Meltem Miraloğlu'ndan Onur Akay'a suç duyurusu! - Son Dakika

Meltem Miraloğlu'ndan Onur Akay'a suç duyurusu!

22.05.2021 22:17
Meltem Miraloğlu'ndan Onur Akay'a suç duyurusu!

Oyuncu Meltem Miraloğlu, ses sanatçısı ve yazar Onur Akay hakkında suç duyurusunda bulundu. İşte son dakika gelişmesinin detayları...

Oyuncu Meltem Miraloğlu, köşe yazıları ve katıldığı magazin programlarında kendisine 'hakaret' ve 'aşağılayıcı' ifadelerde bulunduğu gerekçesiyle, ses sanatçısı ve yazar Onur Akay hakkında avukatı aracılığı ile savcılığa suç duyurusunda bulundu.

KONUŞMA YASAĞI İSTEDİ

Miraloğlu, ayrıca İstanbul Aile Mahkemesi'ne de başvurarak Onur Akay hakkında tedbir kararı alınmasını istedi. Yayın kanalları üzerinden Meltem Miraloğlu'nun kişiliği ve aile hayatı ile ilgili Onur Akay tarafından açıklamalar yapılmakta olduğuna dikkat çekilen tedbir talebinde, ayrıca kişilik haklarına saldırıda bulunduğu gerekçesiyle Onur Akay'a konuşma yasağı getirilmesi istendi.

NE OLMUŞTU?

Onur Akay, 2019 yılında Meltem Miraloğlu'nun Amerika'ya yerleşerek kendisinden 48 yaş büyük bir Amerikalı ile evlendiğini ortaya çıkarmış ve 3 yıldır magazin programlarında Miraloğlu ile ilgili çeşitli açıklamalar yapmış ve oyuncu ile yaptığı röportajı yayınlamıştı.

YORUMLAR (2)
500
Müzik Şirketi Spotify Hakkında, 'Devlet Büyüklerine Hakaret' İddiasıyla Soruşturma Başlatıldı Müzik Şirketi Spotify Hakkında, 'Devlet Büyüklerine Hakaret' İddiasıyla Soruşturma Başlatıldı Akrabaların kayısı toplama kavgası: 1 ölü Akrabaların kayısı toplama kavgası: 1 ölü BEYLİKDÜZÜ'NDE OTOBÜSTE KADINA HAKARETE YOLCULARDAN TEPKİ BEYLİKDÜZÜ'NDE OTOBÜSTE KADINA HAKARETE YOLCULARDAN TEPKİ
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Meltem Miraloğlu'ndan Onur Akay'a suç duyurusu! - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement