Bülent Ersoy, İsrail'den tasarımı üç ayda hazırlanan 21 milyon TL'ye bir yüzük aldı! - Son Dakika

Bülent Ersoy, İsrail'den tasarımı üç ayda hazırlanan 21 milyon TL'ye bir yüzük aldı!

24.05.2021 15:49

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un beş ay önce Israil'den 21 milyon TL ödeyerek 36 karatlık elmas yüzük sipariş ettiği öğrenildi. Israil'den iki güvenlik görevlisi eşliğinde Bülent Ersoy'un Suadiye'deki evine teslim edilen yüzüğün, sonrasında ise özel banka kasasına konulduğu iddia edildi.

Kürk ve pırlanta sevgisiyle tanınan usta sanatçı Bülent Ersoy, bir yüzük için kesenin ağzını açtı. Bir yüzük beğenen Ersoy'un 5 ay önce İsrail'den yüzük sipariş ettiği ortaya çıktı.

YÜZÜK KORUMALAR EŞLİĞİNDE GELDİ

İsrail'den 36 karatlık, değeri 21 milyon TL olan bir yüzük beğendiği ileri sürülen Ersoy'un üç ayda tasarlanan yüzüğü geçen hafta Türkiye'ye iki güvenlik görevlisi eşliğinde getirildi. Bülent Ersoy'un Suadiye'deki evine teslim edildikten sonra da özel banka kasasına kondu. Bülent Ersoy'un yaptırdığı yüzüğün aynısının 2011'de ölen Elizabeth Taylor'da ve İngiltere Kraliçesi Elizabeth'te olduğu öğrenildi.

Bülent Ersoy yüzük savaşını kazandı

SİBEL CAN BİRİNCİYDİ

Sibel Can'ın sadece özel konserlerinde ve davetlerde taktığı 15 milyon TL değerinde 25 karatlık yüzüğü uzun süre konuşulmuştu. Türkiye'de en pahalı yüzüğün Sibel Can'da olduğu iddia edilmişti. Sibel Can'dan sonra da ikinci sırada eşi Ebru Gündeş'e eski eşi Reza Zarrab'ın nikahta taktığı 7 karatlık, 6 milyon liralık tektaşın olduğu söylenmişti. Ama yüzük savaşını kazanan Bülent Ersoy oldu.

YORUMLAR (70)
  • Zeynep tunç: Şuan okadar durumumuz yok 25 TL para yok kadın 25milyonluk yüzük takıyor yaşamak bize göre değil ama bende şükürler olsun Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Zeynep tunç: Şuan okadar durumumuz yok 21 TL para yok kadın 21milyonluk yüzük takıyor yaşamak bize göre değil ama bende şükürler olsun Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Bakan Nebati, BDDK'nın kredi kararıyla ilgili eleştirilere yanıt verdi: Dövizle işiniz yok, TL ile iş yapın Bakan Nebati, BDDK'nın kredi kararıyla ilgili eleştirilere yanıt verdi: Dövizle işiniz yok, TL ile iş yapın Kayserispor, kombine bilet fiyatlarını belirledi Kayserispor, kombine bilet fiyatlarını belirledi Adıyamanlı Esnaf: 'Tarlaya Girebilmemiz İçin Milletimizin Ekmeği 10 Liradan Yemesi Gerekiyor. Bunun Ucu Nereye Gider, Artık Hesaplayamıyoruz' Adıyamanlı Esnaf: 'Tarlaya Girebilmemiz İçin Milletimizin Ekmeği 10 Liradan Yemesi Gerekiyor. Bunun Ucu Nereye Gider, Artık Hesaplayamıyoruz'
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Bülent Ersoy, İsrail'den tasarımı üç ayda hazırlanan 21 milyon TL'ye bir yüzük aldı! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement