SON DAKİKA İLKER BAŞBUĞ HABERLERİ

Son Dakika İlker Başbuğ Haberleri

 • 16 Kasım 2017 13:11 Eski Polis Müdürlerinin Eşlerine Bylock Gözlatısı Eski Polis Müdürlerinin Eşlerine Bylock Gözlatısı Gaffur Ataç, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'u cezaevine götürmesiyle gündeme gelmişti
 • 16 Kasım 2017 12:51 İstanbul'daki ByLock Operasyonunda, Başbuğ'u Cezaevine Götüren Polisin Eşi de Gözaltına Alındı İstanbul'daki ByLock Operasyonunda, Başbuğ'u Cezaevine Götüren Polisin Eşi de Gözaltına Alındı Gafur Ataç, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'u cezaevine götürmesiyle gündeme gelmişti
 • 11 Kasım 2017 21:49 Gaziler ve Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ İmza Gününde Buluştu Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, gazi Korya Gürbüz'ün 'Unutmayın' adlı kitabının imza gününde, kitapta hikayesi anlatılan 47 gazinin 12'si ile bir araya geldi.
 • 11 Kasım 2017 21:46 Gaziler ve Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ İmza Gününde Buluştu Gaziler ve Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ İmza Gününde Buluştu Gaziler ve eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ imza gününde buluştuMerve DUNDAR-Ömer HASAR / İSTANBUL, (DHA)- Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, gazi Korya Gürbüz'ün 'Unutmayın' adlı kitabının imza gününde, kitapta hikayesi anlatılan 47 gazinin 12'si ile bir araya geldi.
 • 11 Kasım 2017 18:48 İlker Başbuğ Tuyap Kitap Fuarında Gazileri Yalnız Bırakmadı İlker Başbuğ Tuyap Kitap Fuarında Gazileri Yalnız Bırakmadı 36’ncı Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda gazi Koray Gürbüz’ün ’Unutmayın’ adlı kitabının imza gününe katılan eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, kitapta hikayesi anlatılan 47 gazinin 12’si ile bir araya geldi.
 • 11 Kasım 2017 17:33 Gaziler ve Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ İmza Gününde Buluştu Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, gazi Korya Gürbüz'ün 'Unutmayın' adlı kitabının imza gününde, kitapta hikayesi anlatılan 47 gazinin 12'si ile bir araya geldi.
 • 04 Kasım 2017 19:24 Bir Dönüm Noktası Lozan Bir Dönüm Noktası Lozan" Paneli Büyükçekmece'de devam eden kitap fuarında Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, "Bir Dönüm Noktası Lozan" başlıklı panelde konuştu.
 • 04 Kasım 2017 18:57 İlker Başbuğ: İlker Başbuğ: "Lozan Konferansı Türkiye Cumhuriyeti'nin Tapusudur" Eski Genel Kurmay Başkanı İlker Başbuğ, bu yıl 36’ncısı organize edilen Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı TÜYAP’da düzenlenen ‘Bir Dönüm Noktası Lozan’’ konulu panelde konuştu.
 • 04 Kasım 2017 18:55 İlker Başbuğ: İlker Başbuğ: "Lozan Konferansı Türkiye Cumhuriyeti'nin Tapusudur" İlker Başbuğ: "Lozan Konferansı Türkiye Cumhuriyeti'nin tapusudur"İSTANBUL - Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, bu yıl 36'ncısı organize edilen Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı TÜYAP'da düzenlenen 'Bir Dönüm Noktası Lozan" konulu panelde konuştu.
 • 04 Kasım 2017 18:10 Bir Dönüm Noktası Lozan" Büyükçekmece'de devam eden kitap fuarında Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, "Bir Dönüm Noktası Lozan" başlıklı panelde konuştu.
 • 02 Kasım 2017 16:12 Büyükçekmece, Tüyap Kitap Fuarı'nda Büyükçekmece, Tüyap Kitap Fuarı'nda Genel Kurmay Başkanı İlker Başbuğ'u "Bir Dönüm Noktası Lozan" konulu panelde ağırlayacak
 • 01 Kasım 2017 17:26 Mersin Başbuğ Beşar Esad Suriye İçin Olabilecek En Kötü Lider Mersin Başbuğ Beşar Esad Suriye İçin Olabilecek En Kötü Lider Genelkurmay eski Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın Suriye için olabilecek en kötü lider olduğunu söyledi.
 • 01 Kasım 2017 16:50 Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ Mersin'de Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ Mersin'de Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, "Suriye'deki Devlet Başkanı Beşşer Esed, Suriye için iyi bir lider mi? Olabilecek en kötü lider. Niye? Milyonlarca insanın ölümüne, milyonlarca insanın Suriye'yi terk etmesine neden oldu.
 • 01 Kasım 2017 15:57 Başbuğ: Beşar Esad Suriye İçin Olabilecek En Kötü Lider GENELKURMAY eski Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın Suriye için olabilecek en kötü lider olduğunu söyledi.
 • 01 Kasım 2017 15:03 İlker Başbuğ: İlker Başbuğ: "Beşşar Esad Suriye İçin Olabilecek En Kötü Lider" İlker Başbuğ: "Beşşar Esad Suriye için olabilecek en kötü lider" Eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Toros Üniversitesi'nde "Ortadoğu ve Türkiye" konulu konferansa katıldı Başbuğ: "Esad binlerce, milyonlarca insanın ölümüne neden oldu" "Suriye tarihinin en büyük...
 • 01 Kasım 2017 14:32 İlker Başbuğ: İlker Başbuğ: "Beşşar Esad Suriye İçin Olabilecek En Kötü Lider" Eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Ortadoğu’da en büyük facianın Suriye’de yaşandığını belirterek, "Beşşar Esad Suriye için olabilecek en kötü lider. Binlerce, milyonlarca insanın ölümüne neden oldu.
 • 01 Kasım 2017 14:11 Başbuğ: Beşar Esad Suriye İçin Olabilecek En Kötü Lider Başbuğ: Beşar Esad Suriye İçin Olabilecek En Kötü Lider GENELKURMAY eski Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın Suriye için olabilecek en kötü lider olduğunu söyledi.
 • 01 Kasım 2017 13:44 Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ Mersin'de Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, "Suriye'deki Devlet Başkanı Beşşer Esed, Suriye için iyi bir lider mi? Olabilecek en kötü lider. Niye? Milyonlarca insanın ölümüne, milyonlarca insanın Suriye'yi terk etmesine neden oldu.
 • 31 Ekim 2017 08:05 Dha Yurt Bülteni-1 Görüntü Dökümü: --------------------Kurulan kameralar-Bekleyen araçlar-Kamera ve araçlar-Kameralardan detaylar-Gümrük memuru-Plaka ekranı-Kapıkule tabelası-Genel görüntülerGÖRÜNTÜ GEÇİLDİHaber-Kamera: Engin ÖZMEN/EDİRNE,=============================================7)BAŞBUĞ, MERSİN'DE ATATÜRK BÜSTÜ AÇTIMERSİN'e bir dizi program için gelen eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, bir sitenin içerisinde Atütürk büstü açtı
 • 31 Ekim 2017 00:28 Başbuğ, Mersin'de Atatürk Büstü Açtı MERSİN'e bir dizi program için gelen eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, bir sitenin içerisinde Atütürk büstü açtı.
 • 31 Ekim 2017 00:08 Mersin Başbuğ, Mersin'de Atatürk Büstü Açtı Mersin Başbuğ, Mersin'de Atatürk Büstü Açtı Başbuğ, Mersin'de Atatürk büstü açtıMERSİN'e bir dizi program için gelen eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, bir sitenin içerisinde Atütürk büstü açtı.
 • 30 Ekim 2017 23:55 Dha Yurt Bülteni-17 GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ----------------Toplantı salonundan detayBilal AktaşCelalettin Güvenç ve Bilal Aktaş yan yanaBilal Aktaş'ın konuşmasıCelalettin Güvenç'in konuşmasıGÖRÜNTÜ BOYUTU: 260 MBHaber-Kamera: Ömer KOÇ-KAHRAMANMARAŞ,===========================================Başbuğ, Mersin'de Atatürk büstü açtıMERSİN'e bir dizi program için gelen eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, bir sitenin içerisinde Atütürk büstü açtı
 • 30 Ekim 2017 22:59 Başbuğ, Mersin'de Atatürk Büstü Açtı Başbuğ, Mersin'de Atatürk Büstü Açtı MERSİN'e bir dizi program için gelen eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, bir sitenin içerisinde Atütürk büstü açtı.
 • 30 Ekim 2017 22:56 Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ, Mersin'de Atatürk Büstü Açtı Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ, Mersin'de Atatürk Büstü Açtı Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Mersin'deki bir siteye yapılan Atatürk büstünün açılışını gerçekleşleştirdi.
 • 30 Ekim 2017 21:50 İlker Başbuğ, Mersin'de Atatürk Büstü Açtı İlker Başbuğ, Mersin'de Atatürk Büstü Açtı İlker Başbuğ, Mersin'de Atatürk Büstü açtı Başbuğ: "Önemli olan, Türk milletinin büyük kısmının Atatürk'e, Cumhuriyete olan bağlılığıdır, sadakatidir"MERSİN - Eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Mezitli Belediyesi'nin 'İsteyen her siteye bir Atatürk Büstü'...
 • 30 Ekim 2017 21:45 Başbuğ, Mersin'de Atatürk Büstü Açtı Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Mersin'deki bir siteye yapılan Atatürk büstünün açılışını gerçekleşleştirdi.
 • 28 Ekim 2017 17:13 İlker Başbuğ İlker Başbuğ "O Yapılanma Suriye'de Çözülmeden Türkiye'de Terör Sorunu Bitmez" Genelkurmay Eski Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, "Suriye'deki kaotik durum düzelmeden, daha açık söyleyeyim; Suriye'nin Kuzeyi'nde oluşan YPG veya PYD'nin oluşturduğu otonom durum, o yapılanma Suriye'de çözülmeden Türkiye'de terör sorunu bitmez" dedi.
 • 28 Ekim 2017 17:09 İlker Başbuğ: O Yapılanma Suriye'de Çözülmeden Türkiye'de Terör Sorunu Bitmez Haber-Kamera: Enver ALAS, İstanbul / DHA Genelkurmay Eski Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, "Suriye'deki kaotik durum düzelmeden, daha açık söyleyeyim; Suriye'nin Kuzeyi'nde oluşan YPG veya PYD'nin oluşturduğu otonom durum, o yapılanma Suriye'de çözülmeden Türkiye'de terör sorunu bitmez" dedi.
 • 28 Ekim 2017 17:04 İlker Başbuğ: O Yapılanma Suriye'de Çözülmeden Türkiye'de Terör Sorunu Bitmez İlker Başbuğ: O Yapılanma Suriye'de Çözülmeden Türkiye'de Terör Sorunu Bitmez Haber-Kamera: Enver ALAS, İstanbul / DHAGenelkurmay Eski Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, "Suriye'deki kaotik durum düzelmeden, daha açık söyleyeyim; Suriye'nin Kuzeyi'nde oluşan YPG veya PYD'nin oluşturduğu otonom durum, o yapılanma Suriye'de çözülmeden Türkiye'de terör sorunu bitmez" dedi.
 • 28 Ekim 2017 16:56 Dha İstanbul Bülteni - 4 29 Haber Kodu : 171028118_================================3- İLKER BAŞBUĞ: O YAPILANMA SURİYE'DE ÇÖZÜLMEDEN TÜRKİYE'DE TERÖR SORUNU BİTMEZHaber-Kamera: Enver ALAS, İstanbul / DHA Genelkurmay Eski Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, "Suriye'deki kaotik durum düzelmeden, daha açık söyleyeyim; Suriye'nin Kuzeyi'nde oluşan YPG veya PYD'nin oluşturduğu otonom durum, o yapılanma Suriye'de çözülmeden Türkiye'de terör sorunu bitmez" dedi
 • 28 Ekim 2017 16:54 İlker Başbuğ: O Yapılanma Suriye'de Çözülmeden Türkiye'de Terör Sorunu Bitmez Haber-Kamera: Enver ALAS, İstanbul / DHA Genelkurmay Eski Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, "Suriye'deki kaotik durum düzelmeden, daha açık söyleyeyim; Suriye'nin Kuzeyi'nde oluşan YPG veya PYD'nin oluşturduğu otonom durum, o yapılanma Suriye'de çözülmeden Türkiye'de terör sorunu bitmez" dedi.
 • 28 Ekim 2017 16:50 Başbuğ Kitabını Tanıttı Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Caddebostan Kültür Merkezinde düzenlenen imza gününde "Sorunlarla Yüzleşmek" isimli kitabını imzaladı.
 • 26 Ekim 2017 18:50 İlker Başbuğ: İlker Başbuğ: "Barzani'yi Kanunsuz Referanduma Kim İtti?" İlker Başbuğ: "Barzani'yi kanunsuz referanduma kim itti?
 • 26 Ekim 2017 18:43 İlker Başbuğ: "Barzani'yi Kanunsuz Referanduma Kim İtti?" Eski Genelkurmay Başkanı emekli Org. İlker Başbuğ, “Irak’ın kuzeyinde yapılan referanduma baktığımızda bunun kanunsuz olduğunu görüyoruz.
 • 26 Ekim 2017 16:43 "7 Kocalı Hürmüz" Müzikali Müjdat Gezen'in Yorumuyla Yeniden Seyirciyle Buluştu TİM Show Center'da dün akşam gerçekleşen gösterime Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ eşi Sevil Başbuğ, gazeteci Yılmaz Özdil ve eşi Hülya Özdil, Mustafa Alabora, Ayşegül Dinçkök, Hamdi Alkan, Selen Görgüzel Alkan, Şevket Çoruh, Emre Kongar, Orhan Topçuoğlu, Ebru Cündübeyoğlu, Güçlü Mete, Betül Demir, Halit Kıvanç, Alp Navruz, Nurseli İdiz, Selen Koçer, Bilgün Dereli, Ayça Erturan, gibi televizyon, sinema, tiyatro ve basın dünyasından birçok ünlü isim katıldı
 • 26 Ekim 2017 16:39 7 Kocalı Hürmüz Müzikali Müjdat Gezen'in Yorumuyla Yeniden Seyirciyle Buluştu 7 Kocalı Hürmüz Müzikali Müjdat Gezen'in Yorumuyla Yeniden Seyirciyle Buluştu TİM Show Center'da dün akşam gerçekleşen gösterime Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ eşi Sevil Başbuğ, gazeteci Yılmaz Özdil ve eşi Hülya Özdil, Mustafa Alabora, Ayşegül Dinçkök, Hamdi Alkan, Selen Görgüzel Alkan, Şevket Çoruh, Emre Kongar, Orhan Topçuoğlu, Ebru Cündübeyoğlu, Güçlü Mete, Betül Demir, Halit Kıvanç, Alp Navruz, Nurseli İdiz, Selen Koçer, Bilgün Dereli, Ayça Erturan, gibi televizyon, sinema, tiyatro ve basın dünyasından birçok ünlü isim katıldı
 • 26 Ekim 2017 16:35 Dha İstanbul - "7 Kocalı Hürmüz" Müzikali Müjdat Gezen'in Yorumuyla Yeniden Seyirciyle Buluştu  TİM Show Center'da dün akşam gerçekleşen gösterime Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ eşi Sevil Başbuğ, gazeteci Yılmaz Özdil ve eşi Hülya Özdil, Mustafa Alabora, Ayşegül Dinçkök, Hamdi Alkan, Selen Görgüzel Alkan, Şevket Çoruh, Emre Kongar, Orhan Topçuoğlu, Ebru Cündübeyoğlu, Güçlü Mete, Betül Demir, Halit Kıvanç, Alp Navruz,  Nurseli İdiz, Selen Koçer, Bilgün Dereli, Ayça Erturan, gibi televizyon, sinema, tiyatro ve basın dünyasından birçok ünlü isim katıldı
 • 26 Ekim 2017 16:30 7 Kocalı Hürmüz 7 Kocalı Hürmüz" Müzikali Müjdat Gezen'in Yorumuyla Yeniden Seyirciyle Buluştu  TİM Show Center'da dün akşam gerçekleşen gösterime Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ eşi Sevil Başbuğ, gazeteci Yılmaz Özdil ve eşi Hülya Özdil, Mustafa Alabora, Ayşegül Dinçkök, Hamdi Alkan, Selen Görgüzel Alkan, Şevket Çoruh, Emre Kongar, Orhan Topçuoğlu, Ebru Cündübeyoğlu, Güçlü Mete, Betül Demir, Halit Kıvanç, Alp Navruz,  Nurseli İdiz, Selen Koçer, Bilgün Dereli, Ayça Erturan, gibi televizyon, sinema, tiyatro ve basın dünyasından birçok ünlü isim katıldı
 • 16 Ekim 2017 18:29 Bekir Bozdağ, Bekir Bozdağ, "(Bakan Fatma Betül Sayan Kaya) Bu İftiranın Dillendirilmesine Zemin Hazırlayanların... Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'un yeniden yargılanmasına ilişkin Başbakanlık izninin gerekli olduğunun hatırlatılması üzerine, "Bugün Bakanlar Kurulunun gündeminde böyle bir konu yoktu
 • 16 Ekim 2017 18:03 Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'un Yeniden... IHAAW175732-SIY/16-10-2017 - Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ’un yeniden yargılanmasına ilişkin Başbakanlık izninin gerekli olduğunun hatırlatılması üzerine, “Bugün Bakanlar Kurulunun gündeminde böyle bir konu yoktu.
 • 16 Ekim 2017 18:01 Bekir Bozdağ'dan Bekir Bozdağ'dan "İlker Başbuğ" Açıklaması Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'un yeniden yargılanmasına ilişkin Başbakanlık izninin gerekli olduğunun hatırlatılması üzerine, "Bugün Bakanlar Kurulunun gündeminde böyle bir konu yoktu.
 • 14 Ekim 2017 16:47 D&r Kitap Fuarı, Yazarları Okurla Buluşturacak Kitapseverleri birbirinden renkli aktiviteler ve sürpriz hediyelerle buluşturmayı hedefleyen fuar kapsamında, aralarında Zülfü Livaneli, İlker Başbuğ, Nazlı Eray, Ahmet Telli, İlber Ortaylı, Üstün Dökmen, Zafer Algöz, Can Yılmaz'ın da bulunduğu çok sayıda yazar düzenlenen etkinliklere katılacak
 • 12 Ekim 2017 21:29 Ergenekon Dava Dosyası Yüce Divan'da Eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'un "Ergenekon" davasıyla ilgili Yüce Divan'da yargılanması için Başbakanın izninin istenmesine karar veren Anayasa Mahkemesi Genel Kurulu, Başbuğ hakkında soruşturma izni alınması için dosyanın bir örneğini Başbakanlığa gönderecek.
 • 12 Ekim 2017 20:56 Anayasa Mahkemesi'ndan Başbuğ İçin Kovuşturma İzni Talebi Anayasa Mahkemesi'ndan Başbuğ İçin Kovuşturma İzni Talebi Anayasa Mahkemesi (AYM) Genel Kurulunca eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'un Yüce Divan'da yargılanabilmesi için Başbakanlık'tan kovuşturma izin alınması kararı verildi.
 • 12 Ekim 2017 20:42 Anayasa Mahkemesi'nden Emekli Orgeneral Başbuğ İçin Kovuşturma İzni İstenildi Anayasa Mahkemesi'nden Emekli Orgeneral Başbuğ İçin Kovuşturma İzni İstenildi Anayasa Mahkemesi'nden emekli Orgeneral Başbuğ için kovuşturma izni istenildiANKARA - Anayasa Mahkemesi Genel Kurulunca eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'un Yüce Divan'da yargılanabilmesi için Başbakanlık'tan kovuşturma izin alınması kararı verildi.
 • 12 Ekim 2017 20:13 Ergenekon Dava Dosyası Yüce Divan'da Anayasa Mahkemesi Genel Kurulu, eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ ile Dursun Çiçek, Hasan Iğsız ve Nusret Taşdeler'in de aralarında bulunduğu 19 kişi hakkındaki "Ergenekon" davasıyla ilgili dosyanın ön incelemesini tamamladı.
 • 12 Ekim 2017 20:07 Anayasa Mahkemesi'nden Emekli Orgeneral Başbuğ İçin Kovuşturma İzni İstenildi Anayasa Mahkemesi (AYM) Genel Kurulunca eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ’un Yüce Divan’da yargılanabilmesi için Başbakanlık’tan kovuşturma izin alınması kararı verildi.
 • 12 Ekim 2017 20:02 İlker Başbuğ İçin Kovuşturma Talebi İlker Başbuğ İçin Kovuşturma Talebi AYM, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'un yargılanabilmesi için Başbakanlık'tan kovuşturma izni alınmasına karar verdi.
 • 12 Ekim 2017 19:57 Anayasa Mahkemesi Genel Kurulu, Eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, Dursun Çiçek,... Anayasa Mahkemesi Genel Kurulu, eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, Dursun Çiçek, Hasan Iğsız ve Nusret Taşdeler'in de aralarında bulunduğu 19 kişi hakkındaki "Ergenekon" davasıyla ilgili dosyanın ön incelemesini tamamladı.
 • 12 Ekim 2017 19:56 İlker Başbuğ Hakkında Flaş Karar İlker Başbuğ Hakkında Flaş Karar Anayasa Mahkemesince eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'un Yüce Divan'da yargılanabilmesi için Başbakanlık'tan kovuşturma izni alınması kararı verildi.