SON DAKİKA MEHMET MEHDİ EKER HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Mehdi Eker Haberleri

 • 14 Eylül 2017 17:33 Eker, Diplomasi Gündemini Değerlendirdi (2) Eker, Diplomasi Gündemini Değerlendirdi (2) AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Türkiye'nin Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) 25 Eylül'de yapmayı planladığı bağımsızlık referandumuna ilişkin dostça ikazda bulunduğunu belirterek, "Her şeye rağmen olması halinde, Irak Anayasası'na göre yok...
 • 14 Eylül 2017 16:54 Eker, Diplomasi Gündemini Değerlendirdi (3) Eker, Diplomasi Gündemini Değerlendirdi (3) AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Türkiye'nin Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) 25 Eylül'de yapmayı planladığı bağımsızlık referandumuna ilişkin dostça ikazda bulunduğunu belirterek, "Her şeye rağmen olması halinde, Irak Anayasası'na göre yok...
 • 14 Eylül 2017 15:18 AK Parti'li Eker: Cenazeye Yapılan Bu Tür Yakışıksız Şeyleri Doğru Bulmuyorum AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Kocaeli'de tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk'un annesinin cenaze töreninde yaşanan gerginlikle ilgili "Cenaze bizim örfümüzde, inancımızda, değerlerimizde muhteremdir.
 • 14 Eylül 2017 15:17 Dha Ankara - AK Parti'li Eker: Cenazeye Yapılan Bu Tür Yakışıksız Şeyleri Doğru Bulmuyorum AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Kocaeli'de tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk'un annesinin cenaze töreninde yaşanan gerginlikle ilgili "Cenaze bizim örfümüzde, inancımızda, değerlerimizde muhteremdir.
 • 14 Eylül 2017 14:45 Eker, Diplomasi Gündemini Değerlendirdi AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Türkiye'nin Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) 25 Eylül'de yapmayı planladığı bağımsızlık referandumuna ilişkin dostça ikazda bulunduğunu belirterek, "Her şeye rağmen olması halinde, Irak Anayasası'na göre yok...
 • 14 Eylül 2017 14:18 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker: "(Hdp'li Aysel Tuğluk'un Annesinin Cenazesi) Cenazeye... AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker: "(HDP'li Aysel Tuğluk'un annesinin cenazesi) Cenazeye saygı gösterilmesi gerekiyor, bizim değerlerimizde olan bir şey.
 • 14 Eylül 2017 12:46 Cenazeye Saygı Gösterilmesi Gerekiyor Cenazeye Saygı Gösterilmesi Gerekiyor" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, HDP'li Aysel Tuğluk'un annesinin cenaze töreninde yapılan protestolara ilişkin, "Cenazeye saygı gösterilmesi gerekiyor" dedi.
 • 14 Eylül 2017 12:23 Ak Partili Eker: "Cenazeye Saygı Gösterilmesi Gerekiyor" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, HDP’li Aysel Tuğluk’un annesinin cenazesinde yapılan protestolara ilişkin, “Cenazeye saygı gösterilmesi gerekiyor, bizim değerlerimizde olan bir şey.
 • 01 Eylül 2017 11:20 Eker: Eker: "İslam Alemi İnşallah Bu Bayram ile Barışa, Kardeşliğe, Huzura Ulaşır" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, "Maalasef İslam coğrafyası hüzünlü. Müslümanların yaşadığı coğrafya üzerinde hesapları olanlar vekalet savaşlarıyla terör örgütleri üzerinden İslam coğrafyasını kana bulaşmaya çalışıyor.
 • 01 Eylül 2017 10:00 İslam Alemi İnşallah Bu Bayram ile Barışa, Kardeşliğe, Huzura Ulaşır" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, "Maalasef İslam coğrafyası hüzünlü. Müslümanların yaşadığı coğrafya üzerinde hesapları olanlar vekalet savaşlarıyla terör örgütleri üzerinden İslam coğrafyasını kana bulaşmaya çalışıyor.
 • 06 Ağustos 2017 19:13 Çavuşoğlu: "Türkiye, Asean'ın Sektörel Diyalog Ortağı Oldu" - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun açıklamaları AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker'in açıklamaları MANİLA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin Güney Doğu Asya Ülkeler Birliği'nin (ASEAN) sektörel diyalog ortağı olduğunu açıkladı.
 • 05 Ağustos 2017 10:23 Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Asean Dışişleri Bakanları Toplantısı Açılış Törenine Katıldı - Manila Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Asean Dışişleri Bakanları Toplantısı Açılış Törenine Katıldı - Manila - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Mehdi Eker'in salona girmesi Gösteri yapılması Konuşma yapılması MANİLA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu 50. Güneydoğu Asya Uluslar Birliği (ASEAN) Dışişleri Bakanları toplantısı açılış törenine katıldı.
 • 26 Temmuz 2017 12:49 Mehdi Eker Iran'da Fetö'yü Anlattı Mehdi Eker Iran'da Fetö'yü Anlattı Mehdi Eker İran'da FETÖ'yü anlattıEkber Karabağ Tahran, 26 Temmuz (DHA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, İran'da düzenlenen '15 Temmuz darbe girişiminin anatomisi ve darbe sonrası FETÖ ile mücadele' adlı panelde yaptığı konuşmada örgütün sadece Türkiye için değil bütün...
 • 26 Temmuz 2017 10:49 Mehdi Eker İran'da Fetö'yü Anlattı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, İran'da düzenlenen '15 Temmuz darbe girişiminin anatomisi ve darbe sonrası FETÖ ile mücadele' adlı panelde yaptığı konuşmada örgütün sadece Türkiye için değil bütün İslam ülkeleri için bir tehlike olduğunu ifade etti.
 • 26 Temmuz 2017 09:30 Mehdi Eker İran'da Fetö'yü Anlattı Mehdi Eker İran'da Fetö'yü Anlattı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, İran'da düzenlenen '15 Temmuz darbe girişiminin anatomisi ve darbe sonrası FETÖ ile mücadele' adlı panelde yaptığı konuşmada örgütün sadece Türkiye için değil bütün İslam ülkeleri için bir tehlike olduğunu ifade etti.
 • 26 Temmuz 2017 09:29 Mehdi Eker İran'da Fetö'yü Anlattı Mehdi Eker İran'da Fetö'yü Anlattı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, İran'da düzenlenen '15 Temmuz darbe girişiminin anatomisi ve darbe sonrası FETÖ ile mücadele' adlı panelde yaptığı konuşmada örgütün sadece Türkiye için değil bütün İslam ülkeleri için bir tehlike olduğunu ifade etti.
 • 25 Temmuz 2017 23:47 Iran'da Iran'da "15 Temmuz" Semineri AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Ortadoğu haritasını değiştirme çabaları olduğunu, bölgede oluşacak kargaşa ve istikrarsızlıktan Türkiye ile İran'ın zarar göreceğini ifade ederek, bölge sorunlarının iki ülke arasındaki diyaloğun artırılmasıyla çözülebileceğini belirtti.
 • 25 Temmuz 2017 23:36 Iran'da Iran'da "15 Temmuz" Semineri (2) AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Ortadoğu haritasını değiştirme çabaları olduğunu, bölgede oluşacak kargaşa ve istikrarsızlıktan Türkiye ile İran'ın zarar göreceğini ifade ederek, bölge sorunlarının iki ülke arasındaki diyaloğun artırılmasıyla çözülebileceğini belirtti.
 • 25 Temmuz 2017 22:54 İran'da "15 Temmuz" Semineri AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Ortadoğu haritasını değiştirme çabaları olduğunu, bölgede oluşacak kargaşa ve istikrarsızlıktan Türkiye ile İran'ın zarar göreceğini ifade ederek, bölge sorunlarının iki ülke arasındaki diyaloğun artırılmasıyla çözülebileceğini belirtti.
 • 19 Temmuz 2017 15:01 Muhtar Altun; Eker Ve Kılıç'la Biraraya Geldi Van Mahallesi Muhtarı Hikmet Altun; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker ile AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ile görüştü.
 • 12 Temmuz 2017 11:07 Sincan'da 15 Temmuz Etkinlikleri Başladı Sincan'da 15 Temmuz Etkinlikleri Başladı Sincan Belediyesi’nin düzenlediği 15 Temmuz’u anma programları şehitlerimizin kabirleri başında anılmasıyla başladı.
 • 11 Temmuz 2017 13:59 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, "Türkiye düşmanları ve düşmanlarına uşaklık yapan içimizdeki hainleri bir bir yakalayıp adalete teslim edeceğiz.
 • 01 Temmuz 2017 18:55 Soylu: Soylu: "Bu Terör Örgütlerinin Ortaya Koyduğu Anlayış Teslim Olana Kadar Bu Mücadele Bitmeyecek" - AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan'ın mezarı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker'in mezarlık ziyareti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun açıklamaları DİYARBAKIR - İçişleri Bakanı Soylu, Lice'de silahlı saldırıda hayatını kaybeden AK...
 • 01 Temmuz 2017 18:43 Silahlı Saldırıda Öldürülen AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Mercan Toprağa Verildi (2) Silahlı Saldırıda Öldürülen AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Mercan Toprağa Verildi (2) SOYLU VE EKER, MERCAN'IN MEZARINI ZİYARET ETTİİçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu ile Ak Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, Bölge Jandarma Komutanı Tümgeneral Musa Çitil, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanvekili...
 • 30 Haziran 2017 18:37 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: "Alman Makamlarının Tutumunu Ne İfade Özgürlüğü ile Ne... AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: "Alman makamlarının tutumunu ne ifade özgürlüğü ile ne dostlukla bağdaştırmak mümkün değildir"ANKARA - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, G-20 Zirvesi öncesi Almanya ile yaşanan miting krizine ilişkin, "Alman makamlarını tutumunu ne ifade...
 • 30 Haziran 2017 18:36 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker Açıklaması AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, bazı Alman siyasetçilerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Hamburg ziyaretiyle ilgili açıklamalarına ilişkin, "Alman yetkililerinin veya makamlarının tutumunu doğrusu ne ifade özgürlüğüyle ne dostlukla ne de...
 • 30 Haziran 2017 16:34 AK Parti'li Eker'den Almanya'ya Tepki AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, G-20 Zirvesi öncesi Almanya ile yaşanan miting krizine ilişkin, "Alman makamlarını tutumunu ne ifade özgürlüğü ile ne dostlukla bağdaştırmak mümkün değildir" dedi.
 • 24 Haziran 2017 20:23 Eker'in Mezarlık Ziyaretine Yoğun Güvenlik Önlemi Eker'in Mezarlık Ziyaretine Yoğun Güvenlik Önlemi Eker'in mezarlık ziyaretine yoğun güvenlik önlemi Geçtiğimiz bayram bombalı tuzak kurulan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker'in aile kabristanı çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı Asker ve polisin önlem aldığı bölge drone ile izlendiDİYARBAKIR - AK Parti Genel Başkan...
 • 24 Haziran 2017 20:06 Mehdi Eker'in Mezarlık Ziyaretine Yoğun Güvenlik Önlemi Mehdi Eker'in Mezarlık Ziyaretine Yoğun Güvenlik Önlemi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, arife günü dolayısıyla aile mezarlığını ziyaret etti.
 • 24 Haziran 2017 19:59 Mehdi Eker'in Mezarlık Ziyaretine Yoğun Güvenlik Önlemi Mehdi Eker'in Mezarlık Ziyaretine Yoğun Güvenlik Önlemi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, arife günü dolayısıyla aile mezarlığını ziyaret etti.
 • 23 Haziran 2017 23:16 Mehdi Eker, Ağrılılarla İftarda Buluştu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, başka coğrafyalarda, kimsenin farklılığa tahammül etmediği ülkelerde, topraklarda kavgalar, çatışmalar yaşanırken bu topraklarda insanların etnik kimlik, inanç, din, görüşleri ne olursa olsun hepsinin bir arada barış içerisinde yaşadığını...
 • 18 Haziran 2017 20:17 Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Allah Güvenliğinizi, Huzurunuzu, Ağzınızın Tadını Bozmasın" - İftara katılanlardan detaylar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker'in konuşması Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un konuşması DİYARBAKIR - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Dağkapı Meydanı'nda STK'ların düzenlediği iftar programına katıldı.
 • 05 Haziran 2017 21:06 Cahit Çetin: Maden ya da Zeytin Yönünde Bir Karar Verilmesi Gerekiyor Cahit Çetin: Maden ya da Zeytin Yönünde Bir Karar Verilmesi Gerekiyor TARİŞ Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Başkanı Cahit Çetin, Sanayinin Geliştirilmesi ve Üretimin Desteklenmesi Amacıyla Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'ndan zeytincililik ile ilgili bölümlerin çıkarılmasını isterken, "Maden ya da zeytin yönünde...
 • 05 Haziran 2017 20:45 Balıkesir Cahit Çetin, Balıkesir Cahit Çetin, "Maden ya da Zeytin Yönünde Bir Karar Verilmesi Gerekiyor" Cahit Çetin, "Maden ya da zeytin yönünde bir karar verilmesi gerekiyor"TARİŞ Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Başkanı Cahit Çetin, Sanayinin Geliştirilmesi ve Üretimin Desteklenmesi Amacıyla Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'ndan zeytincililik...
 • 05 Haziran 2017 19:24 Cahit Çetin: Maden ya da Zeytin Yönünde Bir Karar Verilmesi Gerekiyor Cahit Çetin: Maden ya da Zeytin Yönünde Bir Karar Verilmesi Gerekiyor TARİŞ Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Başkanı Cahit Çetin, Sanayinin Geliştirilmesi ve Üretimin Desteklenmesi Amacıyla Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'ndan zeytincililik ile ilgili bölümlerin çıkarılmasını isterken, "Maden ya da zeytin yönünde...
 • 04 Haziran 2017 23:58 Mehdi Eker Başakşehirlilerle Birlikte İftar Açtı Mehdi Eker Başakşehirlilerle Birlikte İftar Açtı – BAŞAKŞEHİR Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda birlik ve beraberlik için sokak iftarı düzenledi.
 • 04 Haziran 2017 23:46 Mehdi Eker Başakşehirlilerle Birlikte Iftar Açtı Mehdi Eker Başakşehirlilerle Birlikte Iftar Açtı Mehdi Eker Başakşehirlilerle birlikte iftar açtıİSTANBUL (DHA) ? BAŞAKŞEHİR Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda birlik ve beraberlik için sokak iftarı düzenledi.
 • 04 Haziran 2017 23:39 Mehdi Eker Başakşehirlilerle Birlikte İftar Açtı Mehdi Eker Başakşehirlilerle Birlikte İftar Açtı – BAŞAKŞEHİR Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda birlik ve beraberlik için sokak iftarı düzenledi.
 • 04 Haziran 2017 22:47 Mehdi Eker: Mehdi Eker: "Orta Doğu ile İlgili Harita Değişiklikleri Maalesef Hala Gündemde" Başakşehir’de düzenlenen iftar programına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mehdi Eker, “1’inci Dünya Savaşı’ndan itibaren yapılan hesaplar hala tamamlanmış değil. İslam alemi ve Orta Doğu ile ilgili hesaplar, harita değişiklikleri maalesef hala gündemde” dedi.
 • 04 Haziran 2017 22:41 Mehdi Eker, Mehdi Eker, "Orta Doğu ile İlgili Harita Değişiklikleri Maalesef Hala Gündemde" Mehdi Eker, "Orta Doğu ile ilgili harita değişiklikleri maalesef hala gündemde" Başakşehir'de 12 bin vatandaşı buluşturan iftarİSTANBUL - Başakşehir'de düzenlenen iftar programına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mehdi Eker, "1'inci Dünya Savaşı'ndan...
 • 04 Haziran 2017 02:23 Terörle Mücadeleye Devam Edeceğiz Terörle Mücadeleye Devam Edeceğiz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, "Hain terör örgütlerini taşeron olarak kullanan zihniyet harita değiştirmek isterken önünde bir tane engel var. O engel güçlü Türkiye Cumhuriyetidir, Cumhurbaşkanımız Erdoğandır.
 • 04 Haziran 2017 01:50 Terörle Mücadeleye Devam Edeceğiz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, "Hain terör örgütlerini taşeron olarak kullanan zihniyet harita değiştirmek isterken önünde bir tane engel var. O engel güçlü Türkiye Cumhuriyetidir, Cumhurbaşkanımız Erdoğandır.
 • 29 Mayıs 2017 14:56 AK Parti'nin Kurmayları Genel Merkezde AK Parti'nin Kurmayları Genel Merkezde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında AK Parti Genel Merkezi'nde toplanacak olan MKYK toplantısı öncesinde kurul üyeleri, parti genel merkezine geldi.
 • 29 Mayıs 2017 14:42 AK Parti'nin Kurmayları Genel Merkezde AK Parti'nin Kurmayları Genel Merkezde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında AK Parti Genel Merkezi’nde toplanacak olan MKYK toplantısı öncesinde kurul üyeleri, parti genel merkezine geldi.
 • 29 Mayıs 2017 14:13 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker: " Pyd ve PKK Birbirinden Ayrılmaz Bir Bütündür. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker: " PYD ve PKK birbirinden ayrılmaz bir bütündür.
 • 23 Mayıs 2017 16:16 Sudan Heyeti AK Parti'yi Ziyaret Etti Sudan Heyeti AK Parti'yi Ziyaret Etti AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, İngiltere'nin Manchester şehrindeki terör saldırısına ilişkin, "Umarız ki bu eylem son olur, ne İngiltere'de ne dünyanın herhangi bir yerinde bu tür terör eylemleri bir daha asla gerçekleşmez.
 • 23 Mayıs 2017 11:16 Diyarbakır Daha Çok Turist Çekecek Duruma Geldi" AYNUR EKİZ/MUHAMMED TORUNTAY - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Diyarbakır'ın bir buçuk yıl önceye göre çok daha güvenli bir şehir olduğunu belirterek, "Güvenlik kuvvetleri duruma hakim. Büyük bir fedakarlıkla çalışıyorlar, çok etkili mücadele veriyorlar.
 • 19 Mayıs 2017 13:45 Equıst At ve Binicilik Fuarı AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, "Anadolu'nun işgal hesaplarının yapıldığı o günlerde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşları milletine yaslanarak büyük bir kurtuluş savaşının planını yapmaya başladı ve milletimiz bir kez daha var olduğunu, var...
 • 19 Mayıs 2017 11:13 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: "Kongreye Yabancı Misafirler Davet Edilmedi" AYNUR EKİZ/MUHAMMED TORUNTAY - AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, 21 Mayıs'ta gerçekleşecek kongrenin olağanüstü kongre olması nedeniyle yabancı misafirlerin, devlet adamlarının davet edilmediğini, misyon şeflerinin kongreyi takip edeceklerini bildirdi.
 • 18 Mayıs 2017 18:25 Aer Toplantısı Ankara'da Yapıldı Aer Toplantısı Ankara'da Yapıldı Denizli Büyükşehir Belediyesinin üyesi olduğu Avrupa Bölgeler Asamblesi (AER) AB Fonları Toplantısına katıldı.