Son dakika Kemal Kayhan haberleri, Kemal Kayhan son dakika, son dakika Kemal Kayhan

Son Dakika Kemal Kayhan Haberleri

Son dakika Kemal Kayhan haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son kemal kayhan haberleri anında burada.

  • 24.12.2019 15:49 Spor Toto, Sorgun Belediyespor'u 3-1 yenerek final etabına çıktı Spor Toto, Sorgun Belediyespor'u 3-1 yenerek final etabına çıktı

    SALON: TVF BaşkentHAKEMLER: Zeki Bocutcu, Erkan SarıSPOR TOTO: Kadir Cin, Kemal Kayhan, Arslan Ekşi, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Ferreira (Deniz İvgen, Murat Tokgöz)SORGUN BELEDİYESPOR: Halil İbrahim Kurt, Aslan Ekşi, Batı Kayhan, Mehmet Almaz, Yusuf Erdem, Gavilan (Ramazan Serkan Kılıç,...

  • 24.12.2019 15:44 Voleybol: AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley Voleybol: AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Erkan SarıSpor Toto: Kadir Cin, Kemal Kayhan, Arslan Ekşi, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Ferreira (Deniz İvgen, Murat Tokgöz)Sorgun Belediyespor: Halil İbrahim Kurt, Aslan Ekşi, Batı Kayhan, Mehmet Almaz, Yusuf Erdem, Gavilan (Ramazan Serkan Kılıç,...

  • 20.12.2019 19:04 Voleybol: AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley Voleybol: AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: SorgunHakemler: Erol Akbulut, Gürhan GülSorgun Belediyespor: Aslan Ekşi, Rosales, Batı Kayhan, Halil İbrahim Kurt, Gavilan, Mehmet Almaz (Ramazan Serkan Kılıç, Ali Samet İçmeğiz, Ali Alp Çayır, Demirhan Durul, Çağlar Aksoy, Onur Altınkaya)Spor Toto: Bruno, Kemal Kayhan, Arslan Ekşi,...

  • 15.12.2019 17:42 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Yavuz Akdemir, Ferhat BüyükpamukçuArkas Spor: Blankenau, Burak Güngör, Mustafa Cengiz, Adis Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Mustafa Koç (Bravo, Mirza Lagumdzija, Muhammet Kaya)Spor Toto: Arslan Ekşi, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Nascimento, Kadir Cin, Kemal Kayhan (Murat Tokgöz, Deniz İvgen, Hasan Hüseyin Mermer)Setler: 19-25, 25-21, 23-25, 25-22, 15-11Süre: 136 dakika (27, 34, 30, 27, 18)Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi 11

  • 07.12.2019 22:06 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Bilal ÇağlarZiraat Bankası: Halil İbrahim Yücel, Emin Gök, Hierrezuelo, Poglajen, Koray Şahin, Silva (Ümit Demir, Berkay Bayraktar, Selim Demir, Muhammed Ertuğrul)Spor Toto: Arslan Ekşi, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Ferreira, Kadir Cin, Kemal Kayhan...

  • 01.12.2019 18:10 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Erhan AlparslanSpor Toto: Nicolas, Sercan Yüksel Bıdak, Ali Deniz Yılmaz, Leonardo, Kemal Kayhan, Arslan Ekşi (Deniz İvgen, Hasan Hüseyin Mermer, Murat Tokgöz, Fatih Eren Uğur, Kadir Cin)Bursa Büyükşehir Belediyespor: Ediz Kaan Fırıncıoğlu, Morteza,...

  • 24.11.2019 20:48 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Burhan FelekHakemler: Bülent Bozkurt, Ramazan ÇevikGalatasaray HDI Sigorta: Doğukan Ulu, Venno, Antonov, Van Berkel, Selçuk Keskin, Burutay Subaşı (Burak Mert)Spor Toto: Arslan Ekşi, Bruno, Yüksel Bıdak, Ali Deniz Yılmaz, Kadir Cin, Kemal Kayhan (Murat Tokgöz, Nascimento, Deniz...

  • 20.11.2019 17:22 Spor Toto: 2 - Fenerbahçe HDI Sigorta: 3 Spor Toto: 2 - Fenerbahçe HDI Sigorta: 3

    Hakemler: Ozan Çağı Sarıkaya, Erkan SarıSpor Toto: Kemal Kayhan, Arslan Ekşi, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Kadir Cin, Nascimento (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Uğur Fatih Eren, Ali Deniz Yılmaz, Gelinski, Hasan Hüseyin Mermer)Fenerbahçe HDI Sigorta: Ulaş Kıyak, Rossard, Emre Batur, Ter Maat,...

  • 20.11.2019 16:30 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Ozan Çağı Sarıkaya, Erkan SarıSpor Toto: Kemal Kayhan, Arslan Ekşi, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Kadir Cin, Nascimento (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Uğur Fatih Eren, Ali Deniz Yılmaz, Gelinski, Hasan Hüseyin Mermer)Fenerbahçe HDI Sigorta: Ulaş Kıyak, Rossard, Emre...

  • 17.11.2019 18:52 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Ali YücelHakemler: Tuncay Kandemir, Bahtiyar ÇelikTokat Belediye Plevne: Mehmet Hacıoğlu, Cansın Çınar, Gökhan Çatal, Julius, Bedirhan Bülbül, Chernokozhev (Alperay Demirciler, Semih Çelik, Halil Dolaşık, Berkant Hızarcı, Ahmet Arslan, Mert Tetik)Spor Toto: Arslan Ekşi, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Hasan Hüseyin Mermer, Kadir Cin, Kemal Kayhan (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Ferreira, Gelinski)Setler: 23-25, 25-23, 31-29, 25-20Süre: 127 dakika (32, 30, 37, 28)Voleybolda AXA Sigorta Efeler Ligi'nin 6

  • 11.11.2019 22:20 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutçu, Salim BektaşSpor Toto: Okello, Ferreira, Kemal Kayhan, Arslan Ekşi, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak (Murat Tokgöz, Kadir Cin, Deniz İvgen, Ahmet Tümer)Halkbank: Seganov, Gökhan Gökgöz, Hakkı Çapkınoğlu, Metin Toy, Bahov, Faik Samet Güneş (Volkan Döne,...

  • 06.11.2019 21:50 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: İnegölHakemler: Yasin Okumuş, Erkan Cihan Türkerİnegöl Belediyespor: Vefa Yılmaz, Uriarte, Yunus Emre Tayaz, Kovalev, Oğuzhan Doğruluk, Cüneyt Dağcı (Turgay Doğan, Burakhan Tosun, Ali Berke Sağır, Efe Er, Bertuğ Öndeş, Mert Nevzat Güneş)Spor Toto: Arslan Ekşi, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Okello, Kadir Cin, Kemal Kayhan (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Fatih Eren Uğur, Ferreira)Setler: 16-25, 21-25, 18-25Süre: 76 dakika (23, 26, 27)Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi 4

  • 06.11.2019 20:50 Efeler Ligi: İnegöl Belediyespor: 0 - Spor Toto: 3 Efeler Ligi: İnegöl Belediyespor: 0 - Spor Toto: 3

    Salon: İnegölHakemler: Yasin Okumuş, Erkan Cihan Türkerİnegöl Belediyespor: Vefa Yılmaz, Osmany, Yunus Emre Tayaz, Kovalev, Oğuzhan Doğruluk, Cüneyt Dağcı (Turgay Doğan, Burakhan Tosun, Ali Berke Sağır, Efe Er, Bertuğ Öndeş, Mert Nevzat Güneş)Spor Toto: Arslan Eşki, Nicolas, Sercan Yüksel Dıdak, Okello, Kadir Cin, Kemal Kayhan (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Fatih Eren Uğur, Ferreira)Setler: 16-25, 21-25, 18-25Süre: 76 Dakika (23,26,27) - BURSA

  • 03.11.2019 16:28 Spor Toto sahasında galip Spor Toto sahasında galip

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutçu, Bilal ÇağlarSpor Toto: Arslan Ekşi, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Okello, Kadir Cin, Kemal Kayhan (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Gelinski, Hasan Hüseyin Mermer)Arhavi Voleybol: Fatih Cihan, Murat Yenipazar, Raadik, Alper Özdemir, Gustavsson, Krastins...

  • 03.11.2019 15:34 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutçu, Bilal ÇağlarSpor Toto: Arslan Ekşi, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Okello, Kadir Cin, Kemal Kayhan (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Gelinski, Hasan Hüseyin Mermer)Arhavi Voleybol: Fatih Cihan, Murat Yenipazar, Raadik, Alper Özdemir, Gustavsson, Krastins...

  • 30.10.2019 18:48 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: Haldun AlagaşHakemler: Erdal Akıncı, Tuncay Sevimİstanbul Büyükşehir Belediyespor: Uğur Güneş, Ekrem Caner Çiçekoğlu, Enaboifo, Özkan Hayırlı, Serhat Coşkun, Batuhan Avcı (Beytullah Hatipoğlu, Emre Berat Fırat, Berkan Eryüz, Caner Pekşen)Spor Toto: Kemal Kayhan, Arslan Ekşi, Bruno,...

  • 27.10.2019 16:24 Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Erkan SarıSpor Toto: Arslan Ekşi, Bruno, Fatih Eren Uğur, Okello, Kadir Cin, Sercan Yüksel Bıdak (Murat Tokgöz, Deniz İvgen, Kemal Kayhan, Ali Deniz Yılmaz, Ahmet Tümer)Sorgun Belediyespor: Aslan Ekşi, Ali Alp Çayır, Mehmet Almaz, Centelles, Alfonso,...

  • 24.04.2019 20:29 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Çetin Ok, Bilal ÇağlarHalkbank: Baranowicz, Efe Bayram, Kemal Kayhan, Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu (Hasan Yeşilbudak, Sket, Alperay Demirciler, Arslan Ekşi, Furkan Aydın, Quesque)Galatasaray: Duff, Venno, Yasin Aydın, Doğukan Ulu, Selçuk Keskin,...

  • 15.04.2019 21:54 Fenerbahçe Finale Yükseldi Fenerbahçe Finale Yükseldi

    Salon: TVF Başkent Hakemler: Burhan İlhan, Meryem Tekol Pelenk Halkbank: Arslan Ekşi, Sket, Kemal Kayhan, Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu (Baranowicz, Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak, Quesque, Efe Bayram) Fenerbahçe: Klinkenberger, Emre Batur, Ter Maat, Oliva, Oğuzhan Karasu, Ulaş Kıyak (İzzet Ünver, Ahmet Karataş, Oğulcan Yatgın) Setler: 22-25, 23-25, 25-22, 23-25 Süre: 126 dakika (30, 33, 30, 33)

  • 15.04.2019 21:11 Fenerbahçe Finale Yükseldi Fenerbahçe Finale Yükseldi

    Salon: TVF Başkent Hakemler: Burhan İlhan, Meryem Tekol Pelenk Halkbank: Arslan Ekşi, Sket, Kemal Kayhan, Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu (Baranowicz, Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak, Quesque, Efe Bayram) Fenerbahçe: Klinkenberger, Emre Batur, Ter Maat, Oliva, Oğuzhan Karasu, Ulaş Kıyak (İzzet Ünver, Ahmet Karataş, Oğulcan Yatgın) Setler: 22-25, 23-25, 25-22, 23-25 Süre: 126 dakika (30, 33, 30, 33)(İHA)

  • 15.04.2019 21:10 Fenerbahçe Finale Yükseldi Fenerbahçe Finale Yükseldi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Meryem Tekol PelenkHalkbank: Arslan Ekşi, Sket, Kemal Kayhan, Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu (Baranowicz, Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak, Quesque, Efe Bayram)Fenerbahçe: Klinkenberger, Emre Batur, Ter Maat, Oliva, Oğuzhan Karasu, Ulaş Kıyak (İzzet Ünver, Ahmet Karataş, Oğulcan Yatgın)Setler: 22-25, 23-25, 25-22, 23-25Süre: 126 dakika (30, 33, 30, 33) - ANKARA

  • 15.04.2019 20:29 Voleybol: Efeler Ligi Play-off Yarı Final

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Meryem Tekol PelenkHalkbank: Arslan Ekşi, Sket, Kemal Kayhan, Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu (Baranowicz, Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak, Quesque, Efe Bayram)Fenerbahçe: Klinkenberger, Emre Batur, Ter Maat, Oliva, Oğuzhan Karasu, Ulaş...

  • 14.04.2019 11:49 Halkbank Taraftar Desteği İstiyor

    Oyunculardan taraftarlara çağrıHalkbank'ın oyuncularından Kemal Kayhan ve Guillaume Quesque, taraftarlara çağrı yaparak tribünlerde destek istedi

  • 11.04.2019 17:34 Fenerbahçe - Halkbank: 3 - 0 Fenerbahçe - Halkbank: 3 - 0

    SALON: Burhan FelekHAKEMLER: Ozan Sarıkaya, Metin KorkutFENERBAHÇE: Klikenberg, Emre Batur, Ter Maat, Oliva, Oğuzhan Karasu, Ulaş Kıyak (Ahmet Karataş, Oğulcan Yatgın)HALKBANK: Luburic, Sket, Hakkı Çapkınoğlu, Baranowicz, Burutay Subaşı, Kemal Kayhan (Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak,...

  • 11.04.2019 16:15 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: Burhan FelekHakemler: Ozan Sarıkaya, Metin KorkutFenerbahçe: Klikenberg, Emre Batur, Ter Maat, Oliva, Oğuzhan Karasu, Ulaş Kıyak (Ahmet Karataş, Oğulcan Yatgın)Halkbank: Luburic, Sket, Hakkı Çapkınoğlu, Baranowicz, Burutay Subaşı, Kemal Kayhan (Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak,...

  • 02.04.2019 22:34 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Koray YılmazgilHalkbank: Burutay Subaşı, Kemal Kayhan, Luburic, Sket, Hakkı Çapkınoğlu, Arslan Ekşi (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Baranowicz, Efe Bayram, Quesque)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel Filiz, Vahit Emre...

  • 30.03.2019 19:11 Voleybol: Efeler Ligi Play-off

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutcu, Salim BekdaşZiraat Bankası: Ghaemi, Vahit Emre Savaş, Finger, Fırat Ezel Filiz, Koray Şahin, Jovovic (Volkan Döne, Enes Atlı, Umut Şahin, Selim Demir, Ümit Demir, Yunus Emre Tayaz, Kazemi)Halkbank: Burutay Subaşı, Furkan Aydın, Luburic, Sket, Hakkı Çapkınoğlu, Arslan Ekşi (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Kemal Kayhan, Baranowicz, Efe Bayram, Rıfat Kantarcıoğlu)Setler: 21-25, 16-25, 19-25Süre: 90 dakika (30, 26, 34)Voleybol Efeler Ligi play-off turu çeyrek final ilk maçında Halkbank, Ziraat Bankası'nı 3-0 mağlup etti

  • 16.03.2019 21:18 Halkbank - Fenerbahçe: 1-3 Halkbank - Fenerbahçe: 1-3

    SALON: Malatya MerkezHAKEMLER: Erdal Akıncı, İsmail YıldırımHALKBANK: Kemal Kayhan, Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu, Baranowic, Sket (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Arslan Ekşi, Rıfat Kantarcıoğlu)FENERBAHÇE: Klinkenberq, Emre Batur, Ter Maat, Oliva, Oğuzhan Karasu, Ulaş...

  • 16.03.2019 20:41 Finalde Derbi Heyecanı Yaşanacak Finalde Derbi Heyecanı Yaşanacak

    Salon: Malatya Merkez Hakemler: Erdal Akıncı, İsmail Yıldırım Halkbank: Kemal Kayhan, Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu, Baranowic, Sket (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Arslan Ekşi, Rıfat Kantarcıoğlu) Fenerbahçe: Klinkenberq, Emre Batur, Ter Maat, Oliva, Oğuzhan Karasu, Ulaş Kıyak (Ahmet Karataş, Caner Dengin, İzzet Ünver, Oğulcan Yatgın, Ferhat Akdeniz, Bertuğ Öndeş) Setler: 25-19, 23-25, 26-28, 24-26 Süre: 125 dakika (27, 29, 36, 33)(İHA)

  • 16.03.2019 20:36 Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley: Halkbank: 1 - Fenerbahçe: 3 Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley: Halkbank: 1 - Fenerbahçe: 3

    Salon: Malatya MerkezHakemler: Erdal Akıncı, İsmail YıldırımHalkbank: Kemal Kayhan, Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu, Baranowic, Sket (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Arslan Ekşi, Rıfat Kantarcıoğlu)Fenerbahçe: Klinkenberq, Emre Batur, Ter Maat, Oliva, Oğuzhan Karasu, Ulaş Kıyak (Ahmet Karataş, Caner Dengin, İzzet Ünver, Oğulcan Yatgın, Ferhat Akdeniz, Bertuğ Öndeş)Setler: 25-19, 23-25, 26-28, 24-26Süre: 125 dakika (27, 29, 36, 33) - MALATYA

  • 16.03.2019 19:55 Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: Malatya MerkezHakemler: Erdal Akıncı, İsmail YıldırımHalkbank: Kemal Kayhan, Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu, Baranowic, Sket (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Arslan Ekşi, Rıfat Kantarcıoğlu)Fenerbahçe: Klinkenberq, Emre Batur, Ter Maat, Oliva, Oğuzhan Karasu, Ulaş...

  • 16.03.2019 00:29 Halkbank - Ziraat Bankası: 3-1 Halkbank - Ziraat Bankası: 3-1

    SALON: Malatya MerkezHAKEMLER: İsmail Yıldırım, Yavuz KandemirHALKBANK: Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu, Baranowicz, Sket, Kemal Kayhan (Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak, Quesque, Rıfat Kantarcıoğlu, Arslan Ekşi)ZİRAAT BANKASI: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Emre Savaş, Selim Demir (Volkan Döne, Kazemi, Ümit Demir, Oğuzhan Doğruluk, Jovovic, Umut Şahin, Fırat Filiz)SETLER: 20-25, 25-21, 25-22, 25-19)SÜRE: 123 dakika (27, 37, 31, 28) - Malatya

  • 15.03.2019 21:16 Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: Malatya MerkezHakemler: İsmail Yıldırım, Yavuz KandemirHalkbank: Luburic, Burutay Subaşı, Hakkı Çapkınoğlu, Baranowicz, Sket, Kemal Kayhan (Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak, Quesque, Rıfat Kantarcıoğlu, Arslan Ekşi)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Emre Savaş,...

  • 09.03.2019 19:00 Voleybol: Efeler Ligi Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: ArhaviHakemler: Sadettin Deneri, Ali Erdal Tezer Arhavi Belediyespor: Danilov, Fatih Uğur Eren, Orçun Ergün, Murat Karakaya, Fatih Cihan, Marinkov (Caner Özturna, Murat Palvar, Hamdi Erkan) Halkbank: Burutay Subaşı, Faik Samet Güneş, Baranowicz, Sket, Hakkı Çapkınoğlu, Luburic (Alperay Demirciler, Hasan Yeşil Budak, Arslan Ekşi, Mehmet Rıfat Kantarcıoğlu, Efe Bayram, Kemal Kayhan) Setler: 19-25, 17-25, 25-27 Süre: 83 dakika (25, 26, 32) Voleybol Efeler Ligi'nin 22

  • 23.02.2019 18:49 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Atatürk Voleybol Vestel Venus Spor KompleksiHakemler: Yavuz Akdemir, Arzu EmiroğluArkas Spor: Radke, Taht, Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu, Mert Matic, Burak Mert (Mustafa Koç, Bravo)Halkbank: Luburic, Efe Bayram, Kemal Kayhan, Baranowicz, Sket, Faik Samed Güneş (Alperay Demirciler,...

  • 17.02.2019 19:28 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Nurper Özbay, İbrahim ÜnalMaliye Piyango: Sabit Karaağaç, Seganov, Bruno, Sercan Yüksel Bıdak, Deniz Ali Yılmaz, Kolev (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Görkem Sertel)Halkbank: Faik Samet Güneş, Luburic, Efe Bayram, Kemal Kayhan, Baranowicz, Sket (Hasan Yeşilbudak,...

  • 09.02.2019 20:19 Voleybol: Efeler Ligi Voleybol: Efeler Ligi

    Veysel EroğluHakemler: İlhami Şenyurt, Arzu Emiroğluİkbal Afyon Belediye Yüntaş: Muhammed Ertuğrul, Mehmet Hacıoğlu, Caner Çiçekoğlu, Andric, Stankovic, Burak Hascan (Beytullah Hatipoğlu, Çağatay Durmuş, Kathbart, Berk Nazım Özbek, Tunç Ayhan, Fırat Fatih Kartal)Halkbank: Baranowicz, Luburic, Kemal Kayhan, Samet Güneş, Sket, Efe Bayram (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Furkan Aydın, Arslan Ekşi, Quesque, Fırat Kantarcıoğlu)Setler: 18-25, 25-21, 14-25, 21-25Süre: 110 dakika (24, 32, 28, 26)Voleybol Efeler Ligi 17

  • 02.02.2019 17:09 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Bilal Çağlar, İlknur ÇakarHalkbank: Furkan Aydın, Luburic, Sket, Kemal Kayhan, Baranowicz, Efe Bayram (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Arslan Ekşi, Rıfat Kantarcıoğlu, Quesque)Jeopark Kula Belediyespor: Rahmi Çağlar Aksoy, Demirhan Durul, Ertuğrul Gazi...

  • 26.01.2019 20:39 İnegöl Belediyespor - Halkbank: 2-3 İnegöl Belediyespor - Halkbank: 2-3

    SALON: İnegölHAKEMLER: Sadettin Deneri, Erkan Cihan TürkerİNEGÖL BELEDİYESPOR: Cüneyt Dağcı, Hüseyin Koç, Marshall, Cansın Hacıbekiroğlu,Cepeda, Cacic (Burak Hazırol, Berkay Bayraktar, Berkan Bozan, Efe Er, Mustafa Susam)HALKBANK: Bayram Efe, Faik Samet Güneş, Drazen,Alen, Kemal Kayhan,...

  • 26.01.2019 20:03 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: İnegölHakemler: Sadettin Deneri, Erkan Cihan Türkerİnegöl Belediyespor: Cüneyt Dağcı, Hüseyin Koç, Marshall, Cansın Hacıbekiroğlu, Cepeda, Cacic (Burak Hazırol, Berkay Bayraktar, Berkan Bozan, Efe Er, Mustafa Susam)Halkbank: Bayram Efe, Faik Samet Güneş, Luburic, Sket, Kemal Kayhan, Baranowicz (Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak, Quesque, Rıfat Kantarcıoğlu, Vefa Yılmaz)Setler: 25-27, 18-25, 25-21, 25-21, 13-15Süre: 140 dakika (35, 27, 29, 31, 18)Voleybolda Efeler Ligi'nin 15

  • 26.01.2019 19:30 İnegöl Belediyespor: 2 - Halkbank: 3 İnegöl Belediyespor: 2 - Halkbank: 3

    Salon: İnegölHakemler: Sadettin Deneri, Erkan Cihan Türkerİnegöl Belediyespor: Cüneyt Dağcı, Hüseyin Koç, Marshall, Cansın Hacıbekiroğlu,Cepeda, Cacic, Cansın Çınar (Burak Hazırol, Berkay Bayraktar, Berkan Bozan, Efe Er, Mustafa Susam)Halkbank: Bayram Efe, Faik Samet Güneş, Drazen,Alen, Kemal Kayhan, Michele (Alperay Demirciler, Hasan Yeşilbudak, Guillaume, Rıfat Kantarcıoğlu, Vefa Yılmaz)Setler: 25-27, 18-25,25-21,25-21, 13-15Süre: 144 dakika (35,27,29,31,18) - BURSA

  • 12.01.2019 20:12 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Burhan FelekHakemler: Yavuz Akdemir, Recep KarakoçFenerbahçe: Cupkovic, Halil İbrahim Kurt, Ulaş Kıyak, Klinkenberg, Emre Batur, Ter Maat (Caner Dengin, İzzet Ünver, Oğuzhan Karasu, Ferhat Akdeniz, Oğulcan Yatgın)Halkbank: Kemal Kayhan, Baranowicz, Burutay Subaşı, Faik Samet Güneş,...

  • 08.01.2019 20:59 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Ozan Çağı Sarıkaya, Koray YılmazgilHalkbank: Luburic, Sket, Furkan Aydın, Baranowicz, Burutay Subaşı, Faik Samed Güneş (Hasan Yeşilbudak, Alperay Demirciler, Quesque, Abdullah Çam, Kemal Kayhan, Vefa Yılmaz)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Fırat Ezel...

  • 27.12.2018 20:12 Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Zeki Bocutçu, Salim BektaşZiraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş, (Volkan Done, Kemal Kayhan, Selim Demir)İkbal Afyon Belediye Yüntaş: Fatih Cihan, Ekrem Caner Çiçekoğlu, Stankovic, Muhammed Ertuğrul, Klapwijk, Mehmet...

  • 23.12.2018 20:20 İkbal Afyon Belediye Yüntaş - Ziraat Bankası: 3-0 İkbal Afyon Belediye Yüntaş - Ziraat Bankası: 3-0

    SALON: Veysel EroğluHAKEMLER: Bülent Bozkurt, Zafer ÖzmenİKBAL AFYON BELEDİYE YÜNTAŞ: Fatih Cihan, Muhammed Ertuğrul, Mehmet Hacıoğlu, Caner Çiçekoğlu, Niels Klapwijk, Mihajlo Stankovic, (Beytullah Hatipoğlu, Çağatay Durmuş)ZİRAAT BANKASI: Enes Atlı, Oğuzhan Doğruluk, Michal Finger, Emre Vahit Savaş, Nikola Jovovic, Kemal Kayhan (Volkan Done, Ümit Demir, Ferhad Ghaemi, Selim Demir, Yunus Emre Tayaz, Saber Kazami)SETLER: 25-23, 25-18, 25-20SÜRE: 89 (30, 26, 33)2018 – 2019 Voleybol Sezonu AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley 1

  • 23.12.2018 19:41 Voleybol: Axa Sigorta Erkekler Kupa Voley

    Veysel EroğluHakemler: Bülent Bozkurt, Zafer Özmenİkbal Afyon Belediye Yüntaş: Fatih Cihan, Muhammed Ertuğrul, Mehmet Hacıoğlu, Caner Çiçekoğlu, Klapwijk, Stankovic, (Beytullah Hatipoğlu, Çağatay Durmuş)Ziraat Bankası: Enes Atlı, Oğuzhan Doğruluk, Finger, Vahit Emre Savaş, Jovovic, Kemal Kayhan (Volkan Done, Ümit Demir, Ghaemi, Selim Demir, Yunus Emre Tayaz, Saber Kazami)Setler: 25-23, 25-18, 25-20Süre: 89 (30, 26, 33)Voleybolda AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley 1

  • 16.12.2018 17:18 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Bursa Cengiz GöllüHakemler: Tuncay Sevim, Erkan Cihan TürkerJeopark Kula Belediyespor: Ertuğrul Gazi Metin, Harun Salif, Rahmi Çağlar Aksoy, Demirhan Durul, Bünyamin Aslan, Jekic (Selim Yıldırım, Emir Boran Gökçınar)Ziraat Bankası: Ghaemi, Kemal Kayhan, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre...

  • 12.12.2018 20:50 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Çetin OkZiraat Bankası: Ghaemi, Kemal Kayhan, Finger, Enes Atlı, Emre Savaş, Jovovic (Volkan Döne, Selim Demir, Ümit Demir, Oğuzhan Doğruluk, Koray Şahin)İnegöl Belediyespor: Marshall, Cansın Hacıbekiroğlu, Cepeda, Cacic, Cüneyt Dağcı, Hüseyin Koç...

  • 09.12.2018 17:54 Voleybol: Efeler Ligi

    Salon: Burhan Felek VoleybolHakemler: Ozan Sarıkaya, Seçkin YenerGalatasaray: Doğukan Ulu, Venno, Gergye, Duff, Selçuk Keskin, Yasin Aydın (Can Ayvazoğlu, Onurcan Çakır, Emin Gök, Melih Sıratca, Muzaffer Yönet, Ufuk Minici)Ziraat Bankası: Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Emre Savaş, Jovovic (Volkan Döne, Selim Demir, Kemal Kayhan, Oğuzhan Doğruluk)Setler: 17-25, 17-25, 25-19, 25-23, 17-19Süre: 140 dakika (24, 23, 28, 32, 33)Voleybol Efeler Ligi'nin 9

  • 05.12.2018 19:41 Voleybol: Erkekler Avrupa Challenge Kupası

    Salon: TVF BaşkentHakemler: Fuad Aghayev (Azerbaycan), Magdalena Niewiarowska (Polonya)Maliye Piyango: Osman Çağatay Durmaz, Seganov, Bruno,Sercan Yüksel Bıdak, Wendt, Halil İbrahim Yücel (Deniz İvgen, Murat Tokgöz, Aslan Ekşi)Ziraat Bankası: Jovovic, Ghaemi, Koray Şahin, Finger, Enes Atlı, Vahit Emre Savaş (Volkan Döne, Oğuzhan Doğruluk, Selim Demir, Kemal Kayhan)Setler: 25-17, 25-23, 25-23Süre: 79 dakika (22, 28, 29)Voleybolda Erkekler Avrupa Challenge Kupası 16'lı final turu rövanş maçında Maliye Piyango, organizasyondaki diğer Türk temsilcisi Ziraat Bankası'nı 3-0 yenerek tur atladı