Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Kaan Urgancıoğlu'nun Cihangir'deki eviyle ilgili iddialar - Son Dakika

Kaan Urgancıoğlu'nun Cihangir'deki eviyle ilgili iddialar

Yargı dizisinin başrol oyuncusu Kaan Urgancıoğlu'nun evlendikten sonra eşinin yaşadığı eve taşındığı, kendi kiracı olduğu Cihangir'deki evi de başkasına daha yüksek fiyata kiraya verdiği ileri sürüldü. Urgancıoğlu'nun bu durumun ortaya çıkmasıyla ev sahibiyle de davalık olduğu iddia edildi. Oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada asılsız iddialara karşı hukuki yollara başvuracağını belirtti.

Kaan Urgancıoğlu\'nun Cihangir\'deki eviyle ilgili iddialar
11.09.2023 - 20:07,  Güncelleme: 20:08

'Yargı' dizisinin başrol oyuncusu Kaan Urgancıoğlu'nun evlendikten sonra eşinin yaşadığı eve taşındığı, kendi kiracı olduğu Cihangir'deki evi de başkasına daha yüksek fiyata kiraya verdiği ileri sürüldü.

Urgancıoğlu'nun bu durumun ortaya çıkmasıyla ev sahibiyle de davalık olduğu iddia edildi.

"HUKUKİ YOLLARA BAŞVURACAĞIM"

Sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yapan oyuncu, "Çeşitli mecralarda hakkımda çıkan asılsız iddialar ve yakışıksız ifadelerle bezeli 'haber' olarak değerlendirilmesi mümkün olmayan yazılar gerçeği yansıtmamaktadır.

Öncesinde benimle iletişime geçerek doğruluğunu teyit etme gereği dahi duyulmadan hazırlanan, kişilik haklarımı ihlal eden bu yazılara karşı hukuki yollara müracaat edeceğimi belirtir, ilgili tarafları daha sorumlu davranmaya davet ederim" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Magazinkolik
YORUMLAR

Son Dakika Magazin Kaan Urgancıoğlu'nun Cihangir'deki eviyle ilgili iddialar - Son Dakika


Advertisement