Artvin'de Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında Türk Silahlı Kuvvetleri Sergisi düzenlendi - Son Dakika
Kültür Sanat

Artvin'de Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında Türk Silahlı Kuvvetleri Sergisi düzenlendi

Artvin\'de Cumhuriyet\'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında Türk Silahlı Kuvvetleri Sergisi düzenlendi

Artvin'de, Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen '1923'ten Günümüze Türk Silahlı Kuvvetleri Sergisi'nde, Mehmetçik'in faaliyetlerini anlatan 114 fotoğraf yer aldı. Sergiyi gezen çocuklara Türk bayrağı ve balon hediye edildi. Sergi, 21 Nisan Pazar gününe kadar ziyaret edilebilecek.

12.04.2024 17:51

Artvin'de, Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında "1923'ten Günümüze Türk Silahlı Kuvvetleri Sergisi" düzenlendi.

Artvin Garnizon Komutanlığınca kentteki bir alışveriş merkezinde organize edilen sergide, Cumhuriyet'in ilk yıllarından bugüne Mehmetçik'in faaliyetlerinin anlatıldığı 114 fotoğraf yer aldı.

Sergiyi gezen çocuklara, 25. Hudut Tugay Komutan Yardımcılığında görevli askerler tarafından Türk bayrağı ve balon hediye edildi.

Fotoğrafları çok beğendiğini ifade eden ziyaretçilerden Osman Üstün, fotoğrafların Türk Silahlı Kuvvetleri'nin her dönem ve koşulda nasıl görev yaptığını gösterdiğini ifade etti.

Sergi, 21 Nisan Pazar gününe kadar gezilebilecek.

Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Artvin'de Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında Türk Silahlı Kuvvetleri Sergisi düzenlendi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement