4,5 aylık hamile Eda Ece'den ilk poz geldi - Son Dakika
Magazin

4,5 aylık hamile Eda Ece'den ilk poz geldi

4,5 aylık hamile Eda Ece\'den ilk poz geldi

Haziran ayında Buğrahan Tuncer ile nikah masasına oturan ve kısa süre içerisinde hamilelik müjdesi veren oyuncu Eda Ece'nin karnı göründü.

07.12.2023 16:38
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Yasak Elma dizisindeki Yıldız rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Eda Ece, haziran ayında basketbolcu Buğrahan Tuncer ile nikah masasına oturdu. Şimdilerde ilk bebeğine hamile olan oyuncu, kız annesi olacak. Oyuncu, karnının göründüğü ilk pozu da yayınladı.

İLK 3 AYI ZORLU GEÇTİ

Dizisi bittikten sonra gözlerden uzak bir hayat yaşamaya karar veren oyuncu, hamilelik sürecini de evinde geçiyor. İlk üç ayını zor geçiren Ece, 7,5 aylık hamile fenomen Rachel Araz ile alışverişe çıktı. Araz ile ayna karşısına karınlarını göstererek verdiği pozu yayınlayan Ece, "Ben 20 haftalık, Racheliko 31 haftalık hamile olunca göbekli ayna selfiesi" notunu yazdı.

1 hafta önce saçlarını sarıya boyatan Eda Ece, yeni imajını paylaşarak "3 ay kusup geri geldim. Saçım da geri işe döndü. Şimdi yapacak işler var. Neler yaptığımı sizlere anlatacağım" notunu yazdı.

4,5 aylık hamile Eda Ece'den ilk hamilelik pozu geldi
4,5 aylık hamile Eda Ece'den ilk hamilelik pozu geldi
4,5 aylık hamile Eda Ece'den ilk hamilelik pozu geldi

Son Dakika Magazin 4,5 aylık hamile Eda Ece'den ilk poz geldi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (2)

  • Nilgün Çelik: Üç aylıkken bu kadar kilo aldıysa dokuz aylık halini düşünemiyorum bile ???? 16 28 Yanıtla
  • Nur BAYRAKTAR KOCA: Hamile bir kadının kilosuna laf etmeyi maharet sayacağınıza matematik öğrenin biraz 20 haftalık bebek 5 aylıktır 44 0

Advertisement