SON DAKİKA MEHMET MEHDİ EKER HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Mehdi Eker Haberleri

 • 19 Mayıs 2017 13:45 Equıst At ve Binicilik Fuarı AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, "Anadolu'nun işgal hesaplarının yapıldığı o günlerde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşları milletine yaslanarak büyük bir kurtuluş savaşının planını yapmaya başladı ve milletimiz bir kez daha var olduğunu, var...
 • 19 Mayıs 2017 11:13 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: "Kongreye Yabancı Misafirler Davet Edilmedi" AYNUR EKİZ/MUHAMMED TORUNTAY - AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, 21 Mayıs'ta gerçekleşecek kongrenin olağanüstü kongre olması nedeniyle yabancı misafirlerin, devlet adamlarının davet edilmediğini, misyon şeflerinin kongreyi takip edeceklerini bildirdi.
 • 16 Mayıs 2017 07:25 39. Girişim ve İş Dünyası Konseyi Diyarbakır'da Toplandı 39. Girişim ve İş Dünyası Konseyi Diyarbakır'da Toplandı 39. Girişim ve İş Dünyası Konseyi Diyarbakır'da toplandı Türkiye'nin hemen her ilinden gelen iş adamları, Diyarbakır'da bir araya geldi Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci: "Terörün bu bölgeyi esir aldığı zamanlar vardır" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker: "Kürt sorunun önündeki...
 • 13 Mayıs 2017 18:55 Türkonfed 39. Girişim ve Iş Dünyası Konseyi - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker Türkonfed 39. Girişim ve Iş Dünyası Konseyi - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye bir yandan PKK, bir yandan DEAŞ, bir yandan FETÖ terör örgütü ile mücadele ederken bir taraftan da Türkiye'yi büyütmeye gayret gösteriyor.
 • 13 Mayıs 2017 18:42 Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Diyarbakır'da Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Diyarbakır'da Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, kentleri terör örgütlerinin esaretinden kurtaracaklarını belirterek, "Hiçbir vatandaşımızın iradesine ipotek koymaya asla ve asla izin vermeyeceğiz.
 • 13 Mayıs 2017 17:53 Türkonfed 39. Girişim ve Iş Dünyası Konseyi - Bakan Tüfenkci Türkonfed 39. Girişim ve Iş Dünyası Konseyi - Bakan Tüfenkci Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye bir yandan PKK, bir yandan DEAŞ, bir yandan FETÖ terör örgütü ile mücadele ederken bir taraftan da Türkiye'yi büyütmeye gayret gösteriyor.
 • 13 Mayıs 2017 15:37 Türkonfed 39. Girişim ve İş Dünyası Konseyi Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Türkiye bir yandan PKK, bir yandan DEAŞ, bir yandan FETÖ terör örgütü ile mücadele ederken bir taraftan da Türkiye'yi büyütmeye gayret gösteriyor.
 • 13 Mayıs 2017 15:25 39. Girişim ve İş Dünyası Konseyi Diyarbakır'da Toplandı 39. Girişim ve İş Dünyası Konseyi Diyarbakır'da Toplandı Türk Girişimci ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) tarafından, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile Türkiye’nin hemen her ilinden iş adamının katılımı ile 39. Girişim ve İş Dünyası Konseyi toplantısı Diyarbakır’da gerçekleştirildi.
 • 07 Mayıs 2017 11:32 AK Parti Moldova'daki Sosyalist Parti Ile Iş Birliği Yapacak AK Parti Moldova'daki Sosyalist Parti Ile Iş Birliği Yapacak AK Parti ile Moldova'daki Sosyalist Parti arasında iş birliği ve tecrübe paylaşımını amaçlayan mutabakat zaptı imzalandı.
 • 06 Mayıs 2017 11:11 Diyarbakır'da Seracılar Salatalık Üretimine Ağırlık Verdi Diyarbakır'da Seracılar Salatalık Üretimine Ağırlık Verdi Diyarbakır'da seracılar salatalık üretimine ağırlık verdiDİYARBAKIR'ın Bismil İlçesi'nde sera üreticileri son yıllarda salatalık üretimine yöneldi.
 • 30 Nisan 2017 11:34 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker, Adana'da AK Parti Dış İlişkiler Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Adana Çiftçiler Birliğini ziyaret etti.
 • 25 Nisan 2017 23:15 Akpm'nin Akpm'nin "Siyasi Denetim" Kararına Tepkiler - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker AK Parti Dış İlişkiler Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi'nin (AKPM) Türkiye'ye yönelik "siyasi denetim" kararına ilişkin, "Dar görüşlü politikacıların terör örgütleriyle ilişkileri üzerinden, onların adeta temsilcisi gibi davranıp bu tür...
 • 25 Nisan 2017 22:52 Akpm'nin Akpm'nin "Siyasi Denetim" Kararına Tepkiler AK Parti Dış İlişkiler Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi'nin (AKPM) Türkiye'ye yönelik "siyasi denetim" kararına ilişkin, "Dar görüşlü politikacıların terör örgütleriyle ilişkileri üzerinden, onların adeta temsilcisi gibi davranıp bu tür...
 • 11 Nisan 2017 03:49 Eker: Eker: "Bu Yeni Anayasa Paketi, Devletin Yönetiminde Çift Başlılığı Ortadan Kaldıracak" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, halk oylamasına ilişkin, "Bu yeni anayasa paketi, devletin yönetiminde çift başlılığı ortadan kaldıracak, bürokrasi ve bürokratik vesayetle mücadeleyi kolaylaştıracak, Türkiye'nin büyümesi, ekonomik olarak ileriye gitmesi için de büyük sıçrama...
 • 11 Nisan 2017 01:13 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, halk oylamasına ilişkin, "Bu yeni anayasa paketi, devletin yönetiminde çift başlılığı ortadan kaldıracak, bürokrasi ve bürokratik vesayetle mücadeleyi kolaylaştıracak, Türkiye'nin büyümesi, ekonomik olarak ileriye gitmesi için de büyük sıçrama...
 • 10 Nisan 2017 15:24 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, güçlü bir hükümet ve istikrarlı bir yönetim olmaması durumunda hiçbir meselenin çözülmeyeceğini belirterek, "Türkiye, ne zaman tek parti hükümetiyle yönetildi, istikrar oldu, Türkiye ileri gitti.
 • 10 Nisan 2017 12:11 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Suriye'deki kimyasal saldırıya ilişkin, "Ortadoğu'da Müslüman çocuklar, kimyasal silahlarla zehirleniyor.
 • 08 Nisan 2017 17:33 Referandum Süreci ve Türkiye-Ab İlişkilerinin Geleceği Referandum Süreci ve Türkiye-Ab İlişkilerinin Geleceği"Paneli AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, "Önümüzdeki süreçte ortak hedefler ve değerler çerçevesinde Türkiye ve AB'nin daha fazla birlikte çalışarak gerek Türk kamuoyunda Avrupa Birliği'ne karşı gerekse Avrupa'da Türkiye'ye karşı yanlış algıları kırmak için çaba göstermelerinin...
 • 01 Nisan 2017 10:38 Ak Partili Heyetten Bağlar İlçe Teşkilatına Ziyaret Ak Partili Heyetten Bağlar İlçe Teşkilatına Ziyaret Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker ve beraberindeki heyet AK Parti Bağlar İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek referandum çalışmaları hakkında bilgi aldı.
 • 29 Mart 2017 20:36 Mehmet Mehdi Eker: Mehmet Mehdi Eker: "Türkler ve Kürtler Bu Toprakların Sahipleridir" Mehmet Mehdi Eker: "Türkler ve Kürtler bu toprakların sahipleridir" "Terör örgütü Kürtlerin bütün değerlerine saldırıyor"DİYARBAKIR - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcı Mehmet Mehdi Eker, "AK Parti döneminde Kürtlere karşı asimilasyon politikalarını bir tarafa attık.
 • 29 Mart 2017 18:55 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker Silvan'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker Silvan'da AK Parti Genel Başkan Yardımcı Mehmet Mehdi Eker, "AK Parti döneminde Kürtlere karşı asimilasyon politikalarını bir tarafa attık. Kürtlerde diğer Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gibi anlı açık, başı dik onurlu kendi kimlikleri ve dilleriyle bu ülkeye katkı sunmaya devam etsinler.
 • 28 Mart 2017 16:42 AK Parti'li Eker: Bu Darbe Anayasasının Keşke Tamamını Değiştirebilseydik AK Parti'li Eker: Bu Darbe Anayasasının Keşke Tamamını Değiştirebilseydik AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, mevcut anayasanın en çok Güneydoğu'daki vatandaşları etkilediğini ifade ederek, "Biz bu darbe anayasasının keşke tamamını değiştirebilseydik.
 • 28 Mart 2017 16:37 Diyarbakır AK Parti'li Eker: Bu Darbe Anayasasının Keşke Tamamını Değiştirebilseydik Diyarbakır AK Parti'li Eker: Bu Darbe Anayasasının Keşke Tamamını Değiştirebilseydik Ak Parti'li Eker: Bu darbe anayasasının keşke tamamını değiştirebilseydikAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, mevcut anayasanın en çok bu bölgedeki vatandaşları etkilediğini ifade ederek, "Biz bu darbe anayasasının keşke tamamını değiştirebilseydik.
 • 28 Mart 2017 15:22 AK Parti'li Eker: Bu Darbe Anayasasının Keşke Tamamını Değiştirebilseydik AK Parti'li Eker: Bu Darbe Anayasasının Keşke Tamamını Değiştirebilseydik AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, mevcut anayasanın en çok Güneydoğu'daki vatandaşları etkilediğini ifade ederek, "Biz bu darbe anayasasının keşke tamamını değiştirebilseydik.
 • 16 Mart 2017 16:12 Ak Partili Eker, Batman'da Kürtçe 'Evet' Oyu İstedi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Batman'da esnafla biraraya geldi, Kürtçe, 'Biz evet diyeceğiz' diye seslenerek, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasında 'Evet' oyu istedi.