fatma Necile Çokay- Diş Hekimi Cengiz Sezgin -Mimar Osman Zümrüt- Müftü Mehmet Atalay -Mühendis Müşfik Veysel Erdoğan- Mühendis Orhan Aykanat- Doktor Siirt: Mehmet Muhdi Koyuncu- Ticaret Kamile Balcı -Antrenör Abdullah Hezer- İşçi Sinop: Engin Altay -Milletvekili Abdullah Şişek- Ticaret Sivas: Malik Ecder Özdemir- Mühendis Metin Keskin- Mimar Etem Erdal Erşan- Doktor Baki Çoban- Doktor Bülent Renda Deniz -Avukat Tekirdağ: Faik Öztrak -İktisatçı Candan Yüceer- Doktor Emre Köprülü -Avukat Gülferah Güral -Emekli Şerafettin Kurt -Muhasebeci Ayhan Civan -Avukat Tokat: Orhan Düzgün -Doktor Cevat Atılgan -Sanayici Fedai Toyran -Bankacı Esat Erdönmez -Eczacı Sinan Yavuz Yavaş -Mühendis Trabzon: Mehmet Volkan Canalioğlu- Öğretmen Ali Türen Öztürk- Mühendis Sedat Gözaçan -Serbest Güzide Uzun -Mühendis Ahmet Kaya -Mühendis Ali Koç -Öğretmen Tunceli: Kamer Genç -Milletvekili Hüseyin Aygün -Avukat Şanlıurfa: Ferhat Karataş -Avukat Süleyman Gök -Doktor İbrahim Hatipoğlu -Doktor Naile Şükran Yalçın -Emekli Güler Yılmaz -Yönetici Ahmet Tekiner -İktisatçı Fatma Öztay -Ev Hanımı Abdülkerim Çakmak -Müteahhit Ömer Faruk Atbinici- Müteahhit Türkan Ayas -Gazeteci Mehmet Ekinbaş -Esnaf Mehmet Özçelik -Muhtar Uşak: Dilek Akagün Yılmaz -Avukat Mustafa Aydın- Veteriner Hekim Erol Gilim -Doktor Van: Zahir Kandaşoğlu -Yönetici Mehmet Acar -Yönetici Abdulbari Melek- Müfettiş Selim Karakuş -Serbest Meslek Sabriye Çabuker- Memur Şahin Efendioğlu- Emekli Nurettin Erörs- Müteahhit Niyazi Çınak -Halkla İlişkiler Yozgat: Ali Ayık -Ekonomist Ali Keven -Esnaf Burhan Sarıarslan -Halkla İlişkiler Ergün Ersoy -Serbest Zonguldak: Mehmet Haberal -Doktor Ali İhsan Köktürk -Avukat Neriman Posbıyık- Emekli Erol Sarıal- Mühendis Ünal Demirtaş -Avukat Aksaray: Mahmut Öztürk -Ekonomist Özlem Güneş- Mühendis Muammer Dilek -Mali Müşavir Baybunt: Hacı Dursun Yaşaroğlu- Ekonomist Karaman: Fikret Ünlü -Eğitimci Osman Nuri Koçak -Serbest Kırıkkale: Yaşar Yılmaz- Eczacı Rafet Ulusoy -Diş Hekimi Hacı Arap Karadurmuş- Emekli Batman: Faris Özdemir- Emekli Milletvekili Mehmet Can Avcı- Serbest Mehmet İhsan Erman- Serbest Vehbi Ağaya- Serbest Şırnak: Kıydem Ökten- Yönetici Osman Yeren- Esnaf Hişyar Budak -İşçi Sadun Sezer- Esnaf Bartın: Muhammet Rıza Yalçınkaya -Mühendis Meliha Okutay -Emekli Ardahan: Ensar Öğüt -Milletvekili Metin Demir -Yönetici Iğdır: Ekber Taner -Serbest Behman Gögce- İş Adamı Yalova: Muharrem İnce -Öğretmen Alaattin Fitoz -Mühendis Karabük: Mustafa Eren -Yönetici Erdoğan Dincel- Avukat Kilis: Ertuğrul Kekeç -Doktor Cuma Dağlı -Emekli Osmaniye: Baha Ünlü- Mühendis Nihat Çerçi -Öğretmen Ünal Köksal -Muhasebeci İrfan Erdem -Muhasebe Düzce: Selçuk Yanmaz -Serbest Basri Karslıoğlu- Eczacı İlknur Başak -Tütüncü Mühendis - Ankara

  • 11.04.2011 18:10 Chp Milletvekili Aday Listesi(2) Chp Milletvekili Aday Listesi(2)

    CHP'nin YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi şöyle. (ANKA/SON).

  • 11.04.2011 17:50 CHP'nin İzmir Adayları Belli Oldu

    Bölge: Alaattin Yüksel, Mustafa Balbay, Mehmet Ali Susam, Rahmi Aşkın Türeli, Aytun Çıray, Birgül Güler, Mustafa Moroğlu, Leven Eyipişiren, Elfin Tataroğlu, Levent Piriştina, Özcan Purçu, Hüseyin Sezer, Coşkun Çiftlik

  • 11.04.2011 17:40 Chp Milletvekili Aday Listesi Chp Milletvekili Aday Listesi

    CHP'nin YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi şöyle.

  • 11.04.2011 16:32 İşte CHP'nin Aday Listesi İşte CHP'nin Aday Listesi

    Kimler aday oldu kimler liste dışı kaldı? İşte CHP'nin tartışmalara sebep olan aday listesi...

  • 11.04.2011 12:25 İzmir Listesi Kesinleşti İzmir Listesi Kesinleşti

    İKİNCİ BÖLGE Alaattin Yüksel, Mustafa Balbay, Mehmet Ali Susam, Rahmi Aşkın Türeli, Aytun Çıray, Birgül Aymaz, Mustafa Moroğlu, Levent Eyipişiren, Elfin Tataroğlu, Levent Piriştina, Özcan Kurtçu, Hüseyin Sezer, Coşkun Çiftlik - İzmir

  • 10.04.2011 00:10 Kuyumcuyu Öldürenler Yakalandı Kuyumcuyu Öldürenler Yakalandı

    Altın satıcılığı yapan Hüseyin Kamil Çınar'ın bulunduğu otomobil, 3 kişi tarafından kurşun yağmuruna tutuldu.

  • 09.04.2011 18:14 Trabzonspor, İstanbul'a Gitti

    Spor Toto Süper Lig'de yarın deplasmanda Galatasaray ile karşılaşacak lider Trabzonspor, İstanbul'a gitti.

  • 09.04.2011 15:10 Trabzonspor'un Galatasaray Kadrosu

    Spor Toto Süper Lig'de yarın deplasmanda Galatasaray ile karşılaşacak lider Trabzonspor, İstanbul'a gitti.

  • 07.04.2011 20:01 Soygun Tuzağı Soygun Tuzağı

    Otobanda 'trafik kazası' süsü verilen tuzağa düşürülen baba oğul kurşun yağmuruna tutuldu

  • 07.04.2011 16:45 Otobanda Öldürülen Kuyumcunun Son Alışverişi Otobanda Öldürülen Kuyumcunun Son Alışverişi

    Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolu'nunda öldürülen kuyumcu 64 yaşındaki Hüseyin Kamil Çınar'ın ölümünden yarım saat önce bir kuyumcuya altın satarken görüntüleri ortaya çıktı.

  • 05.04.2011 13:30 Dövüp Gasp Ettiler, Serbest Bırakıldılar

    Eskişehir'de iki kişi, sigara istedikleri bir kişiyi, 'sigaram yok' demesine sinirlenerek dövüp gasp ettiler.

  • 04.04.2011 13:25 Altın Yumruklara Yakışır Final! Altın Yumruklara Yakışır Final!

    Gebze'de Düzenlenen Muay Thai Türkiye Şampiyonası'nın Finali Altın Yumrukların Şovuna Sahne Oldu.

  • 30.03.2011 12:55 İstanbul Valisi’nden Kayalar Kimya’ya Ziyaret

    İstanbul Valisi Mutlu Tuzla'da Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi'nde Bulunan Kayalar Kimya'nın 32 Bin Metrekare Alana Kurulu Fabrikasını Da Gezdi.

  • 27.03.2011 17:41 Güngören Belediyespor: 2 - Kartalspor: 1

    Stat: Mimar Yahya Baş Hakemler: Hüseyin Göçek, Uygar Bebek, Fahri Aksoy Güngören Belediyespor: Süleyman 5, Hasan 5, Celal 5, İbrahim 5, Mustafa 5, Hakan 7, Özgür 5 (dk

  • 27.03.2011 17:39 Güngören Belediyespor-Kartalspor: 2-1

    Güngören Belediyespor-Kartalspor: 2-1

  • 27.03.2011 17:32 Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup

    Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta Adıyamanspor, Sahasında İskenderun Demir Çelikspor'u 3-0 Yendi.

  • 27.03.2011 17:31 Adıyamanspor : 3, İskenderun Demir Çelikspor : 0

    Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta Adıyamanspor, Sahasında İskenderun Demir Çelikspor'u 3-0 Yendi

  • 27.03.2011 17:17 Güngören Belediyespor: 2 - Kartalspor: 1

    Bank Asya 1. Lig'de Güngören Belediyespor, Kartalspor'u 2-1 Yendi.

  • 24.03.2011 12:22 İzmirli Veliler, Çocuklarıyla Empati Kuracak

    Ege Çağdaş Eğitim Vakfı (Eçev), Ailelerin Çocuklarını Empati Kurarak Yetiştirmesini Sağlamak Amacıyla Başlattığı

  • 24.03.2011 11:07 Bursa'da Kültür Sanat

    Bursa Devlet Tiyatrosu (Bdt), "Özgürlük Oyunu",

  • 24.03.2011 09:54 Antalya'da Kültür Sanat

    2. Antalya Limon Kısa Film Günleri Yarın Başlayacak.

  • 23.03.2011 13:40 Trabzonspor, Arabistan'a Uçuyor Trabzonspor, Arabistan'a Uçuyor

    Trabzonspor, Arabistan'a Uçuyor

  • 19.03.2011 15:12 Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Adana'da Açıklaması

    Hak ve Eşitlik Partisi (Hepar) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, "İstanbul Dışındaki Milletvekili Adaylarını Belirlediklerini" Bildirdi.

  • 19.03.2011 14:14 Trabzonspor Başkente Yattara'sız Gitti

    Spor Toto Süper Lig'de Yarın Deplasmanda Gençlerbirliği ile Karşılaşacak Olan Trabzonspor, Uçak ile Başkentte Gitti.