Ünlü Oyuncu Buğra Gülsoy ile Nilüfer Gürbüz Dünyaevine Girdi - Son Dakika

Ünlü Oyuncu Buğra Gülsoy ile Nilüfer Gürbüz Dünyaevine Girdi

23.09.2018 19:52

Oyuncu Buğra Gülsoy uzun zamandır aşk yaşadığı Nilüfer Gürbüz ile nikah masasına oturdu.

Oyuncu Buğra Gülsoy uzun zamandır aşk yaşadığı Nilüfer Gürbüz ile nikah masasına oturdu. Kızım dizisinde rol alan Buğra Gülsoy ve sevgilisi Nilüfer Gürbüz Şile'de kır düğünüyle evlendi. Aile arasında gerçekleşen törene çiftin yakın arkadaşları da katıldı.

Ünlü Oyuncu Buğra Gülsoy ile Nilüfer Gürbüz Dünyaevine Girdi

BUĞRA GÜLSOY KİMDİR?

22 Şubat 1982 Ankara doğumlu olan Buğra Gülsoy, tiyatro, film ve dizi oyuncusu olup ilk, orta ve lise eğitimini Ankara'da tamamlamıştır. Buğra Gülsoy, ilk sahne deneyimini 13 yaşında yaşamıştır. Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin mimarlık bölümünden 2004 yılında mezun olan Buğra Gülsoy, Kıbrıs'ta bulunduğu süre içerisinde Kıbrıs Devlet Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda rol almış, aynı zamanda kısa film yönetmenliği ve oyunculuk da yapmıştır.

Ünlü Oyuncu Buğra Gülsoy ile Nilüfer Gürbüz Dünyaevine Girdi

Bu filmler; Trio, Heterotopya, İnsan Üçleme, Alt Üst, Nar Yarası ve Mutlu Sondur. Kıbrıs Film Derneğinin kurucularından biri olan Buğra Gülsoy, aynı zamanda Uluslararası Kıbrıs Kısa Fim Festivali'nin proje tasarımcısı ve direktörüdür. Birleşmiş Milletler Kalkınma Projesi kapsamında düzenlenen bir yarışmada filmcilik üzerine eğitim aldı.

Ünlü Oyuncu Buğra Gülsoy ile Nilüfer Gürbüz Dünyaevine Girdi

İlk kez 2008 yılında yayınlanan Hepimiz Birimiz İçin adlı dizi filmin başrol oyuncusu olarak Nazım karakteri ile Türk izleyicilerinin karşısına çıkan Buğra Gülsoy, dizinin ardından yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül`ün yaptığı Güneşi Gördüm filminde Berat karakteriyle beyaz perdeye adım attı. Ardından Unutulmaz adlı dizide Tolga karakterini canlandırdı.

Ünlü Oyuncu Buğra Gülsoy ile Nilüfer Gürbüz Dünyaevine Girdi

Buğra Gülsoy, Derviş Zaim tarafından yönetilen ve ilk gösterimi 2010 Altın Portakal Film Festivali'nde yapılan ve 2011 yılında gösterime girmiş olan Gölgeler ve Suretler isimli filmde Ahmet isimli bir Türk gencini canlandırmıştır.

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Çiftlerin kuaför ve bakımlarını ücretsiz olarak yapıyorlar Çiftlerin kuaför ve bakımlarını ücretsiz olarak yapıyorlar Çekmeköy'de 8 Roman çift, toplu nikah töreni ile mutluluğa 'evet' dedi Çekmeköy'de 8 Roman çift, toplu nikah töreni ile mutluluğa 'evet' dedi ŞİŞLİ'DEKİ KAVGADA GÖZALTINA ALINANLAR ADLİYEYE SEVK EDİLDİ ŞİŞLİ'DEKİ KAVGADA GÖZALTINA ALINANLAR ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Son Dakika Magazin Ünlü Oyuncu Buğra Gülsoy ile Nilüfer Gürbüz Dünyaevine Girdi - Son Dakika


Advertisement