Paris Hilton'dan bomba itiraf! 17 yaşındayken cinsel istismara uğramış - Son Dakika

Paris Hilton'dan bomba itiraf! 17 yaşındayken cinsel istismara uğramış

23.08.2021 18:16

Sosyetik güzel Paris Hilton, yaptığı cinsel istismar itirafıyla gündeme bomba gibi düştü. 17 yaşındayken yatılı okulda darbedildiğini söyleyen Hilton, "Günlük olarak sözlü, zihinsel ve fiziksel olarak istismara uğradım. Ben sadece bir çocuktum ve her gün istismar edildiğini hissettim. Geleceğimi düşünmeden beni istismar edenlere kin besliyorum" dedi.

Paris Hilton, ABD'de katıldığı bir radyo programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hilton, yatılı okulda cinsel istismara maruz kaldığını itiraf etti.

"GECELERİ HALA UYUYAMIYORUM"

Hilton, yatılı okulda darbedildiğini, kendisine zorla bilmediği ilaçların içirildiğini, duş alırken izlendiğini ve ceza olarak çıplak hücre hapsine gönderildiğini ifade etti. Bu travma nedeniyle yıllarca uykusuzluk çektiğini ve kabuslar gördüğünü ifade eden Hilton, "Bu kadar kişisel bir şey hakkında konuşmak hala korkutucu. Pek çok çocuğun aynı istismarı yaşadığını düşünerek geceleri hala uyuyamıyorum" dedi.

"SÖZLÜ VE FİZİKSEL İSTİSMARA UĞRADIM"

Hilton sözlerini şöyle sürdürdü:

"Günlük olarak sözlü, zihinsel ve fiziksel olarak istismara uğradım. Dış dünyayla bağlantım koptu ve tüm insan haklarım elimden alındı. Çocukken delici bakışların sürekli çıplak vücudumda olduğunu hissettim. Ben sadece bir çocuktum ve her gün istismar edildiğini hissettim. Geleceğimi düşünmeden beni istismar edenlere kin besliyorum."

"TEK KURUŞ KAZANMADIM"

Dünyaca ünlü yıldız, 2004 yılında internette hızla yayılan cinsel içerikli video kasedi hakkında da konuştu. Hilton, "O kasetten tek kuruş bile kazanmadım" dedi.

YORUMLAR (2)
500
ABD Başkanı Joe Biden'den 'kürtaj' tepkisi: Bizi tam anlamında 150 yıl geriye götürdü ABD Başkanı Joe Biden'den 'kürtaj' tepkisi: Bizi tam anlamında 150 yıl geriye götürdü İngiltere'de kadınlar ABD'deki kürtaj yasasını protesto etti İngiltere'de kadınlar ABD'deki kürtaj yasasını protesto etti ABD'de ergenler arasında kızlar erkeklere göre daha az egzersiz yapıyor ABD'de ergenler arasında kızlar erkeklere göre daha az egzersiz yapıyor
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Paris Hilton'dan bomba itiraf! 17 yaşındayken cinsel istismara uğramış - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement